Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC - zamówienie luty (zwłaszcza Systema)


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja dostałem taki

 

"Witaj!

 

Ostatnie paczki z marzec/kwiecień będą u mnie w przeciągu 5 - 20 dni roboczych. Za średnio około 14 zdecydowana większość pozostałego szpeju powinna już być wysłana do Was."

 

Jakoś mi się k....... wierzyć nie chcę że płacąc za air maila nie mając żadnych OOS musiałem 3 miesiące czekać na takiego @ -z którego wnioskuję że jeszcze poczekam z 3miesiące.Najlepsze jest to że od początku czerwca rozsyła paczki, ale dziwnym trafem jeszcze nikt nie dostał.

Link to post
Share on other sites

Ja dostałem taki

 

"Witaj!

 

Ostatnie paczki z marzec/kwiecień będą u mnie w przeciągu 5 - 20 dni roboczych. Za średnio około 14 zdecydowana większość pozostałego szpeju powinna już być wysłana do Was."

 

Jakoś mi się k....... wierzyć nie chcę że płacąc za air maila nie mając żadnych OOS musiałem 3 miesiące czekać na takiego @ -z którego wnioskuję że jeszcze poczekam z 3miesiące.Najlepsze jest to że od początku czerwca rozsyła paczki, ale dziwnym trafem jeszcze nikt nie dostał.

 

 

Proszę modka o przeniesienie mojego posta do topicu o zamówieniu z Marca.-Lekko mi się coś powaliło ;-)

Edited by SARCO
Link to post
Share on other sites

"Prawie" humorystyczne "prawie" zakończenie mojego zamówienia.

"Prawie" zakończenie, bo nie dostałem na konto zwrotu pieniędzy za kaburę której nie dostałem.

"Prawie" humorystyczne, bo dostałem dzisiaj zamawiane rzeczy i dwie z nich, pas taktyczny z szelkami i torba zrzutowa, owszem są, ale nie w kolorach jakie zamawiałem... Zamiast czarnego jest CB, zamiast CB jest olive...

Jedynie magazynek gazowy jest taki jaki miał być...

I to by było prawie na tyle....

Żal...

Edited by sieta
Link to post
Share on other sites

Paczki nie było, maila równierz.

Trzeba panowie się zebrać i zgłosić sprawe na policję.

 

W innym wątku wyszło ze H. kupuje już szpej w PL i daje jako niby ten z WGCa.

Trzeba zarządać zwrotu pieniędzy plus ustawowe odsetki.

 

Ktoś z krakowa może by podskoczył a dane i kwoty sie mu wyśle na maila.

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja zamawiałem przez Piacha, kumpel przez Cybula i kilka razy korzystałem z pomocy Yuriego, więc nie wiem dlaczego oczerniasz ich, nie mając podstaw. Kasę Piachowi przelałem 30 maja, przesyłkę miałem w ręku kilka dni temu (bodaj 25 lipca) więc spełnił wszystkie moje oczekiwania. Tak samo Yuri i Cybul. Więc skoro albo nie korzystałeś z ich pomocy, albo zawiodłeś się na Nich jakoś to potwierdź...

 

Kosmo

Link to post
Share on other sites

A kto powiedział, że ich oceniam ? Gdzie to wyczytałeś, czy to nadinterpretacja, czy prowokacja? Nie korzystałem nigdy z Ich zamówień i nie oceniam, korzystałem ze wspólnych zamówień mady by 3 osoby, Vitu, Holmes i mr X, i tylko jedna osoba była na prawdę w porządku.

A Yuri w porządku gość, jeszcze miał kłopoty przez Vita :/.

Edited by Baykos
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...