Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 SD3 i A3 [TM, UHC, HFC]


Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałem do paru sklepów w sprawie przerobienia MP5A3 TM dla leworecznych i odpisał mi tylko firearms.pl

 

"Przeróbkę taką można zrobić własno ręcznie. Aczkolwiek jezeli Pan chce

możemy takową zrobić. Koszt takiej przeróbki to około 60 złotych."

 

Tylko jak to można zrobić własnorecznie?

Link to post
Share on other sites
Napisałem do paru sklepów w sprawie przerobienia MP5A3 TM dla leworecznych i odpisał mi tylko firearms.pl

 

"Przeróbkę taką można zrobić własno ręcznie. Aczkolwiek jezeli Pan chce

możemy takową zrobić. Koszt takiej przeróbki to około 60 złotych."

 

Tylko jak to można zrobić własnorecznie?

 

Zapewne w ten sposób: odkręcasz rączke przeładowywania, w body wycinasz otwór taki sam jaki posiada ta replika, tylko że z drugiej strony, obracasz... to coś do czego przykręcona bywa rączka, przykręcasz ją i powinno być :)

 

p.s. teoretyzowałem 8)

Link to post
Share on other sites

KUNTZ... przejsciowka mozliwe ze bedzie pasowac, wkoncu model a3tm sprezyna ma koncowke lufy zblizoną do oryginalu jak a3tm aeg a moze i o takich samych wymiarach zewnętrznych,., ale czy opłacalne jest kupowanie przejściówki za prawie 100 zł + do tego tłumik za drugie tyle??.. przecież to juz koszt 2/3 samej repliki. A jeżeli robić własnoręcznie,, jak ktoś umi to zrobi, ale na forum już pisali o tym, że to nie takie proste akurat w a3 (a szkoda bo sam zawsze chciałem mieć coś takiego : mp5a3sdr16mp521aj.th.jpg ). Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No to inna opcja z przejsciówką do MP5 A3 : http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...9ba7734f93d5f05 cena jest wmiare rozsądna (59 zł) gwint 14 mm i do tego nakrętka więc nie trzeba od razu tłumika kupować... można na raty...

A co do tego ze części wyjdą drożej.... pewnie tak, ale za rok moze nazbieram na AEG'a a wtedy bedzie jak znalazł :-] Poza tym osiągi po wymianie lufy na precyzyjną i dłuższą w tym ASG bardzo sie poprawiją (wiec tłumik tak czy siak bede musiał założyć)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, czy do MP5 z TM pasuja kolby od elektrykow i MP5 innych firm? Jak tak to jakich?

 

Ed. Widze, ze temat sie rozwija :? . W takim razie inne pytanie: Wie ktos jak na tej mp5 zamontowac lunetke od wiatrowki, bez przyklejania i przywiercania jej?

 

ps. Uprzedzajac odpowiedzi typu " w wojsku tak nie robia" itp. mowie od razu, ze to nie ma byc realistyczne ale praktyczne.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Rozkręcałem moje mp5sd3, bo chce dociążyć i podczas oględzin bebechów stwierdziłem problem z cylindrem, mianowicie przy cylindrze - rurka, która popycha kulki jest na końcu troche jakby spłaszczona z prawej strony tak na skos miedzy dołem a prawą :roll:

 

No i nie wiem jak to usunąć i znowy czy nie bedzie zakrótka ta rurka jak to z piluje a znow jka podsune lufe to moze nie wchodzic za dobrze do tlumika :roll: [/url]

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Ma ktos pomysl jak mozna by załozyc sam montaz (20 mm) ? Bo kupilem takowy a zapomnialem o tej nieszczesnej szynie. Na ta wypustke jest za gruby i za szeroki, jesli chodzi o tasme to da sie ale wyglada beznadziejnie oraz lata na wszystkie strony :?

 

Pozdro :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja z SD3 miałem wałki.Naprawialem ja kumplowi chyba z 10 razy.Raz poszedł pin trzymajacy zapadke do spustu a tak ogólnie to sie zdrowo sypała;/ogólnie nie polecam.A co do tego uszczerbionego cylindra to tu niestety potrzebny raczej nowy bo ma straty na ciśnieniu co przekłada sie na lipny zasięg(też to przerabiałem)POZDRO

Link to post
Share on other sites

Ja miałem osobiście obydwa modele, obydwa mają bardzo poręczny system przeładowywania, i są obydwa troszkę za lekkie :lol: ale to jak dla mnie .. i jest miejsce na dociążenie....

 

Wykonanie .... No Marui zdecydowanie odbiega jakością Kompozytu od UHC,

w UHC Jest taki świecący na przednim chwycie, nie wspominając już o tłumiku. Kolby metalowe w obu modelach to dobre rozwiązanie. Stopki kolby są w nich plastikowe. Ogólna ocena wypada lepiej dla marui

 

osiągi .. Mp5 sd3 Strzela ładnie, bardzo ładnie. Jest dosyć celna, można z niej trafić z około 25m kartkę a4 bez problemów a w człowieka nawet około 30

Jedynym mankamentem w tej replice jest małą szybkość kulki ...

 

Mp5a3 z marui to iiny świat pod względem osiagów .. zasięg i skuteczny i całkowity około 8-10m większy od UHC, ma dużą moc przebija niektóre puszki po piwie, i dobrą prędkość kulki.

 

Obie repliki posiadają się jedą ważną cechę : BArdzo Duża bezawaryjność

Mp5 z UHC Miałem około 8 miesięcy .. nic się nie popsuło, Mp5z Marui mam już 3 miesiące i też nie mogę o niej nic złego powiedzieć .. wręcz przeciwnie

 

P.S może to komuś ułatwi wybór ..

Pozdrawiam - Sk

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...