Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie, jako, że ostatnio trochę się nudziłem postanowiłem poszukać w internecie ciekawych informacji na temat naszego "ulubieńca".

 

Natrafiłem na ciekawy wątek na pewnym forum:

http://www.profesor.pl/forum/read.php?7,10199,page=1

 

Polecam lekturę. Jest tam mowa o panu podającym się za pana Biernackiego a w rzeczywistości będącego Tomaszem Gadowskim. Zrobił ludzi na kasę zbierając zamówienia na pisanie jakichś tam prac.

Ktoś wyśledził adres oszusta i znalazł pod nim klinikę weterynaryjną.

 

A teraz najlepsze :)

Zgadnijcie co znajduje się pod adresem podanym w danych konta, z którego niektórzy otrzymali zwrot pieniędzy :)

 

Dla leniwych :) http://lecznica-gadowski.pl/kontakt.html

 

Może to wszystko zbiegi okoliczności ale bardziej prawdopodobne, że przekręt z zamówieniami nie jest pierwszym wyczynem pana Holmesa...

Link to post
Share on other sites

Panowie, jako, że ostatnio trochę się nudziłem postanowiłem poszukać w internecie ciekawych informacji na temat naszego "ulubieńca".

:strach:

Muszę powiedzieć że mi szczena mi opadała... Kolo najwidoczniej się zajmuje rolowaniem ludzi... Niezły zawodnik jest....

Link to post
Share on other sites
Muszę powiedzieć że mi szczena mi opadała... Kolo najwidoczniej się zajmuje rolowaniem ludzi...

Dopóki go prokuratura nie przyskrzyni, to będzie się ciągnęło. Najpierw e-klinika, potem zamówienia z HK, a następne będzie np. powiększanie penisa.

 

Niezły zawodnik jest....

Twardziel.

 

Swoją drogą ciekawe, że kilka zamówień zrobił w mniejszym lub większym stopniu. Czyżby uznał, że do maniaków na wmasg można się przyssać na dłużej? Aż się boje za czyje pieniądze był gratis, który od H. dostałem za opóźnienie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Co do lecznicy to widocznie to jest lecznica rodziny Gadowskich i nie widzę na tej stronie żadnej ściemy. Widocznie Holmes chciał zareklamować rodzinny interes po prostu.

 

Co do tematu to oczywiście liczę na szczęśliwe zakończenie i karę dla tego pana, ale nie szukajcie wszędzie przekrętu jak w przykładzie wyżej.

Link to post
Share on other sites

Co do lecznicy to widocznie to jest lecznica rodziny Gadowskich i nie widzę na tej stronie żadnej ściemy. Widocznie Holmes chciał zareklamować rodzinny interes po prostu.

 

Co do tematu to oczywiście liczę na szczęśliwe zakończenie i karę dla tego pana, ale nie szukajcie wszędzie przekrętu jak w przykładzie wyżej.

 

A kto napisał, że lecznica to ściema?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

U mnie nic. Cisza zarówno ze strony H. jak i organów ścigania...

 

EDIT:

 

Mianem złodzieja można określać osobę skazaną prawomocnym wyrokiem sądu.

 

Nikogo tu nie bronię, ale skoro uderzacie do "władzy" to po co prowokować, żeby On Was o zniesławienie !

Edited by YuriK80
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...