Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC - zamówienie marzec (15% zniżki na Prometheusa)


Recommended Posts

Witam!!!

 

Dziś stało się coś nieprawdopodobnego i niesamowitego, otóż po miesiącach czekania, dotarł do mnie kurier z paczką dla mnie (tak, zamówienie marcowe). Co mnie jeszcze bardziej zdziwiło, zawartość paczki też się zgadzała. Ja wiem, Wam tak samo ciężko jak mnie jest w to uwierzyć, ale to prawda. No chyba, że piszę tego posta będąc w trakcie snu, co w sumie, biorąc pod uwagę cały cyrk z zamówieniem, jest całkiem prawdopodobne ;-).

 

W sprawie tej paczki kontaktowałem się z Holmesem od piątku, wtedy też byłem zdziwiony, bo on sam do mnie oddzwonił (nie raz, bo ja uparcie dzwoniłem). A wczoraj dostałem telefon, że kurier wziął paczkę do mnie i dziś powinienem ją mieć. I mam w sumie, chociaż ciągle mam problemy z uwierzeniem...

 

Jednakże, biorąc pod uwagę różne podejrzenia względem pochodzenia przedmiotów, postaram się sprawdzić i stwierdzić czy mój karabin nie jest przypadkiem pochodzenia innego jak WGC.

 

Wreszcie otrzymałem paczkę i mam nadzieję, że Wam uda się to samo, kasa lub paczki, czy cokolwiek chcecie, bo to jednak mimo wszystko jest paranoja, a nie zamówienie...

 

Pozdrawiam, Boo

 

P.S. Nie do końca wiem czy tu miałem to napisać, czy w "Opóźnieniach zamówień", więc jeżeli źle to proszę jakiegoś miłego moderatora o przeniesienie tego posta :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W sumie to niewiele zamawiałem, raptem jedno M4 JG i tyle, ale mimo wszystko te 350 złotych to było ;-)

Filq, sorki, ale mogę zrobić jedynie zdjęcie samej repliki i pudełka, bo niestety papier z opakowania już wyrzuciłem. Mogę też zrobić zdjęcie potwierdzenia odbioru paczki z DHL :D

Link to post
Share on other sites

W sumie to niewiele zamawiałem, raptem jedno M4 JG i tyle, ale mimo wszystko te 350 złotych to było ;-)

Filq, sorki, ale mogę zrobić jedynie zdjęcie samej repliki i pudełka, bo niestety papier z opakowania już wyrzuciłem. Mogę też zrobić zdjęcie potwierdzenia odbioru paczki z DHL :D

 

Osobiście raczej zajrzałbym poprzez gniazdo magazynka na szkielet GB czy nie znajdują się tam stickery Gun Fire lub ślady po nich.Inne miejsca na szkielecie też można by obejrzeć.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ok.Tu trzeba działać .

 

Proponuję zrobić szybko listę poszkodowanych i złozyc doniesienie o popełnionym przestępstwie.

 

Mogę to zrobić . Wystarczy że podacie po kolei swoje dane a ja z wami sie skontaktuję w celu podania danych personalnych .

 

podam swój mail na który każdy poszkodowany napisze swoje dane i kwotę na jaką holmes was naciągnął . Pospieszcie się ponieważ w tym tygodniu zamierzam przez mojego prawnika złożyć doniesienie o przestępstwie. ( mnie naciągnął na ponad 4000 zł )

 

mój e-mail mtab7@wp.pl

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Była już sprawa na policji, umożona ze względu na to, że niby oddawał kase systematycznie. Ale zapewne od tamtej pory mało kto dostał swoje. Co można z tym zrobic. Ponownie iśc na policje? Da to coś? :???:

Edited by Kukiee
Link to post
Share on other sites

Znaleźć firme windykacyjną i poprosić o odzyskanie kasy. Tam nie małe pieniądze były, więc firma procent będzie miała ;-)

Normalnie kasy nie odzyskacie, bo będziecie się tak bujać, policja-sąd-sprawa-odwołanie.... i tak w kółko. Po to powstały takie firmy, żeby odzyskiwać pieniądze.

Jedyne co musicie zrobić to się znowu skrzyknąć i zrobić liste długów, wyznaczyć pełnomocnika i wynająć windykatora.

Powodzenia

nie cierpie takich cwaniaczków :evil:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niestety tym sposobem Panu Zamawiającemu się upiekło.

 

Niby skorzystał ze środków wielu ludzi(na olbrzymią kwotę jak dla przeciętnego człowieka) ale są oni rozproszeni po Polsce i nie potrafią/nie są wstanie z różnych przyczyn zcentralizować swoich roszczeń.

 

Przemyślane bądź nie działanie ale dało zamierzony efekt jak widać. Lata lecą..przedawnienie się zbliża, a kasy jak nie było tak nie ma.

 

Czy wiecie w ogóle ile jeszcze pieniędzy pozostaje w zawieszeniu a ile zostało odzyskane?? Czy założony przez prokuraturę warunek ciągłych spłat długu nadal ma miejsce??

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to komuś pomoże ale sporo czasu temu trafiłem na wątek o oszustwie przy pisaniu jakichś tam prac. Wątek znajduje się tutaj: http://www.profesor.pl/forum/read.php?7,10199,page=1

Polecam lekturę.

 

Ktoś wyśledził, że za całym oszustwem stoi Tomasz Gadowski (cóż za zbieżność nazwisk z naszym Holmesem). Ta sama osoba wyśledziła także, że pod adresem "kliniki literackiej" znajduje się w rzeczywistości klinika weterynaryjna. Prowadzi ją Lesław Gadowski. Cóż za zbieżność nazwisk ;) Oto strona tej kliniki: http://animalsvet.pl/

Jeśli dobrze pamiętam, zwroty pieniędzy przychodziły do oszukanych przez Holmesa z konta bankowego, którego dane adresowe pokrywały się z adresem tej kliniki.

 

Ja skontaktowałem się z panem Lesławem Gadowskim mailowo, naświetlając sprawę. Na drugi dzień po tym odezwał się Tomasz Gadowski (coś tam ściemniał) i pieniądze zwrócił.

Było to jakiś czas temu jednak być może pójście tym tropem przyniesie również teraz jakiś efekt.

Edited by goren
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...