Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

No OK, jasne że to kopia prawda. Nie stać mnie na Phantoma, na gołą kamizelkę mogę wydać max 500zł i celuję właśnie w CIRASa, najlepiej w wersji Maritime, ale zaciekawił mnie też ten. Nie ma na forum też porównania Condora z G&P ...

Link to post
Share on other sites

Jak slusznie zauwazyl kolega Szaszlyk, kolo CIRASa to moze kiedys jakos lezalo, ale watpie. To jakas dziwna wariascja na temat plate carrierow i cholera wie czego. Wykonanie standardowo cos pomiedzy kodura a nylonem balistycznym (napewno nie jest to cordura), tasmy daja rade, klamry niestety nie. Szwy lubia szybko puscic, zwlaszcza w okolicy tasm. Podsumowanie - dla malo wymagajacego airsoftowca ktory chce byc Pr0 i miec cos w CB jak znalazl

Link to post
Share on other sites

Sam się dziwię, że od razu nie mówiłeś o Phantomie (Pantac). Napisałeś, że dasz 500 zł za gołą kamizelkę, Phantom sprzedaje z kieszeniami za ok 700-800 zł (teraz może taniej), za te 200-300 zł nie kupisz tylu ładownic ile jest w komplecie, więc...

Link to post
Share on other sites

Przy kursie dolara - 2,48 ( Przy zamówieniu z WGC pewnie około 2,50, albo 2,55 )

Płacimy 200 USD, no tam chyba 207 USD - zależnie od wersji.

Wychodzi nam trochę ponad 500 zł plus przesyłka ITD. Ale jeśli zamawiasz coś z WGC to i tak pewnie więcej rzeczy.

WIĘC PANTACA BIERZ !

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...