Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolimator zmienię - będzie Eotech 552

 

Co do koloru - na zdjęciach wyszedł zupełnie inny - w rzeczywistości to body nie jest takie ten kolor jest inny i nie rzuca się tak w oczy....

 

To lampa błyskowa robi taką różnicę kolorów...

 

20110826230510.jpg - tutaj zdjęcie z telefonu

 

Tutaj dwa zdjęcia z różnym oświetleniem

 

dsc02713t.jpg

 

dsc02714bi.jpg

 

A tutaj zdjęcie z lampą

 

dsc02715ft.jpg

 

Zresztą dla mnie liczy się jak strzela... Jak będzie mi przeszkadzać to go okleję folią...

 

Przyznam że jak oglądam zdjęcia na forum to ten kolor wygląda jak plastik z odpustu :zastanawia:

 

Jednak jak patrzę na prawdziwą Emcie :wub: to mi się bardzo podoba...

 

Panowie - nie oceniajcie dziewczyn po zdjęciach :wink:

Edited by Żółwik
Link to post
Share on other sites

Dziś przyjechałem z nowiutkim lowem od boya. I co? Lipa, magazynek wchodzi cholernie ciasno, trzeba go mocno pchnąć, żeby wszedł. Nie wspominając o wyjmowaniu. Też tak macie?

 

Obecnie mam 2 lowów dboya i wszystkie podają elegancko, siedzą pięknie.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko odnośnie baterii w LMT Defender 16 CQB - gdzie ona się znajduję ? Gdzieś w środku da radę wsadzić czy trzeba montować gdzieś na wierzchu ? Może ktoś dać jakieś foty jak to wygląda ? Zamierzam kupić sobie jakąś replikę z wyższej pułki i zastanawiam się właśnie nad LMT Defender 16 CQB lub LMT Defender 16 Patrol RIS tylko w tej drugiej ten 1 metr długości trochę odstrasza. Mam spory budżet i chciał bym, żeby w sklepie od razu zrobili mi tuning repliki przed wysyłkom - możecie doradzić jakiś sklep ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chcesz kupić szynę ris do chwytu,czy orisować cały przód,bo jeżeli chcesz dać an/peq do zwykłego chwytu to nie wyglądało by to estetycznie.No ale jak się zdecydujesz na an/peq,puścisz dobrze kable,zaizolujesz to bedzie napewno dobrze działać.Na twoim miejscu jednak bym kupił batke do chwytu przedniego.http://www.casg.pl/product-pol-980-GE-Power-11-1V-1800mAh-16C-dwupak.html ta batka wejdzie na pewno,bo znajomy ją miał i sprzedaje w komisie.Szukaj coś w podobnych wymiarach :) ,albo batki typ V lub nunchuck (jakoś tak się to mówi) łatwiej wpakujesz do chwytu po bokach.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...