Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ten config na jakim lipo pędzony? 7.4 czy 11.1?

 

LiPo 7,4 30C 2700 mAh - Czyli, replika nie służy jako kosiarka, ale duże C w połączeniu z pojemnością daje świetną reakcję na spust.

Edited by Ijet
Link to post
Share on other sites
Dysza jest standardowa, jeśli chodzi o długość. Jednak dla stabilizacji FPS wyposażona jest w odpowiedni kołnierz, których wchodzi w komorę. Tak jak w M14 albo G36. Komora jest standardowa, dwój dzielna. Szkielet jest dodatkowo wzmocniony. Przez co odpowiednio grubszy. Czasem pasuję, czasem nie pasuję

 

Dzięki :maniak_OK: .

Link to post
Share on other sites

Witam

Posiadam replikę; LMT/KWA Defender M4 bez orisowania. Wiadomo, że te repliki mają 395-400fps-ów na kulkach 0.20. Ja używam kulek 0.25 i przy sprawdzaniu jej na chrono (na dwóch różnych sprawdzałem) wyskakiwały wyniki w granicach 320-330 fps-ów. Replika jest stockowa, poza wymienioną lufą na Promyka długości 407mm i i gumką na g&g zieloną. Wiecie co może jest przyczyną takich wyników ? Czy przy cięższych kulkach jest widoczny taki spadek? To normalne? Czy nie?

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Teoretycznie z przeliczenia wzorem na Ek to przy kulkach 0,2g i prędkości 400fps powinieneś mieć 121,92m/s i Ek - 1,49J

Na kulkach 0,25g powinno to być 357,77fps

Ale teoria, teorią a praktyka weryfikuje(wzory zakładają warunki idealne, natomiast w praktyce mamy dużą ilość zmiennych losowych wpływających na pomiar)

 

dzięki za info odnośnie lufy guardera

Edited by Damiano13
Link to post
Share on other sites

Witajcie! od jakiegos czasu jestem posiadaczem lmt defendera ris. Śmiga ekstra,jedyne co musialem zrobic to wkleic kabel do wtyku bo wypadał.I gumka na kulkach 0.25 dosc słabo kreci,ale niebawem planuje zmienic na czarna systeme.

Mam do Was pytanie,chcialbym krotki tłumik ale taki ktory nie przedłuzy mi repliki,chodzi mi o taki ktory najdzie na lufe zewnetrzną i dojdzie do muszki cos jak tu:

http://desktop-wallpapers.net/wallpapers/military/17/1024_M4_2000_5.56mm_USA_Silencers.jpg

 

Czy takie tłumiki mozna kupic u Nas?

z gory dziekuje za odpowiedz

Link to post
Share on other sites

Boyi pasuje i podaje bez kłopotu, lecz musi się trochę dotrzeć aby ładnie wypadał bez pomocy ręki. Magazynek wchodzi lekko i jest stabilny nie chwieje się, lecz dopóki nie zedrze się farba na rogach w moim wypadku, nie chciał sam wypadać, a jak potraktowałem go trochę papierem ściernym to wypadał jak marzenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...