Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16, SPR, SR25 ACM


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czepiacie się tak do chińskich luf... a teraz ciekawostka:

Chiński SPR mod 0 ma w sobie precke 6,04 z jednej jak i z drugiej i było to sprawdzane...

 

Chyba wczoraj dowiedziałem się iż magazynki od G&P pasują.

Sprawdzał to kolega... więc niby na własnej skórze się przekonał..

 

Pytanie:

Czy ktoś w końcu sprawdził czy gb od G&P jest kompatybilny?

Link to post
Share on other sites
The gearbox is an exact clone on the Classic Army SR25 gearbox. Which means of course that it uses the PSG-1 cylinder and is supposed to be completely compatible and upgradable with CA parts for their SR25. The hop-up is a standard 1 piece metal system and seems to be very consistent and affective.
Edited by penio151
Link to post
Share on other sites
Chiński SPR mod 0 ma w sobie precke 6,04 z jednej jak i z drugiej i było to sprawdzane...

 

Trzeba było jeszcze w środku sprawdzić ;)

 

Niby SRC i Element też mają wymiar, a do Systemy w działaniu im trochę brakuje. No ale lepsze to niż 6,12.

Link to post
Share on other sites

To teraz takie pytanie bo już sr 25 trochę macie czy ktoś sprawdził skuteczny zasięg ? :-F I czy ktoś ma z nią jakieś problemy ?

 

Czyli magi od normalnej emki G&P powinny pasować ? A od np PJ ?

 

Czy stockowa batka jest wystarczająca jak na początek ?(ile magów wytrzymuje? )

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

To teraz takie pytanie bo już sr 25 trochę macie czy ktoś sprawdził skuteczny zasięg ? :-F I czy ktoś ma z nią jakieś problemy ?

 

Czyli magi od normalnej emki G&P powinny pasować ? A od np PJ ?

 

Czy stockowa batka jest wystarczająca jak na początek ?(ile magów wytrzymuje? )

Pozdrawiam

Twoja stara kradnie mleko w Biedronce.

 

Nie mogłem się powstrzymać.

Edited by RzezniQ
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Co do gb. G&P będę w stanie to sprawdzić za jakieś hmm ok miesiąca może wcześniej może później niestety muszę najpierw kupić kalabin a później ten gb od G&P dorwałem cyfrówkę więc będę mógł porobić dokładniejsze foto co i jak... mam nadzieję że wszystko będzie ok :)

 

A może sprawdził już ktoś czy pasuje?

Link to post
Share on other sites

Jakby kogoś interesowała ta replika PJ 25 mogę powiedzieć że jakość wykonania mogę ocenić na 5+ ... ris jest naprawdę ładnie wykonany tak samo kolba nie świeci się ... ogólnie robi wrażenie :-P ... co do zasięgu 30m-35m to nie wyzwanie aby trafić w posture człowieka ... niesie o wiele dalej ... wystarczy wstawić jakąś dobrą precke i lepszą komorę to myślę że realne jest osiagnięcie 40-45m.

Jedno ale mam ... Nie działa safe :| ale to kwestia przypiłowania ...

Edited by dude2
Link to post
Share on other sites

Tylko wiesz ludzie lubią sobie wyolbrzymiać :D z 50-55m też się trafi ale czy każdy strzał ? Tego nie wiem jeszcze nie sprawdzałęm z 30-35m wiem ze każdy strzał powinien dolecieć do celu :D Jak broń się przestrzeli (dali troche tego smaru :D ) powinien zasięg skuteczny drametialnie podskoczyc :D ... Ja piszę jak jest na stan obecny ... niedługo zabiorę sr'ke na jakąś strzelankę to zbaczę jak wboju się sprawuje :D

Link to post
Share on other sites

Wpadła mi w oko ta oto emeczka:

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1146

 

Widział/strzelał/słyszał/macał ktoś z was? ;-)

 

Mam PJ16A4 broń rewelacja wykonanie super moc niezła nie sprawdzałem na chrono ale z pewnością jest duża Z 40m(na oko) trafie w korpus za każdym strzałem :wink: z większej odległości nie sprawdzałem Przebieg około 1,5k nic się nie dzieje Strzelam na kulkach 0,28g Akumulator 9,6 2000mah firefox wytrzymuje jakieś 4-5 hi cap 300kulek Byłem z nią na strzelance spisuje się świetnie.

Link to post
Share on other sites

Trochę z innej beczki, o SR25 ACM.

Rozmawiałem dzisiaj na zlocie z panem z gunfire.pl (dzięki za rozmowę :uśmiech: ), i oto co mi powiedział: ogólnie karabin jest fajny, części w środku dobre, jedynie zębatki powodują głośne przełożenie, co przekłada się na dosyć głośną pracę GB. Magazynki z G&P nie sprawdzane, ale te z CA powinny podejść.

 

Jeszcze jak gdyby ktoś mógł to skonfrontować z tym co Krakman daje jako PJ, to byloby fajnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...