Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przydatność shotgunów.



Recommended Posts

Posiadam od niedawna Shotguna 003 Short. Z mojego, nikłego na razie doświadczenia wynika, że broń ta ma raczej niewielkie szanse z AEG'ami. Jedyną opcją jest skradanie się i atakowanie, póki ktoś Cię nie zauważy. Nie jestem zbyt zadowolony z tej broni, ale lepsze to, niż nic.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja nie tak dawno shitgana kupiłem, ale ślady i siniaki pozostałe po bliskim kontakcie z elektrykiem kolegi, mówią, że czas też taki kupić. Ze sprężyniakiem nie ma nawet szans na zbliżenie się do elektryka, chyba, że od tyłu.

Link to post
Share on other sites

Bzdury opowiadasz. Złej baletnicy, to i majtki w kroku przeszkadzają. Pewnie, że z elektrykiem jest łatwiej biegać i tylko hajkapa podkręcać, ale zamiast takiego stylu, spróbuj pomyśleć. IMHO początek z szotem uczy bardzo wielu dobrych nawyków i odruchów.

Link to post
Share on other sites

Bzdury opowiadasz. Złej baletnicy, to i majtki w kroku przeszkadzają. Pewnie, że z elektrykiem jest łatwiej biegać i tylko hajkapa podkręcać, ale zamiast takiego stylu, spróbuj pomyśleć. IMHO początek z szotem uczy bardzo wielu dobrych nawyków i odruchów.

 

 

Święte słowa. Dobre przygotowanie też do snajpera o czym też się przekonałem.

 

Polecam.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...
×
×
  • Create New...