Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

Sorry bardzo ale trudno żeby miał oryginalnego COLTa do rekonstrukcji, gdyż jest to niemozliwe, dlatego dyskutując o COLTcie ma się w domyśle replikę.

A dyskutując o radyjku i reko mówi sie o oryginale gdyż jest ono możliwe do zdobycia bez innych warunków.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moses, relax. tu chodzi przede wszystkim o jakość wykonania i odwzorowanie, ale parametry techniczne mają także wielkie znaczenie! Tak samo jeśli chodzi o replikę Colta, też fajnie, żeby był blowback nie? Podobnie jak Luthorus, nie chcę kupić kota w worku, czyli jakiejś pseudoplasticzanej wydmuszki, która nie działa i połamie się po pierwszej akcji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Moje, Guarderowskie AAV i pare pytań:

-Czy ładownice typu snap mają się ni jak do reko FR?

-Może być normalny medical w wdl czy musi być ifak w cb?

-Sustainment jako zrzut przejdzie?

-Co warto dołożyć?

 

Co do jednej ładownicy w marpacie- to tylko póki co. Nie biorę jej pod uwagę.

 

imgp1435.th.jpg

 

 

imgp1436a.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie czy ktoś z Was wie może gdzie mogę dostać Molle II leg panel SDS'a w WD, poza entrygear(discontined) i airsoftarms(mają tylko jedną sztukę w desercie), a na stronie SDS'a są tylko czarne i desert.

 

Szukałem, ale w żadnym innym miejscu nie mogę znaleźć...

Edited by janek337
Link to post
Share on other sites

Nie, Panel FSBE jest zaokrąglony, panel SDS'a jest takim prostokątem. Wiem gdzie jest różnica :P

Tak czy inaczej oba Panele. z tym, że FSBE trudniej, są trudne do kupienia, albo ja źle szukałem.

 

 

Edit.

A tutaj pisze, że jest dostępny - http://www.entrygear.com/product.asp?id=4290

 

Z tym, że do PL nie wysyłają, ale to nie jest jakiś wielki problem.

Edited by Wolf.Tns
Link to post
Share on other sites

No, a do czego ja podałem link ? Do tego czego on szuka, po prostu uważam, że jedno i drugie jest ciężkie do znalezienia, to, że uznałeś, że mówiąc "powodzenia" miałem na myśli PANEL FSBE którego temat był poruszany już wielokrotnie, to nie oznacza, że mi się pomyliły, tylko, że ty tak założyłeś :P

Jedynie możesz się, ze mną nie zgodzić, że oba panela są trudne do zakupienia.

Proszę mi nie wmawiać, tego o czym nie myślę :P

Link to post
Share on other sites

Nie, Panel FSBE jest zaokrąglony, panel SDS'a jest takim prostokątem. Wiem gdzie jest różnica :P

Tak czy inaczej oba Panele. z tym, że FSBE trudniej, są trudne do kupienia, albo ja źle szukałem.

Edit.

A tutaj pisze, że jest dostępny - http://www.entrygear.com/product.asp?id=4290

 

Z tym, że do PL nie wysyłają, ale to nie jest jakiś wielki problem.

 

Napisałem jakieś dwa tygodnie do nich maila i tych paneli nie ma i nie będzie, na stronie jest błąd.

 

Do tego z entrygear nie chcą wysyłać osobom, które płacą z poza USA, nawet jeśli paczka ma być wysłana na adres w US.

Edited by janek337
Link to post
Share on other sites

Do tego z entrygear nie chcą wysyłać osobom, które płacą z poza USA, nawet jeśli paczka ma być wysłana na adres w US.

 

No ja się nie dziwie, teraz na jesieni miał wejść do prawa zapis zakazujący/ograniczający wywóz rzeczy na kontrakcie poza granice USA... coś podobnego do polityki wobec stuff'u IFF. :???:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...