Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gry snajperskie


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Bf 2 i Bf 2142. Niestety z tym drugim już gorzej bo "mgiełka", ale na mapach się wymiata.

Przy Bf 2142 trzeba się oduczyć kampienia jako snajper tzn. kampic to można na Tytanie, wsparciem, snajper musi ciągle biegać, unikać zauważenia, zmieniać pozycję.

Trudno się też trafia, bo taki silnik. To nie CoD gdzie się rzuca granaty na ślepo i strzela przez podłogę.

 

 

Muszę się z tobą nie zgodzić , ja gram w demo na tej mapie gdzie obie strony mają po jednej bazie nie możliwej do zdobycia a na środku jest linia 3 baz .

 

Ustawiam snajpera u strony przeciwiników UE , znajduję odpowiedni resp wroga i ustawiam się przy nim głównie pomiędzy głazami (byle było to zadupie poza polem walki w jakimś bardzo niepozornym miejscu ) i wtedy zostaje tylko kampić ;-)

Mój rekord to 14 zabitych i kilka ranionych podczas ,,jednego życia '' ;-)

 

Polecam się tak zabawić ;-)

Link to post
Share on other sites

Nie nawidzę takich "snajperów" którzy kampią na resp i wybijają każdego kto się pojawi. To jest chamskie i bez sensu. Na dodatek taki ktoś, psuje wszystkim zabawę, dlatego polecam wchodzić na serwery klanowe po wcześniejszym uzgodnieniu i poznaniu hasła, tam jest mniej takich buraków ;)

Link to post
Share on other sites

Nie nawidzę takich "snajperów" którzy kampią na resp i wybijają każdego kto się pojawi. To jest chamskie i bez sensu.

 

War is brutal ! BF too !

 

Dlaczego bez sensu ?

I dlaczego snajperów w nawiasie ? Na tym chyba snajperstwo polega żeby się glebnąć w jakimś dalekim najmniej pozornym miejscu i ściągać wrogów ;-)

Edited by Keltuzar
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Skąd ty wiesz ile ja grałem? Ja to gówno maniaczyłem z 2 lata :D. Gdyby nie te lagi na Tytanie ( przynajmniej jak grałem to były ) i ogólnie kiepski silnik, to byłaby niezła gra sieciowa SF.

Link to post
Share on other sites

U mnie "zły silnik" nie przeszkadza. Zdarza się na większych mapach wybijać ludzi po za widocznością ( po napisach ). Mój problem polega na tym, że mimo patcha 1.41 gra mi się wyłącza po jakiś 10-30 min gry. Nie synchronicznie, po prostu nie spodziewanie wyskakuje błąd.. windows próbuję rozwiązać i bah, pulpit :)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio gram W BFH i wydaje mi się, że można go zakwalifikować do gier snajperskich gdyż obrażenia nie maleją z odległością, a snajperki nie są przeładowywane ręcznie, więc mimo, że trzeba wystrzelić cały magazynek żeby kogoś zabić, nie jest to problemem. Sniper teamy przy 12 v 12 pochłaniają jednak zbyt dużo żołnierza.

Edited by Zbych
Link to post
Share on other sites

Jak będę w domu i znajdę to napiszę.

Jest taka "gra" chociaż to bardziej podpada pod program szkoleniowy do strzelań długodystansowych.

Jest ultrarealistyczny, należy wprowadzac poprawki itd.

Do niego dołączona jest obszerna dokumentacja dot. takiego rodzaju strzelań.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

:-F rozne sa gry , ale COD4 to tam jest misja snajperska , na multi mozna byc snajperem.

 

BF2 - takze nie mialem problemu by zabijac 1 strzalem.

 

Sniper Elite - na kazdym poziomie , chociaz najlepiej gra sie odrazu na najwyzszym bo gry nie przechodzisz z nozem w reku i z dlonia w nocniku. tylko trzeba sie juz starac nawet.

 

Delty wygladja badziewnie i mi sie odechciewa w takie cos grac.

 

Cs- kazda gra to scierwo jak dla mnie, najwieksza hodowla camperow.aimbotow itp.

 

Hunting Unlimited- dosc duzy asortyment broni , nie ma to jak zabic jelenia z 400m ;D

 

The Hunter - wspaniala gra , i grafika

 

Far Cry 2 - mozna miec bron jaka kto woli , kilka snajperek

 

 

 

 

WG MNIE najlepsza gra to COD 4 na mutli jako sniper :)

 

 

i jak ktos mowi ze tam nie ma SNIPERspotow do strzelania to malo w to gra i nie umie chyba grac tam jakos snajper. Bo ja tam znam duuuzooo miejsc do strzelania , nie trzeba siedziec w jednym miejscu :) i campic :)

Link to post
Share on other sites

Ja polecam Far Cry część pierwszą. Duże mapy pozwalają posnajpić. Problemem jest tylko amunicja, a raczej jej brak. Natomiast najlepsza gra snajperska w jaką grałem to wielokrotnie wymieniany Sniper Elite. No, jeszcze w stalkerze można się trochę w snajpera pobawić.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Nie będę pewnie oryginalny, ale bardzo fajny mechanizm snajpienia występuje u Zwiadowcy w BC2. Kulki maja swoja prędkość, działa na nie grawitacja, za pierwszym razem po trafieniu nie-w-głowę się zazwyczaj nie ginie. Bardzo fajny mechanizm, a utrudnienia wpływają pozytywnie na rozgrywkę w multi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...