Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odzież Miltec'a


Recommended Posts

Hmmm... nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale ta tak znienawidzona przez wszystkich firma produkuje... elementy oporzadzenia bundeswehry. Jest ona oficjalnym dostawca, co sprawdzilem w wiarygonym zrodle (skladnica bundeswehry w niemczech, w ktorej sie zaopatruje). Oficjalny sprzet jest wykonany naprawde solidnie a wsrod materialow kroluje cordura. Aktualnie posiadam dwie ladownice pistoletowe oraz kabure i moge powiedziec jedno - prawdziwie niemiecka precyzja (jakoscia dorownuje a nawet przewyzsza standardowemu sprzetowi niemieckiemu innego producenta). Jezeli ktos uwaza, ze Pattern jest spoko, to oficjalny sprzet spodoba mu sie 10 razy bardziej. Nie mowie tutaj o materiale (prawdziwa cordura, nie to co w patternie) ale samo wykonanie sprawia dobre wrazenie. Jestem dosc krytyczny pod tym wzdledem, zawsze denerwuja mnie krzywe/kilkakrotne przeszycia, wystajace niezatopione nitki itp. Cos takiego jest normalka w Pattern ale tutaj nie mam do czego sie przyczepic... Pozdrawiam.

 

na potwierdzenie moich slow:

 

kabura - http://www.flecktarn.co.uk/flwph1nx.html

ladownica - http://www.flecktarn.co.uk/flwmp4nx.html

 

Wszystko zrobione przez Miltech! Cena pasuje do jakosci, ladownica 12 E szt., kabura 25 E...

 

p.s.

 

Pattern robia takze w kamuflazu MARPAT.

http://www.flecktarn.co.uk/imtav1nx.html

Link to post
Share on other sites

Moj pattern też jest dobrze wykonany, nie ma wystających nitek ale jedyne do czego mogę się przyczepić to kamuflaż. Nie wygląda zupełnie jak woodland, jest jaśniejszy ale w sumie daje radę bo pod kamizelką mam BDU i całkiem całkiem. Spocnie też mam Mil-Teca i nie narzekam.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

boczne ładownice patterna... niby takie fajne i praktyczne,a moje też leżą odszyte w szafie,przez co mogę nosić bez problemu maske p-gaz z boku. pistolet noszę w górnej kieszeni i mój USP nawet nieźle się tam czuje wraz z dodatkowym magiem. do tego 2 magi do MP5, bandaże itp stuff medyczny,latarka, komórka,dokumenty,scyzor i jeszcze kilka rzeczy...no i przy dobrej chęci wisi mi jeszcze na patternie MP5 SD3 :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Ale żeś kotleta odgrzał :D

 

Te rzeczy, które wymieniasz - gówno jakich mało. Dlaczego chcesz kupować milteka, skoro kontrakty dostaniesz taniej? Akurat pasy LC2/3, covery na manierkę i inne oryginalne elementy alice są w oliwce. Co do LBV, to albo kup w woodlandzie kontrakt, albo, jeśli już MUSISZ kupić kamizelkę w olive, nie kupuj podróbek LBV ani w ogóle nic milteka i znajdź sobie coś innego. Proponuję MIWO.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Te boczne kieszenie patterna83 są na manierki. Niestety, przy zalewie kamizelek tych drugich niestety brak. Mailem kiedyś, zanim zacząłem się interesować sprzętem brytyjskim patterna - no cóż, SYF to zbyt słabo powiedziane. Kieszenie odpadały po mocniejszym pociągnięciu.

Mam jednak do tej pory podkoszulek MilTeca kupiony w...1997 roku i nadal,pomimo wyblakniętego koloru jest dobry :wink:

Ogólnie firma do luftu, czasem ma jakieś malutkie przebłyski ale to za mało, żeby się o niej pozytywnie wypowiedzieć.

 

Dunn

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...