Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gry snajperskie


Recommended Posts

Natomiast jeśli idzie o Crossfire, to kompletnie nie łapię tego co piszesz. Mam dokładnie odwrotne doświadczenia z tą mapą niż ty :) Może kwestia tego z kim się gra i na jakim serwerze :uśmiech:

 

Serwer zwykle TimeOutu ( to się nazywa Tygrysy Polskie zdaje się ), reszty polskich po prostu nie trawię. No i FF włączony, głównie dlatego tam przesiaduję. :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem jakiś dziwny, nie rozumiem, albo CoD4 jest trochę bez sensu.

Ubija się ze snajpery strzałem w głowę tego ruska, a trochę dalej jest misja że się ucieka jeepem, jest wypadek itp. .

Potem się leży, idzie rysek z obstawą, dobija rannych.

Kumpel po ziemi podaje ci Colta 1911, zabijasz ich wszystkich.Itd.

H&D 1 i 2 są fajne, a Sniper elite też fajne.

Link to post
Share on other sites

No skrypty, ale jak mówiłem dzięki temu jest filmowo. Dla mnie plusem tej giery jest to, że jak grasz powiedzmy pierwszy raz, to tego skryptowania niemal nie widać, prze się naprzód, a nierzadko członkowie teamu ostro cisną przeciwnika. Nie ma jak w World ar War, gdzie ciągle zalega się pod ogniem, bo kumple z teamu to debile i trzeba wszystko robić samemu, a wrogowie wychodzą z tej samej dziury bez końca.

 

A wracając do tematu czytałem dziwnie pozytywne opinie o gierce Sniper Art of Victory, ktoś w to grał może? Jakie wrażenia?

Link to post
Share on other sites

Pudła w BF2 to nie wina silnika, tylko lagów i skaszanionych hitboxów. W 2 mgiełka też jest, dla mnie ogólnie to słaba gra by snajpić i tak wszyscy się pchają do heli albo czołgu.

 

Kolega jeszcze nie widział Moda Project Reality. Teoretycznie nie ma nic wspólnego z Podstawowym BF`em. Co do Sniperów Sami oceńcie. Pamiętajcie, że tak czy inaczej Każdy Team tworzy swój własny niepowtarzalny Klimat.

 

Edited by Skyline
Link to post
Share on other sites

Jakbyś przeczytał nieco wcześniej, to byś wiedział, że kolega gra w PR. Polecam, chociaż ostatnio trafiały mi się jakieś mega nudne serwery, niektóre mapki w tej gierce są moim zdaniem za duże nawet na 64 graczy, choć z drugiej strony, sporo też zależy czy ci gracze wykonują jakiś plan, czy pomykają sobie gdzieś każdy sam bez celu. W takim wypadku granie snajperem to już w ogóle pomyłka.

Link to post
Share on other sites

Wracając do "Cod'a4 jako gry snajperskiej", powiem tak: jedna z największych bzdur jakie w życiu słyszałem.

Obecnie moim liderem w kategorii "gra snajperska" jest... Hunting Unlimited 3 (w nowsze wersje nie grałem). Może i strzelanie do zwierząt trudno nazwać zabawą w snajpera, jednak tylko ta gra usatysfakcjonowała mnie pod względem strzelania na duże odległości. Jest tu duży wybór broni w różnych kalibrach, a co najważniejsze, każdy ma inne właściwości balistyczne. Na celność ma również wpływ np. wiatr. Owszem, ta gra nie jest idealna, niemniej dużo radości ( ;) ) sprawia trafienie zwierza w łeb z 600 jardów. Obecnie do mnie należy rekord potwierdzonego 'killshota', był to strzał w płuca z odległości ok. 847 jardów. Zaliczyłem również headshota na 823 jardy. Filmiki z tymi trafieniami możecie znaleźć na youtube.

Edited by lemonzawodowiec
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To chodzi na zupełnie nowym silniku opracowanym do jak najleprzego odwzorowania flory i fauny z tego co pamiętam. W The Hunter zwierzyna ma zachowywać się dokładnie jak prawdziwa(wliczając różne nawyki itp. u niej), a także ma występować znany wsród myśliwych patent na milknące ptaki. Muszę jak najszybciej nabyć :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

@up

Team fortress to jest łupanka, nawet jeśli grasz snajperem.

To ja sypnę moim faworytem. Sniper Elite. Nie ma nic lepszego niż informacja że zabiło się oficera NKWD z 190m strzałem w głowę.

Edited by wija99
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...