Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W kwa lmt bez problemów rozkręciłem nawet bez podgrzewania, owinąłem lufę taśmą papierową wsadziłem w imadło wystającą część złapałem morsem i poszło bez problemów, a jak byś wymieniał to lufa z elementa bez delikatnego stoczenia nie wchodzi do body i trzeba piłować komorę,

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Co ja zrobiłem :d Kupiłem risa i trzeba było zdjąć delta ring, wiec wyjąłem komore hop-up, rozdzieliłem receivery i nad kuchenke całą górna część repliki. Delta ring cały bordowy (od kleju?) ale zdjąłem. Niestety, okazało się ze w srodku plastikowe jest jeszcze mała część wewn. lufy zewnętrznej i cześć raczki przeładowania tj. kółeczko oparte na sprężynce i plastikowy, podłużny plastik :P Lekko się stopily. Ktos może wie jak to naprawić ew. kupić części zamienne? A może wyrobić nowe tylko gdzie?

Link to post
Share on other sites

Mam pewien problem. Na ostatniej strzelance po puszczeniu spustu replika nadal strzelała przez ok 8-10 sek i przestała. Wydaje mi się, że poczułem dziwny zapach, nie wiem czy to przegrzany silnik, czy styki. Druga sprawa, kulki zaczęły lecieć strasznie niecelnie. Jedna mega podkręcona do góry inna w dół, jedna w prawo inna w lewo. Wyczyściłem dokładnie lufę, ale niestety nic to nie dało. Karabin mam full stock, czy to styki i gumka? Mowa o m4 by asg. Za 3 miesiące mam przegląd w specu przedłużający gwarancję, chciałem w tedy zrobić z niego 450fps kosiarkę, czy przy okazji ktoś mógłby podać części, które powinienem zmienić, żeby uzyskać stabilne 450 na li po 11, tak aby nie martwić się o awarię?

Link to post
Share on other sites

I stanął czy dalej możesz na nim wystrzelić serię i przestaje działać? Sprawdź na innej baterii i zobacz bezpiecznik o ile masz. Jesli nie pomoże to pewnie to o czym pisałeś.

 

Części - tlok 14 stalowych, metalowa wentylowana glowica tloka (ew. wywierc w stockowej 6 dziurek) i spring

Link to post
Share on other sites

Michael,

My apologies for the follow up email but I forgot to give you your shipping directions for Poland. They are as followed:

Europe:

First Class International Envelope: $8

 

Small Priority Box International: $26

Medium Priority Box International: $62

Large Priority Box International: $80

 

Express International Envelope (Limit 4lbs): $47

Express Mail International Box (Depends on Size and weight of box and parts): $48

Express Mail Inter. Flat Rate Box (Limit 60lbs): $82

 

We recommend Express because it allows you to track the package all the way to your doorstep. The other two only allow you to track the package once it leaves the U.S. border.

Thank you.

 

jakby ktoś chciał ;) trochę lipa, bo nie można płacić paypalem i trzeba podawać dane karty:

 

Name on Card:

Card Number:

Expiration Date:

Security Code on Back:

Billing Address (must match shipping address and be written how it appears on an envelope):

Part Number:

Quantity:

 

PLEASE NOTE THAT WE DO NOT ACCEPT PAYPAL AS A FORM OF PAYMENT. SORRY FOR THE INCONVENIENCE.

 

za małe piny/plastiki chcieli po 1-2$, aczkolwiek za plastik od rączki przeładowania wołali 9 ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam panowie!

 

Mam pytanie odnośnie modelu http://taktyczny.com...kwa-usa-ka.html

Nie widziałem aby ktoś pisał konkretnie o tej replice. Czy ten model warty jest uwagi?

Drugie pytanie to co oznacza oznaczenie w nazwie MOD1? Akurat tego modelu MOD2 nie widziałem ale strone wcześnie w tym sklepie można zastać dwie repliki właśnie MOD 1 i 2 delikatnie różniące się wyglądem, ale czy tylko wyglądem? Pytam bo jeżeli wspomniany mod1 jest wersją starszą być może z jakimiś wadami może warto rozważyć zakup czegoś innego.

 

Kolejne pytania mam odnośnie ewentualnego tuningu:

<ciach>

 

Z góry dzięki za ew pomoc

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
http://www.knightarm...=m4-carbine-ras mam i polecam :icon_wink:. Serio to póki co najfajniejszym airsoftowym odpowiednikiem jest ten od King Arms-miejsce na śrubę rozporową jest nie do zajechania, a to najczęstsza przyczyna rozgibania typowych ris/rasów w stylu KAC. Jedyne co, to będzie trzeba kable do puszki przelożyć, bo te szyny nie mają zbyt dużo miejsca w środku. Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Używkę z jebaja urwałem za 50+30USD :icon_biggrin:. To najpopularniejsze szyny ris jakie tylko możesz wymyślić i każdy producent ma je w swojej ofercie, ja sprawdziłem od palnego, bo takie miałem. Wsadzałem też KA i działały.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...