Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

Guest gecko123

To dość normalne, że dystanser jest z gumy. W KWA jest taki, ostatnio rozkładałem hopka w G&P i też była guma.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kiedyś w Boyi luz na muszce usunąłem w sposób następujący:

 

1. zdjęcie muszki

2. zamaskowanie taśmą lufy (pozostawienie "gołego metalu" tylko w miejscu lufy)

3. 2-3 warstwy czarnego matu - bądź więcej w razie potrzeby

4. Na ostatnią "mokrą" warstwę założyłem muszkę

5. Zakołkowałem i po kłopocie

Link to post
Share on other sites

kasper20, mówisz o flip upowej muszce? Miałem to samo, wystarczyła malutka podkładka sprężynująca pod śrubkę i wtedy można dokręcić to z większym momentem, nawet nie drgnie teraz;) Żadnego rozwiercania nie praktykuj:p No chyba jeżeli to zwykła mucha z M4 to Ci nie pomogę: <

Link to post
Share on other sites

Zwykła ale to tam mały pikuś dzisiaj stało się coś gorszego, od razu powiem, że mam hopup'a systemy i lufę promyka.

 

Stockowy Hi-cap strzela mistrz! lecz gdy używam low-capów boya to dzieje się dziwna rzecz. ( Na forum ludzie mówią, że im te magi się ładnie sprawują, w moim egzemplarzu siedzą ładnie i się nie gibają) Pierwsze 3-5 kulek leci na 5 m nawet mniej po czym następne już jak trzeba? Być może nawet jakaś się rozpadła? Od razu uprzedzę, że ustawienie hop-up'a nie ma na to wpływu bo nawet na najmniejszym ustawieniu tak się dzieje. Co może być przyczyną, trochę się o lufę wydygałem ale ona nie ma śladu zarysowania. Proszę o pomoc:) Do tego zdarzają się 2 kulki na początku:(

Link to post
Share on other sites

ja mam midcapy od boya i jest wszystko ok. Może Ty za dużo kulek władowałeś i sprężyna wypycha z początku 2-3 naraz. Spróbuj nastepnym razem czy tak się dzieje, przy nie pełnym nabiciu maga ; p Nie wiem co to może być, ale postaram się pomóc ;)

Link to post
Share on other sites

@ kasper20 - Sprawdź ułożenie kołnierza gumki w komorze. Czasami przy wciskaniu lufy gumka krzywo się ułoży albo delikatnie ściągnie się do tyłu i wtedy lecą po dwie kulki.

 

Co do magazynków to oprócz pomysłu ze sprężyną istnieje pewne prawdopodobieństwo, że w magazynku jest trochę silikonu (wszyscy radzą smarować wnętrze magów typu low, real i mid). Przy strzale pierwsze dwie kulki przenoszą niewielką ilość silikonu na gumkę, a pozostałe kilka kulek go ściera i potem już wszystko jest ok. Miałem magi SRC i działo się podobnie. Jak przestałem je smarować to podawały bardzo dobrze

Link to post
Share on other sites

o właśnie z gumką nie wpadłem na to, a to jest wielce możliwe ;) wiem jak jest problem założyć gumę w KWA, miałem ten problem że się podwinęła, ale nie miałem problemu z magazynkami ale zasięg słaby, nie taki jak się spodziewałem. Teraz jest ok i na stocku w GB z Promykiem osiągam z 60m ;d A magi od Dboya dobrze podają, nie spodziewałem się że AŻ tak dobrze ;)

Link to post
Share on other sites

Sprawa wygląda tak, że nie zależnie od firmy maga gdy są naładowane do pełna nie ważne czy mid czy low kilka kulek leci na metr na początku więc pewnie wpada ich za dużo po prostu:/ Próbowałem naładować do 3/4 tak samo, dopiero połowa maga i wszystko hula? Jakieś pomysły co z tym zrobić?

Link to post
Share on other sites

No i sprawa się rozwiązała replika leci na gwarancję a powodem jest złe założenie gumki. zasadniczo gumka się podwinęła i nie ma kołnierza. Jak wyciągnąłem lufę z komorą i próbowałem wrzucić kulkę bezpośrednio do lufy od strony komory to zatrzymywała się nie na kołnierzu którego prawie nie ma tylko już na elemencie podkręcającym. I tak dobrze, że strzelała według mnie:P

Link to post
Share on other sites

Mi po wymianie gumki na G&G zieloną śmiesznie strzela. Na max hopku pod koniec lotu wybiją pod kątem w góre. Na minimum w dół. Na połowie straszny rozrzut. Any ideas?

 

możesz mieć za duzy dystanser. zrób z kabla(mniejszej średnicy) dystenser wyjmij druty i spróbuj ; )

Link to post
Share on other sites

Mi po wymianie gumki na G&G zieloną śmiesznie strzela. Na max hopku pod koniec lotu wybiją pod kątem w góre. Na minimum w dół. Na połowie straszny rozrzut. Any ideas?

 

 

Spróbuj dystanser typu H - na Taiwanie widziałem po parę zł ostatnio.

 

W razie braku pomysłów - wpadaj na irca ;)

Link to post
Share on other sites

No i sprawa się rozwiązała replika leci na gwarancję a powodem jest złe założenie gumki. zasadniczo gumka się podwinęła i nie ma kołnierza. Jak wyciągnąłem lufę z komorą i próbowałem wrzucić kulkę bezpośrednio do lufy od strony komory to zatrzymywała się nie na kołnierzu którego prawie nie ma tylko już na elemencie podkręcającym. I tak dobrze, że strzelała według mnie:P

Możesz sam to naprawić nie tracąc gwarancji. Wyjmij z komory element ustalający lufę (ten w kształcie półokręgu) i ustaw docisk dystansera na minimum. Potem wysuń lufę o kilka milimetrów i wciśnij z powrotem (nie zawsze zadziała to za pierwszym razem). Jak to nie pomoże to odwróć komorę do góry nogami i wyjmij lufę i popraw gumkę. To nic trudnego, a szkoda kasy na serwis.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...