Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] Scopeandlaser.com


Recommended Posts

Kumpel kupował tam cirasa, ja kiedyś małą paczuszkę z kolimatorami itp. Dobry kontakt i szybka wysyłka. Dopiero teraz miałem problemik - Zamawiałem 2 ACOGi G&P, koleś mówił że wyśle po świętach (Wielkanoc). Jak kilka dni temu zapytałem go co z paczką, to "nagle" sobie przypomniał ze wróciła do niego uszkodzona i że może mi zwrócić kasę... Owszem forsę zwrócił, więc ok, ale jakbym się nie upomniał to pewnie wciaż bym czekał bez wieści. No i co do tego uszkodzenia to też wątpię - pewnie nawet nie wysłał, bo napisał ze już nie ma ACOGów na stanie (choć na sklepie wciąż niby są) i pewnie kiedy je zamawiałem to też ich nie miał.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...

Witam !

Odświeżam temat.

Zamówiłem w tym sklepie kolimator Dytac Micro T1 na montażu Knights'a.

Zamówienie miało miejsce we Czwartek 2.08.2012. Płatności wykonane 3.08.2012 przez Pay Pal.

Ile czekaliście na przygotowanie wysyłki ? Pisze do gościa (Patrick Cheng) i za każdym razem jest "Hi thanks", "Hi i will chceck", "Hi thanks, i will give you answer ASAP" - oczywiście nic z tych deklaracji nie wynika.

 

Pytanie - ile dać mu jeszcze czasu zanim rozpocznę spór na Pay Palu ?

Jak ew. wycofać płatność ?

 

DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM !

Link to post
Share on other sites

Człowieku 4 dni od wpłaty a Ty już chesz spory zakładać? Spokojnie, poczekaj te 2 tygodnie i jak wtedy paczka nie przyjdzie to atakuj go mailami, to nie jest polski sklep gdzie mają 5 zamównień na dzień:P może gościu nie wyrabia. Sklep jak najbardziej porządny zawsze wszytko dostałem zgodnie z zamówieniem i bardzo szybko.

 

Na założenie sporu masz 45 dni.

Link to post
Share on other sites

Nie no badam sprawę, pytam. Wszyscy zachwalają ten sklep wiec zdecydowałem się na zakupy. Regularnie kupuję na WGC Shop, Ehobbyasia i mam podgląd ile zajmuje sklepowi przygotowanie paczki do wysyłki, a że z natury mam gorącą głowę to się szybko denerwuje :) Nie chciałbym też dać się nikomu wydymać i to na spora kasę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ogólnie jestem zadowolony.

 

Jedyny zgrzyt to fakt, że celownik przyszedł bez jednej części potrzebnej do montażu. Po wysłaniu e-maila z informacją o braku sklep natychmiast na swój koszt wysłał brakującą część. Obie paczki dotarły bardzo szybko, zważywszy na odległość (5-7 dni roboczych). Bardzo przystępne ceny przesyłki.

Dobry kontakt.

Ciut denerwujący może być fakt, że część artykułów, która jest na stronie sklepu jest już niedostępna i nie ma o tym informacji, ale jeżeli doda się je do koszyka to natychmiast po złożeniu zamówienia przychodzi e-mail ze szczegółowym opisem zamówienia i jeżeli coś jest niedostępne jest to wyszczególnione.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...