Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

Co do magów:

Mid cap od maga plastikowe, u mnie banglają aż miło, luz niewielki, lekko wchodzą, lekko wychodzą.

Co do body: przy odkręcaniu risów (free float) zaparłem się ręką o risy na upper reciverze, w efekcie ris tak jakby się trochę odkleił. Nie ma luzów przy normalnym użytkowaniu, ale gdy pchniemy kolimator palcem z boku widać jak ris odchodzi.

Body chyba do najwytrzymalszych nie należy, ale w porównaniu z moim starym Classicem jest miód i malyna.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli mówisz o standardowym, dwuczęściowym plastikowym łożu M4 i pochodnych, to te baterie wejdą na luzie. Kolega ma wsadzony jeszcze mosfet, a mieści tam baterię 11,V (taką jak te, tylko potrójną).

Edited by Ijet
Link to post
Share on other sites

Witam,

Jakiś czas temu kupiłem m4a1 KWA. Replika jest ciągle na gwaracji.

Nie wiem, co jest, ale hop-up w ogóle nie działa. Kręcę w jedną stronę, w drugą i nic.

Jak na razie, mój sig sauer za 360 zł strzela lepiej niż m4.

Nie wiem, czy to wina gumki , czy czego?

Proszę o pomoc.

Edited by michalsz993
Link to post
Share on other sites

Gumka na 99%. Ogólnie właśnie gumka jest tym feralnym elementem KWA. Polecam ja wymienić i od razu będzie inna sprawa. Zielona GG lub systema energy. Musisz się tylko przygotować, że komora hu jest ciasna i ciężko gumki wchodzą.

Link to post
Share on other sites

michalsz993:

 

Nie odsyłaj im repliki na serwis, szkoda kasy na przesyłkę. Wystarczy kupić gumkę tak jak radzili wyżej G&G zielona albo Systema Energy (miałem jedną i drugą - obie są bardzo dobre) i założyć. Teraz - na lato, proponuję systemkę. Gumkę łatwo wymienić: masz filmik instruktażowy:

 

Edited by piotrekgun
Link to post
Share on other sites

Ja uczyłem się na tym, mimo że tu jest jednoczęściowa komora, to samo składanie jej chyba jest bez większych różnic.

Gumka ciężko wchodzi do komory (przynajmniej zielona g&g) ale jak ją lekko zewnątrz (nie od strony lufy tylko od strony komory... jak tę podkręcającą część gumki psikniesz, to ci podkręcać nie będzie) psikniesz olejkiem silikonowym i delikatnie i z uwagą będziesz ją wkładał do komory, to powinno się udać. Rób to powoli, nie wciskaj na chama tylko pokombinuj i nie rozwal gumki.

Link to post
Share on other sites

FACET !! wyciągaj to z zamrażalnika ! już był taki jeden co moczył gumkę w gorącej wodzie xD skąd wy bierzecie takie pomysły ? wyciągając/wkładając do zamrażalnika/ciepłej wody szybko zmieniacie temperature gumki, w efekcie może się kruszyć, sypać i ogólnie niszczyć. Nie rób więcej takich cyrków. Jak Ci się bardzo poluzowała z lufy podklej ją teflonem

Link to post
Share on other sites

Chyba ją trochę zniszczyłem, jest dosyć luźna. Włożyłem ją zamontowaną na lufie do zamrażarki, może pomoże.

 

Jesteś moim osobistym bohaterem, zaraz obok faceta, który kiedyś radził każdemu, żeby wymienił kable na sylikonowe.

 

Spokojnie, usiądź, odłóż na dwa, trzy dni, wróć do problemu i zobaczysz, że go rozwiążesz.

Edited by AnR
Link to post
Share on other sites

Tak jak AnR pisze. Ją do swojej wróciłem po jakiś 3 tygodniach, tak jej miałem dosyć po pierwszej próbie. W drugim podejściu zajęło mi około pół godziny założenie gumki, ale to i tak sposobami, ciągłym kręceniem lufą. Ostatecznie się udało i teraz widać różnicę.

Link to post
Share on other sites

Nie jest lekko z tymi gumkami. Ostatnio nie kręciło mi nawet na 0,2 (a dystanser ok, ząbki wystają wgłąb lufy). Rozbieram dziada, a tam gumka (G2X) leciutko rozerwana tuż przed ząbkami. Patrzę na drugą gumkę i co samo. No litości! Co oni za badziew wciskają w te repliki, wszystkie moje gumki (i to w różnych replikach, dystansery standardowe, nie żadne długopisy X, esy floresy) tak skończyły, a przecież nawet przy wyciąganiu nie da się ich uszkodzić, bo są na tyle wąskie że się nie zawijają. A pamiętam jeszcze parę lat temu, że stockowa gumka KWA lepiej kręciła niż systema. Co do systemy to też mam zastrzeżenia - wyjąłem (już przycięta skalpelem była), wkładam, znów za długa i trzeba przyciąć. A po tym -150 fps i gumka do kosza się nadaje jedynie. W mordę jeża

Link to post
Share on other sites

Nie jest lekko z tymi gumkami. Ostatnio nie kręciło mi nawet na 0,2 (a dystanser ok, ząbki wystają wgłąb lufy). Rozbieram dziada, a tam gumka (G2X) leciutko rozerwana tuż przed ząbkami. Patrzę na drugą gumkę i co samo. No litości! Co oni za badziew wciskają w te repliki, wszystkie moje gumki (i to w różnych replikach, dystansery standardowe, nie żadne długopisy X, esy floresy) tak skończyły, a przecież nawet przy wyciąganiu nie da się ich uszkodzić, bo są na tyle wąskie że się nie zawijają. A pamiętam jeszcze parę lat temu, że stockowa gumka KWA lepiej kręciła niż systema. Co do systemy to też mam zastrzeżenia - wyjąłem (już przycięta skalpelem była), wkładam, znów za długa i trzeba przyciąć. A po tym -150 fps i gumka do kosza się nadaje jedynie. W mordę jeża

 

 

To ja nie wiem, moze poprostu miałem szczęście i mi się udało, musiałem przyciąć o jakis milimetr na koncu bo nie mogłem dopiąć tego zaciskacza. A pytanko mam u was tez pierścień ten złociutki ;) nie jest przymocowany do niczego i popostu sobie gdzieś po lufce śmiga ?

Edited by BragA
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...