Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [KWA]


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tylko w Pl nigdzie niedostępne.... Coś trzeba było by w niej wymienić na start?

 

Na start polecam poświęcenie czasu i przeczytanie działu bądź ostatnich paru stron .

Na start Kupujesz baterie + ładowarke i śmigasz.

w najbliższym czasie Gumcia + okablowanie

Jak planujesz zwiększenie mocy to tłoczek, Cylinder[wersje cqb] .

 

Co do postu wyżej

Podobno springi się ubijają co do wymiarów gdy poleżą kilka dni w GB

próbował ktoś > ??

Edited by Driver2503
Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie, posiadam ASG LMT Defender RIS (nie mam jeszcze mosfetu i kabli - dopiero z tej wypłaty;), mam pewien problem. Mianowicie na semi karabin strzela normalnie, ale po przełączeniu na auto, ma duży problem z podawaniem kulek, dopiero po przełączeniu na semi, oddaniu kilku strzałów podaje normalnie. Myślałem, że to problem z magazynkiem, ponieważ go wcześniej rozkręcałem, aby go wyczyścić, albo z lufą wewnętrzną, bo trochę tam też grzebałem, ale.... Po naciśnięciu spustu na auto i puszczeniu go karabin nadal przez chwile strzela, nie zawsze ale jednak się zdarza. W czym może być problem?

Link to post
Share on other sites

Wczoraj po krótkiej zabawie skończyła się kolejna paczka kulek to będzie już 25tysięcy przebiegu na kwa

w konfiguracji stock+ zmieniony tłoczek / okablowanie + [li po 7,4V] i tyle .

Dałem koledze by przegląd zerowy zrobił i stwierdził że brak oznak zmęczenia bebechów .

Link to post
Share on other sites

KWA CQR MOD 1 to dobry zakup na pierwszą replikę?

Nie wiem jak to połowicznie plastikowe body się spisuje? W przyszłości pewnie kupię metalowe, ale to nie od razu...

To plastikowe pęka. W ekipie mieliśmy 3 repliki KWA. Pierwsza przyszła z pękniętym body, druga pękła po 3 miesiącach a moja po 9. Ja w swojej wymieniłem body na metalowe 11 miesięcy po zakupie. Wzrosła waga i mój spokój o trwałość repliki.

 

Na początku biegałem przez 2 miesiące ze stockową repliką i miałem z tego dużo radości (przesiadłem się z G36c JG)

Link to post
Share on other sites

To plastikowe pęka. W ekipie mieliśmy 3 repliki KWA. Pierwsza przyszła z pękniętym body, druga pękła po 3 miesiącach a moja po 9. Ja w swojej wymieniłem body na metalowe 11 miesięcy po zakupie. Wzrosła waga i mój spokój o trwałość repliki.

Bez obaw, to metalowe też pęka. Niestety wystarczyła chwila nieuwagi i upadek repliki nawet z niewielkiej wysokości ok. 0,5m i zmuszony byłem kupić nowy dolny korpus. :(

Link to post
Share on other sites

To są dwa rodzaje dystrybutorów. Jedne sa sciagane od kwa usa, a drugie od asg. Ceny od asg były mniejsze, bo to firma dzialajaca w europie :P Roznica to tylko oznaczenia, wszystko jest takie same. Tylko jak zauwazyles, asg/kwa nie są i nie będą juz dostepne i jesli bardzo zalezy Ci na kwa to możesz mieć albo kwa usa albo sciagac z hk z oznaczeniami marines'ow

Link to post
Share on other sites

To są dwa rodzaje dystrybutorów. Jedne sa sciagane od kwa usa, a drugie od asg. Ceny od asg były mniejsze, bo to firma dzialajaca w europie :icon_razz: Roznica to tylko oznaczenia, wszystko jest takie same. Tylko jak zauwazyles, asg/kwa nie są i nie będą juz dostepne i jesli bardzo zalezy Ci na kwa to możesz mieć albo kwa usa albo sciagac z hk z oznaczeniami marines'ow

Było zdziebko inaczej. KWA USA to firma matka, a ASG Denmark było dystrybutorem produktów tej firmy na Europę. Z racji tego, że nie potrafili lub nie chcieli się między sobą dogadać ASG wypadło z interesu i KWA ma nowego dystrybutora na nasz kontynent, Skutkiem tego nowych replik dystrybuowanych przez ASG chyba nigdzie już nie kupisz. Mechanicznie są to te same repliki. Różnica bierze się tylko z oznaczeń.

Link to post
Share on other sites

Slyszałem, że m4a1 kwa ma dwudzielną lufę. Czy to oznacza, ze jesli zdejmę jedna część to da się na tą mniejszą, pozostałą na replice założyć tłumik płomienia? Bede miał po prostu m4 cqb? :P Pomijam juz wymiary lufy wewnetrznej

Edited by Erkiii
Link to post
Share on other sites

No to Ci odpowiem.

DBoyi pasuje bez problemu, ale w niektórych egzemplarzach trzeba szlifować wypustki na skrzydełkach komory HU.

MadBull pasuje dopiero po dosyć sporym oszlifowaniu na obwodzie od strony gniazda i nie trzeba modyfikować komory.

Link to post
Share on other sites

Slyszałem, że m4a1 kwa ma dwudzielną lufę. Czy to oznacza, ze jesli zdejmę jedna część to da się na tą mniejszą, pozostałą na replice założyć tłumik płomienia? Bede miał po prostu m4 cqb? :icon_razz: Pomijam juz wymiary lufy wewnetrznej

 

Możesz odkręcić przedłużkę ale pozbędziesz się wtedy redukcji średnicy, która skutecznie zmniejsza luz między lufą wew i zew. Nie jest to jakiś duży problem, trochę izolki na końcu lufy wew załatwi sprawę.Gwint ten sam 14 ccw więc możesz na krótszą część nakręcić ten sam tłumik płomienia albo jakiś silencer.

Link to post
Share on other sites

Odkręcić? Jak :icon_biggrin:? Nie wiem, próbowałem to podgrzać, wkładałem różne pierodły żeby wsyzstko sie mocno zcisnęło ale nie ruszy to cholerstwo...

 

Trzeba podgrzewać suszarką kilka minut aż będzie parzyć. Owiń szmatą i weź obcęgi. Pamiętaj że kręcisz w prawo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...