Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Otóż skąd się bierze bardzo duży spadek mocy i to z dnia na dzień (dosłownie). Dokładniej mówiąc strzelałem do puszek i tak do pomiaru siły strzelałem do dna puszki-dziurawiło je odrazu. Następny dzień to samo tylko, że zamiast dziurawić dna robiły się tylko małe wgniecenia oczywiście zasięg też mocno spadł. Używam steyra a1 od JG. Używałem opcji szukaj i nie znalazłem nic konkretnego.

 

Z góry dzięki za odpowiedź i wyrozumiałość :-P

Link to post
Share on other sites

nie pecha do asg tylko do wyboru repliki a raczej firmy ;-)

 

Nie no JG nie jest złe... Ale jest to chinol i trzeba mieć tego świadomość. Ja kiedy miałem Cymę zmieniłbym się na cokolwiek z JG, ale pojawił się Dhagar i pokazał mi CA, ale to już inna historia ;-) ...

 

Po drugie. Ja na GF bym nie kupował, co prawda w miarę szeroka oferta i konkurencyjne ceny, ale serwis badziewny. Wziąłbym tego AUGa na zbrojowni. Tam przynajmniej dobry przegląd zrobią.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Większość stockowych replik ma duże nieszczelności w zestawie cylindra i nie bierze całego powietrza z cylindra tylko część bo reszta ucieka po przez głowicę tłoka (najczęściej) lub głowicę cylindra. Należy albo podnieść o-ringi albo kupić nowe ja kupiłem po cenie 40gr za gumkę dużo lepszej jakości aż ciężko było to złożyć jednak po złożeniu duży przyrost na zasięgu zaobserwowany ;)

 

Kolejna sprawa to nieszczelności w komorze bo wiele sklepów zakłada lufę z gumką na oleju silikonowym który jest dobry na chwile a potem więcej szkodzi powodując duże nieszczelności.. Najlepiej rozebrac komorę i ją wyczyścić potem gumkę i lufę a następnie uszczelnić miejsce zetknięcia się końca gumki z lufą taśma teflonową potem włożyć lufę z gumką do komory co może być trochę ciężkie bo bez oleju jest większa siłą tarcia ale jak wszystko bd cacy mamy 100% szczelności w komorze (można sprawdzić to w taki sposób że w miejsce w które wchodzi dysza przykładamy usta a okno wlotowe kulek i koniec lufy zatykamy palcem (tylko solidnie) i dmuchamy jeśli nie bd słychać że powietrze ucieka i nie bd mogli dalej dmuchać mamy perfekcyjną szczelność)

 

Kolejna możliwość spadku FPS ale to powinieneś zobaczyć od razu to za krótka dysza..

Sprawdzamy to obracając replikę do góry nogami i kładziemy papierek do okna wlotowego kulek następnie strzelamy i jeśli papierek podskoczy to znaczy że jest nieszczelność a jeśli nie lub się przesunie tylko to znaczy że jest ok.

 

Jeśli sprawdzimy to wszystko i nic to po prostu mogła się sprężyna ubić albo używałeś różnych puszek i jedne były z lepszego materiału ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...