Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

A kto Ci robił ten wzceśniejszy tuning? ;-) Ja w swoim mam przepiękny typ 2 :twisted: A propo ICS'a: spotkaliście sie z samoprzetawieniem selektora? Bo u mnie co rusz sam przestawia się na AUTO(choć dzieje się głównie jak mam na sobie LC2, więc pewnie zaczepa, ale wole się upewnić).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M4 swoje zakupiłem na Zbrojowni razem z tunem do 410 FPS, więc cylinder był wtedy stockowy i takowy pozostał, nie przypuszczam, żeby chłopaki z Kielc podmieniali cylindry, bo przecież nie miałoby to żadnego sensu i celu. Hary934 to też nie ma się czym cieszyć, bo typ2 jest do lufy 210-360mm. Do M4 dedykowany jest typ1 przecież i taki powinien tam siedzieć cylinder.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Baterie 9,6V w grip i ewentualnie w SF kolbę ale nie mam doświadczenia jakie tam wchodzą.

 

W grip albo tzw. "V" albo połączone w dwa "luźne" pakiety po 4 ogniwa.

 

np:

"luźny": http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=355

 

takie coś: http://www.cybergun.pl/?prod=10845&cat=213

 

"V": http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1099

Link to post
Share on other sites

Trudno powiedzieć. Ja w swoim ICSie kiedyś zamontowałem lufę 10,5'' od G&P. Komora HU nie pasował - "skrzydełka" po bokach komory były za grube. Lekko je podszlifowałem, dzięki czemu weszły w wycięcia w lufie zewnętrznej G&P. Niby działało... Ale replika osłabła - z 380fps na 295-300... Niestety, ale wystarczy naprawdę minimalna różnica, minimalna "nieosiowość" układu dysza-komora HU-lufa i jest dupka :(

Link to post
Share on other sites

Co do tego zestwau powyżej, to: Trzbea koniecznie zmienić dszę-bez niej mamy szczelnośc ponad strzykawkową, z nią to nawet gorszą niż w P&J(II gen.) :-F i tu uwaga-dysza jest NORMALNYCH rozmiarów, nie BU. Jam mam u siebie guardera-jest trochę luzów na dosyłaczy, choć układ jest szczelny. Nie wiem jak się uszczelnia w komorze, bo obecnie nie mam komory :???:

Link to post
Share on other sites

witam.

 

dokładam swoje przemyślenia po zakupie M41A z ICS-a Universal Version

 

1. złamana prowadnica sprężyny (box standard) po 1 tysiącu kulek i co za tym idzie zmielone zęby na tłoku - szczęście że w egzemplarzu kumpla :lol: reklamacja ewidentnie wada produkcyjna lub materiałowa - każdemu może się przytrafić

 

2. zmielona głowica tłoka i tłok w tuningowym zestawie bore-up w wyniku zerwania śruby mocującej głowicę do tłoka - składany osobiście, według mnie zbyt któtka śruba mocująca. nie czepiam się sam składałem może mój błąd

 

3. w moim egzemplarzu brak możliwości zgrania szczerbinki z muszką a punktem w który trafiją kulki - rozwiązanie kolimator, a jest to przykre bo chciałem mieć replikę na maxa okrojoną bez celowników, szyn, laserów bajerów, latarek i innych pierduł

 

4. silnik 3000 mocny i wystarczy batka 9 V (nawet przy tuningu) , jednak roof mniejszy niż w emce G&P przy boxie stand (ics).

 

5. ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, nie przeszkadza body z "plazdiku"

 

uniezaprzeczalne zalety ICS-a - dwudzielny box, łamanie body jak w oryginale, zwalianie sprężyny no i cena

 

ogólnie jest zadowolony

Link to post
Share on other sites
3. w moim egzemplarzu brak możliwości zgrania szczerbinki z muszką a punktem w który trafiją kulki

 

Zdarza się niestety czasem. Ale na początek sprawdź czy układ komora HU-lufa jest ok. generalnie większość ICSów z jakimi się spotykałem bez większych problemów dawała się ustawić "w punkt" na około 35 metrze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...