Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Ja również chciałbym zakupić replikę M4A1 KWA lecz mam na oku ten model: Colt KWA M4A1 Full Metal. Jeżeli ktoś ma lub miał styczność z tą repliką był bym wdzięczny za informacje o niej (jak się sprawuje, czy jest awaryjna itp.), oraz o samym sklepie (airsoft-militaria), bo o ile czytałem to zdania są raczej dobre (poza pojedynczymi wyjątkami).

Link to post
Share on other sites

Jeśli replikę chcesz dostać szybko, to jest jeszcze dostępna na zbrojowni: [urlhttp://zbrojownia.com.pl/[/url]. Ale warto byłoby poczekać i zakupić na asgshopie, a tańsze jest - aż o 109.00 PLN.

 

Tak, wezme na zbrojowni. Kumpel będzie brał jeszcze colta więc oczekuje jakiegoś rabatu ^^

Link to post
Share on other sites

Witam

Ja również chciałbym zakupić replikę M4A1 KWA lecz mam na oku ten model: Colt KWA M4A1 Full Metal. Jeżeli ktoś ma lub miał styczność z tą repliką był bym wdzięczny za informacje o niej (jak się sprawuje, czy jest awaryjna itp.), oraz o samym sklepie (airsoft-militaria), bo o ile czytałem to zdania są raczej dobre (poza pojedynczymi wyjątkami).

 

Drogo. Ja to samo wziąłem w Redberet za 950 zł

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Napisze jeszcze odnośnie tej gumki. Wystrzeliłem bez jej czyszczenia ok. 10 low capów. Widać delikatną różnicę w kręceniu. Rozłożyłem komorę i na gumce, komorze, lufie było wciąż jeszcze bardzo dużo smaru silikonowego. Proponuje od razu rozebrać i przemyć gumkę.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Pytanie do posiadaczy M16, czy lufa 534mm zakryje się jeszcze w tłumiku płomienia ?

Najlepiej by było, gdyby ktoś mógł zmierzyć długość tłumika płomienia...

509 mm nie ma nigdzie dostępnych, więc jestem skazany na minimalnie dłuższą, lecz niby się mieści (info z asgshop'u)

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4097

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

Właśnie niedawno kupiłem model karabinka KWA w wersji Defender 4.

W miniony weekend pierwszy raz spróbowałem postrzelać trochę na powietrzu i... się zawiodłem. Zasięg maksymalny karabinka to ok 30m. Leci prosto i równo, ale trochę za krótko, moim zdaniem. Karabinek jest nowy. Przeczytałem o problemach z „naoliwioną” gumką więc wystrzeliłem już ok 800 kulek i przetarłem lufę- jest czyściutko. Dodam że regulacja hop- up nie wiele daje. Tor lotu jeszcze bardziej się wypłyca ale zasięg nie wzrasta. Kulki G&G 0.25g

Macie może jakieś sugestie?

Pozdrawiam Bartek

Link to post
Share on other sites

W moim egzemplarzu zauważyłem na stokowych częściach, że nie chce podkręcać kulek 0,25 G&G.

Może są za śliskie-zbyt bardzo wypolerowane, a może było zimno (luty) i gumka nie dotarta.

Zaobserwowałem, że po serii stan rzeczy się poprawiał ale chwilę.

Problem był mniej dotkliwy przy innych kulkach.

 

W każdym razie po przejściu na inne ammo i założeniu zielonej gumki polecanej na forum problem znikną.

Link to post
Share on other sites

Co prawda jest to moja pierwsza replika (dopiero zaczynam z ASG i poradzono mi KWA), dziś byłem na strzelnicy LOKu ustawić sobie przyrządy celownicze i wyregulować Hop-up. Na stockowej gumce (pierwszy tuning zrobię jakoś na wiosnę może) osiągam przyzwoitą celność na 40 metrach w cel wielkości 20 cm (biokulki Madbulla 0,25). Na 50 metrów generalnie nie stanowi problemu trafienie celu wielkości człowieka (aczkolwiek tu już muszę brać lekką poprawkę na siłę jeśli chcę trafić coś mniejszego).

Jedynie co zauważyłem, to to że kulka leciutka ściąga na prawo - na dystansie 30 metrów był to odchylenie około 30-40cm - ale po ustawieniu celownika jest ok.

 

Ogólnie chciałem podziękować ludziskom za doradzenie tej repliki - już widzę, że to będzie miłość od pierwszego wejrzenia :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Ja używam powerBEAN 7.4V, 15C, 2000mAh, dostępna w asgshop. Wchodzi bez problemów. Jej wymiary to 2 paski po: 10cm długości, 2cm szerokości, 1cm wysokości - mniej więcej takiej batki szukaj. A ładowarka dobra :)

 

 

O tej mówisz ---> http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4177 ? - niestety niedostępna. Wchodzi Ci na styk czy jest jeszcze luz ?

Link to post
Share on other sites

Potrójny pakiet byś jeszcze upchał, luzu jest dość sporo, przynajmniej w standardowym chwycie, nie wiem co i jak jeśli założy się risy :P

W kolbie, nie będzie z nią, ani żadną inną od powerbean (a przynajmniej tych dzielonych) najmniejszych problemów, przynajmniej w tej LMTowskiej, zwanej też kolbą SF.

Edited by PiotrqŚ
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...