Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak już się chwalimy...

http://picasaweb.google.com/iWolf.KC/2812S...648386505169218

 

Bowman tam się znalazł przez przypadek. W SERPie MEU od WE. MICH leżał biedny gdzieś obok razem z mką.

CIRAS Pantaca, a na stopach niewidoczne BATESy. A Szary wystający polarek, jest szarym polarkiem nieznanej mi firmy, a znalazł się tam niestety z braku PECKHAMa.

Link to post
Share on other sites

Jak już byliśmy przy temacie kabur do MEU czy Kimber'a zwróciłem uwagę na to (mam na myśli ostatnie zdjęcia z forum ar15), że jeśli chodzi o Serpę to nie jest to ani level 2 ani 3 lecz na panelu udowym znajduje się wersja CQC!!

 

Inna sprawa, czy na tych zdjęciach znajduje się właśnie jakiś MEU czy Kimber, czy raczej Beretta? No i czy to nie jest przez przypadek zestaw S.T.R.I.K.E oferowany przez BH. Ktoś może potwierdzić na 100%, że to jest lub nie jest Beretta na tych zdjęciach? Znawcą broni krótkiej nie jestem, więc liczę na wasze bystre oczęta! :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jak już się chwalimy...

http://picasaweb.google.com/iWolf.KC/2812S...648386505169218

 

Bowman tam się znalazł przez przypadek. W SERPie MEU od WE. MICH leżał biedny gdzieś obok razem z mką.

CIRAS Pantaca, a na stopach niewidoczne BATESy. A Szary wystający polarek, jest szarym polarkiem nieznanej mi firmy, a znalazł się tam niestety z braku PECKHAMa.

 

Wywal serpę, tą naszywkę co masz na Cirasie, zmiana krótkiego maga na długiego, dorzucić risy i lunetę acog. No i chyba wypadałoby ściąć włosy, bo jak się robi reko lub stylizację, to najlepiej to robić porządnie ;)

Link to post
Share on other sites

SERPA'e wyrzucic?a czemu zostalo udowodnione ze sie pojawiaja na wuposazeniu?

Co do naszywki to owszem jedzie bardzo zwyglym ASGejem ;)

Wlosy kwestia dyskusyjna. To sa jednostki zwiadu wiec na wlosy i na brody w odpowiednich warunkach oczy sa przymykane. Bardziej mozna by sie przyczepic do Bowmana a nie TASCa,

Edited by Yunior_5
Link to post
Share on other sites

Ach, ja dobrze wiem co muszę zrobic ! ( Nie chcę, żeby to zabrzmiało niewdzięcznie, za rady )

Ale jeden - Mam Safarke, a ustaliliśmy, że FR SERP używało. ( Osobiście w CQB etc. lepiej mi się SERP używa, a nie Safarki )

Dwa - To nie jest set do reko, a do strzelanek - jebanek. Toteż tam się pojawiły MLD'rzy i gdzieś tam nawet chyba "INFIDEL". A, że w klimacie w miarę było to chciałem się trochę pochwalic.

A mkę co widac na zdjęciach - nie moja. Moja to tradycyjny setcik M4, ris, Acog, M203 :]

 

A włosy...pewnie, że trzeba ! :P

 

A CIRAS'a zmieniam ze względu na inny kolor.

 

Edit. Po zmianie CIRAS'a wrzucę fotki już full reko, ze ściętymi włosami : P

Edited by Volt-220
Link to post
Share on other sites

Ale jeden - Mam Safarke, a ustaliliśmy, że FR SERP używało. ( Osobiście w CQB etc. lepiej mi się SERP używa, a nie Safarki )

 

Tak, jest kilka zdjęć, na których mają Serpę. Ale też jest kilka zdjęc na necie, gdy FR jest w IBA OTV i mimo to nie można powiedzieć, że FR używa/używało IBA. Moim zdaniem jak się robi rekonstrukcję, to się powinno opierać na rzeczach powszechnie używanych, a nie na jakiś rzadkich wyjątkach. Ale to jest moje osobiste zdanie.

 

Dwa - To nie jest set do reko, a do strzelanek - jebanek. Toteż tam się pojawiły MLD'rzy i gdzieś tam nawet chyba "INFIDEL". A, że w klimacie w miarę było to chciałem się trochę pochwalic.

 

 

Wstawiłeś to foto do działu reko/stylizacja, więc tak to wyglądało, jakbyś tego seta tak traktował ;)

Link to post
Share on other sites

Tak, jest kilka zdjęć, na których mają Serpę. Ale też jest kilka zdjęc na necie, gdy FR jest w IBA OTV i mimo to nie można powiedzieć, że FR używa/używało IBA. Moim zdaniem jak się robi rekonstrukcję, to się powinno opierać na rzeczach powszechnie używanych, a nie na jakiś rzadkich wyjątkach. Ale to jest moje osobiste zdanie.

 

Jezeli jest to udowodnione ze taki set byl uzywany wiec mozna uzywac, dodatkowo jezeli wzoruje sie na jednym konkretnym zdjeciu. Pozatym FR/MSOB uzywa duzego spektrum wyposazenia wiec takie gadanie ze powinno sie uzywac powzechnie znanych rzeczy jest od czapy.

 

Co do IBA OTV bylo uzywane przez 4rta kompanie w Irakowie, wiec nie rozumiem Twojego podejscia. WG tego wychodzi ze jezeli uzywasz Platea Eagla z nazuconym Chestem na to jest to zla rekonstrukcja bo sa tylko 3 zdjecia w necie, i powinno sie tylko i wylacznie uzywac CIRASow? jak dla mnie bzdura ;)

Edited by Yunior_5
Link to post
Share on other sites

Co do IBA OTV bylo uzywane przez 4rta kompanie w Irakowie, wiec nie rozumiem Twojego podejscia. WG tego wychodzi ze jezeli uzywasz Platea Eagla z nazuconym Chestem na to jest to zla rekonstrukcja bo sa tylko 3 zdjecia w necie, i powinno sie tylko i wylacznie uzywac CIRASow? jak dla mnie bzdura ;)

 

Tego nie powiedziałem ;) Każdy może mieć inne podejście do tego tematu i tyle.

 

Dodam, że istnieją zdjęcia z kilku różnych miejsc gdzie używają właśnie produktu BH. I wygląda na to, że na tych najbardziej aktualnych zdjęciach MARSOC'u dość często znajduje się właśnie SERPA, a nie Safariland.

 

No właśnie, aktualnych, ale czy tak musiało być np. w 2006 roku?

Link to post
Share on other sites

Dobry

http://i42.tinypic.com/qrntl1.jpg

Cpl. Nate Meier of Millington, Mich., Cpl. Tyler Hinkley of Port Jervis, N.Y., Cpl. Mathew Kudena of Boerne, Texas, Cpl. Christian Rauwerda of Houston, Texas are set up in an exfiltration stack next to the exit of a building providing security and taking cover until the Deep Reconnaissance Platoon with the 31st Marine Expeditionary Unit is ready to move during an emergency assault exercise on Feb. 9 during Cobra Gold 2009. Cobra Gold is a regularly scheduled joint/coalition multinational exercise hosted annually by the Kingdom of Thailand, and it is focused on improving military-to-military relationships among its participants.
Link to post
Share on other sites

Tak, wydaje Ci się, używaja Norotos'ów. :-o

 

Nie o to chodzi, nie widziałem jeszcze na zdjęciach by używali 1-hole! Zawsze były to montaże 3-hole! Paisek czytaj ze zrozumieniem pliss...

 

Tu macie jeszcze 4 fotki z tych samych manewrów:

 

http://picasaweb.google.com/lh/photo/C6Ycc...feat=directlink

http://picasaweb.google.com/lh/photo/DGynO...feat=directlink

http://picasaweb.google.com/lh/photo/R4pnk...feat=directlink

http://picasaweb.google.com/lh/photo/kp0IA...feat=directlink

Edited by badseed
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...