Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odzież Miltec'a


Recommended Posts

Podobno jedynym wyrobem Miltec o bardzo dobrej jakości jest kamizelka Pattern #83. Reszta nie zasługuje na uwagę. Nie wiem nic o innych produktach tej firmy. To tylko obiegowa opinia.

O kamizelce można chyba mówić w samych superlatywach.

Nie podrze się i jest z mocnego materiału.

Ogólnie ich Pattern jest SUPER.

PA.

Link to post
Share on other sites

hooah,

 

powiem krótko i tresciwie: MIL TEC OGÓLNIE TO SYF- NIE KUPOWAĆ.

musicie mi wierzyc na słowo, bo nie chce mi sie argumentować, a znam to z własnego doswiadczenia.

Co do kamzielek, Pattern i owa do Mp5, Pattern jest wuykonany dobrze(wyjątek) ale budowa owej kamizelki mi sie nie podoba. Co do tej drugiej, miałęm ją pzrez króki czas, rozmieszczenie kieszeni i ogólna konstruklcja jest w porząsiu, natomiast materiał troche słaby, i człwoeik sie w tym strasznie poci.

 

pozdrawiam

kapral

Link to post
Share on other sites
Dzisaj byłem w Paragrafie 22 i widziałem...

Styp i Ty mówisz, że byłeś w Paragrafie. Hmmm ja bym nie zadawał pytań na forum tylko leciał i od razu macał. Ehhh Ja kupiłem swoją kamizelkę wysyłkowo nie macając. A Ty się konsultujesz mając takie możliwości. :D

PA.

Link to post
Share on other sites
Dzisaj byłem w Paragrafie 22 i widziałem...

Styp i Ty mówisz, że byłeś w Paragrafie. Hmmm ja bym nie zadawał pytań na forum tylko leciał i od razu macał. Ehhh Ja kupiłem swoją kamizelkę wysyłkowo nie macając. A Ty się konsultujesz mając takie możliwości. :D

PA.

PA byłem macałem i się was zapytałem :wink: a mianowicei chciałem się zapytać Was czy ta kamizelka nie podrze sie jak zachacze o gałązke , nie chciałbym zamrnować kasy kupując jakąś tandete :roll:

Pozdrawiam

STYP 8)

Link to post
Share on other sites
Dzisaj byłem w Paragrafie 22 i widziałem...

Styp i Ty mówisz, że byłeś w Paragrafie. Hmmm ja bym nie zadawał pytań na forum tylko leciał i od razu macał. Ehhh Ja kupiłem swoją kamizelkę wysyłkowo nie macając. A Ty się konsultujesz mając takie możliwości. :D

PA.

PA byłem macałem i się was zapytałem :wink: a mianowicei chciałem się zapytać Was czy ta kamizelka nie podrze sie jak zachacze o gałązke , nie chciałbym zamrnować kasy kupując jakąś tandete :roll:

Pozdrawiam

STYP 8)

Nie rozerwie się choćbyś chodził doliną pełną gałązek chcących Ci tą kamizelke rozerwać na strzępy :)

PA.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od kilku dni mam tą kamizelkę z ładownicami do MP5. Sam mam G 36c ale odziwo magazynki wchodzą do ładownic! W sumie to tylko do dwóch. Są to podwujne łaadownice do MP5 i w nich mieszczą się magazynki do M16/M4 G36 i innych. Więc jeden magazynek w broni dwa w kamizelce=3.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...