Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiem tak ja w kwa wsadziłem już 2,5 k z replika [cqb compakt] to jest za mała te szyny już mi nie podchodzą po prostu chce jakieś fajne wiec czy dam 200-czy 900 to mi to lata :icon_razz: tylko żeby pasowały bo podobno z kwa problem

Da mi ktoś link do szyn które bankowo pasują ?

Trochę jak dziecko neo ale dziś padam

Edited by rafik1213
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Niee, ja nie mam tak ciężkiego palca, co by napieprzać masowo na auto, jak co to małe seryje po pare kulek, ale tak to zwykle semi, a spręrzny raczej nie będę zmieniał. Dziękuję, za odpowiedzi. Tłok będzie SHS, prawdopodobnie 14 zębów.

Edited by Huodny
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

przede wszystkim zobacz od strony komory czy masz prosto gumkę założoną (czy ten garb jest na środku wycięcia ) a jak tak to możesz podpiłować delikatnie płaszczyznę po której się porusz ten mimośród od trzeciej zębatki, poprawi ci się płynność regulacji hopa, i oczywiście czystość lufy tez robi swoje

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam. Mam problem , a mianowicie podczas zmiany dolnego body od cqb-r na metalowe od KWA nie mogę dopasować silnik do chwytu . Gdy go wkładam nie "sprężynkuje". Jak ustawić kable w chwycie w m4 kwa ? Można poprosić o zdjęcia lub jakieś wytłumaczenie ?

 

EDIT: Po wielu próbach udało się . Kable samoistnie jakoś źle musiały się układać i w tym problem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...