Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tam jest 6.02 mm z tolerancją własnie tych kilku mm. Dzisiaj czytałem na kwausa forum admin pisał, że wymieniając lufę która była 6.02 bo mierzył "specjalistycznym urządzeniem" na promyka 6.03 w teorii zrobił downgrade a tak naprawdę skupienie sie poprawiło :).

 

pozdrawiam,

 

wymyłem gumkę, jutro test :)

 

mam m90 modify co daje 350 fps i nie wiem, może za dużo od niej oczekuję :zastanawia:

 

PS.

 

Jak odkręcacie tylny pin? Ja muszę z dwóch stron złapać i krecić w odwrotnych kierunkach bo tak to nie idzie. Tzn dziś jakoś poszło z 1 tylko :)

Edited by maczo007
Link to post
Share on other sites

ciekawe, odeślij do casg, z reklamacją.

 

Co do luf - czytałem na zagranicznych forach, że wymiana na systemę, guardera i inne nie ma sensu. Nic się nie poprawi. Tylko wymiana na KM Head, Prometheus zobaczymy różnicę - na tyle dobra lufa jest w stocku.

Link to post
Share on other sites

Ehhh i mnie to spotkało, pierwsza usterka w KWA. Podczas strzelania na semi spust zostaje w tylnej pozycji muszę go cofać palcem.Na auto chodzi elegancko.Co jest tego przyczyną?Czy może to być piasek w który ostatnio wpadła moja emka i pewnie dostał się do wnętrza mechanizmu spustowego? Tak czyściłem to co mogłem ale nie wyciągałem GB z body. A może po prostu wysłać na serwis zamiast coś kombinować jak myślicie?

Link to post
Share on other sites

Też to miałem :).

Wysłałem do Poldka i okazało się, że usterki nie było. Sama się naprawiła zanim zaczął wgl grzebać. Teraz mi czasami semi nawala, ze na semi jest safe i się nie da strzelić, muszę oddać kilka strzałów na auto i wrócić na semi.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dziwne rzeczy piszesz - ja po wymianie tłoka - poprzedni miał jakaś wadę bo padł po 500 kulkach, przemieliłem ~10.000 bbs i replika dalej działa - batka LIPO 11,1v

Dla mnie też było to dziwne, ale z tego co zrozumiałem fabryczne części gearboxa nie były obliczone na używanie pakietów 11,1V. Z duży moment obrotowy i zęby nie wytrzymują. Rozmowa odbywała się na targach IWA. Teraz jest ok, nie ma zabójczej szybkostrzelności ale za to mam cały gearbox.

Link to post
Share on other sites

@MarinesPL - bezstronny nie jestem, jak na każdym kroku podkreślam. Jestem jednym z "Kojotów".

 

Hamerykańskich KWA przewinęło się przez moje ręce mnóstwo.

 

Ponadto macałem i dłubałem w dużej ilości wersji Taiwan.

 

Wersji ASG/DK Defender oraz Cybergunowej - zbyt małą grupę "kontrolną" poznałem abym mógł sobie wyrobić zdanie.

 

Realnie rzecz biorąc przemawiają do mnie statystyki. Wiem co, i jak często, oraz ile się psuje w jakiej marce repliki. Z tego też powodu handlujemy KWA USA i nie zamierzamy tego zmieniać. Co więcej - będziemy bardzo mocno tą markę promować, bo warto. Chłopaki w USA z Mike'em na czele bardzo mocno się starają co widać przy testach zerowych każdej dostawy.

 

Trzymam za nich kciuki, albowiem początki zazwyczaj są obiecujące, a potem jak wiadomo...

 

Co do wad (bo wszystko je ma): życzę sobie na przyszłość lepszych tłoków (połowa zębów ze stali) oraz suchych gumek i mniejszej ilości smaru w GB. W 2/3 KWA USA i tak prawie natychmiast zamieniamy konektory na T-Shape więc tutaj raczej nawet o to prosić nie będę. Normą staje się także instalacja Gate GDS-4004AB, a niebawem przypuszczam że MERFy nowej generacji także będą popularne.

 

Jeżeli będzie zainteresowanie to może zrobimy Coyote Custom - wersję Ultimate: lufy EDGI, tłoki z zębami tytanowymi, MOSFETy Gate MERF z programowaniem... taki makabryczny trochę AEG :P

 

@Minimi - akcje promocyjne trzeba zmieniać. W tej rozdawane mają być jeszcze T-Shirt'y oraz naszywki, które normalnie kosztują z tego co pamiętam kole 80 i kole 30 złociszy.

 

EDYTA: w fabrycznych KWA USA można stosować LiPo 11.1v, dopóki:

A) nie przekroczą 15, 16 lub 20 A (w zależności od okresu czasu i serii, aktualnie bodaj 20 A);

B) tudzież są używane z baterią BOL proponowaną przez producenta (bywały takie i u nas).

To tak w sprawie nie stosowania batek o dużym woltażu.

Posłaliśmy wiele konfiguracji w świat na batkach 11.1V 2680mAh 25C ze sprężynami Modify M150 (upgrade tłoka i MOSFET) - wiem że niektórzy z was którzy tutaj piszą mają takie potworki. Zużycie części rośnie, ale nadal jest to użyteczna konfiguracja.

Edited by Vintersky
Link to post
Share on other sites

Jak guma g&g pasuje to super, kto wie może i systemę da radę upchać - może aż takie to niestandardowe kwa nie jest. Rozumiem, że komora jest plastikowa? I jak u was się ma awaryjność ? - jak coś się stegasi, strasznie się stresuję i martwię - a tego bym nie chciał. Dostawy emek g&p się chyba nie doczekam (przy okazji, harasin, kiedy planują dostawe GP, bo mi już tydzień nie odpowiedzieli, a może ty wiesz), Ics'a nie chcę, więc pozostaje mi tylko to KWA - ma ktoś porównanie z obojętnie czym ? :]

 

Edit. Sorka, Harasim*

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dzis doszła do mnie nowa bateria, mieści się we froncie ciasno ale wchodzi( trzeba sie postarać aby domknąć osłone ) wiekszej juz by sie tam nie upchało ze względu na grubość :)

 

Kilka postów temu, kolega syriuszzabujca napisał, że na styk wchodzi batka 106 x 34 x 13 mm. Dlatego też, wybrałem to - http://www.emodel.pl/turnigy-lipo-2s-1800mah-20c-74v-p-1384.html

Edited by MarinesPL
Link to post
Share on other sites

minimi , Sorki ale dopiero teraz zauważyłem twój post ;) Mam przebieg jakieś 10-12 tyś bb , i jak do tej pory zero niepokojących oznak . Używam batki Li-po 11,1

2200mAh 25C od Ge Power . W między czasie wysyłałem ją do Coyotów na przegląd , za darmo wymienili mi tłumik płomienia z czerwonego na czarny , czym zrobili mi bardzo miłą niespodziankę ;) ROF - Nie spodziewałem się takiego szczerze mówiąc , w najbliższym czasie dokonam pomiarów to podam ci dokładnie. Zasięg z mierzonych 70 metrów bez problemu , przy bezwietrznej pogodzie 7/10 kulek trafiam w człowieka , przydałaby mi się precka od Edgi ,ale to w najbliższym czasie. Zamierzam nakręcić filmik z testów to postaram się podzielić nim jak najszybciej . Co do magów , nie chcę przepłacać 70-80 zł za magazynek , dlatego używam metalowych magazynków mid-capów od Boyi , są tanie , praktyczne i wytrzymałe . Dlatego panowie , musicie wytrwać w trudach oczekiwań na dostawę , lecz za prawdę powiadam wam , wasze trudy będą odkupione przez nie jednego zdobytego Fraga ;)

Link to post
Share on other sites

minimi , Sorki ale dopiero teraz zauważyłem twój post ;) Mam przebieg jakieś 10-12 tyś bb , i jak do tej pory zero niepokojących oznak . Używam batki Li-po 11,1

2200mAh 25C od Ge Power . W między czasie wysyłałem ją do Coyotów na przegląd , za darmo wymienili mi tłumik płomienia z czerwonego na czarny , czym zrobili mi bardzo miłą niespodziankę ;) ROF - Nie spodziewałem się takiego szczerze mówiąc , w najbliższym czasie dokonam pomiarów to podam ci dokładnie. Zasięg z mierzonych 70 metrów bez problemu , przy bezwietrznej pogodzie 7/10 kulek trafiam w człowieka , przydałaby mi się precka od Edgi ,ale to w najbliższym czasie. Zamierzam nakręcić filmik z testów to postaram się podzielić nim jak najszybciej . Co do magów , nie chcę przepłacać 70-80 zł za magazynek , dlatego używam metalowych magazynków mid-capów od Boyi , są tanie , praktyczne i wytrzymałe . Dlatego panowie , musicie wytrwać w trudach oczekiwań na dostawę , lecz za prawdę powiadam wam , wasze trudy będą odkupione przez nie jednego zdobytego Fraga ;)

 

 

Cześć Mam pytanko, poprawiałeś coś, tuningowałeś coś w swojej replice? albo korzystałeś z upgradu w casg? Czy masz takie osiągi w stocku?

dziękuję i pozdrawiam

Vesper

Link to post
Share on other sites

Dostałem dzisiaj wiadomość od Michała Wodzyńskiego z casg:

"repliki i cała dostawa są już w Polsce, na cle. Niestety komputer wylosował nasza przesyłkę do rewizji. przesyłka jest duża i trochę to potrwa, dzisiaj jadę do urzędu ponieważ chcę być obecny przy rewizji. Celnicy tego nie lubią."

 

To dla czego są 2 tygodnie opóźnienia jak dopiero dzisiaj jedzie na rewizję?? LOL

Albo Coyoci coś kręcą, albo to jest Polska i polscy celnicy, podejrzewam że to drugie...

Tu trzeba stać w kolejce nawet żeby zostać zrewidowanym...

Link to post
Share on other sites

Mi mówili jeszcze w kwietniu że wszystko zgodnie z planem, potem że pierwszy tydzień maja, i tak dalej. Na pytanie kiedy dostaniemy nasze repliki otrzymałem następującą odpowiedź:

Witam,
niestety nasza przesyłka została skierowana do rewizji i dziś kolega pojechał do Urzędu Celnego. Mamy nadzieję, że do końca tygodnia otrzymamy przesyłkę.
Przepraszamy za opóźnienie. Staramy się, aby zamówienia zostały zrealizowane w możliwie najszybszym terminie.

Pozdrawiam,

Marines musiałeś źle zrozumieć, dziś nie odbiorą tylko dziś poszedł pracownik coyotów do urzędu celnego i mają nadzieje odebrać w tym tygodniu.

 

 

W tym tygodniu na pewno do nas nie dotrze, w przyszył jeżeli dostaną paczkę testy zerowe, wysyłki itd więc "trochę" to jeszcze potrwa.

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...