Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak więc, kulki się nie zacinają w magu od msr-ki, lepiej podkręcają niż guardery 0.4 i mają o wiele lepsze skupienie, zasięg efektywny 100m jest teraz jak najbardziej realny. Mini test przeprowadzony na zewnątrz przy lekkim wietrze. Oczywiście kulki widać i można nakładać poprawki.

 

Na guarderach 0.4 o strzelaniu na 100m na zewnątrz można było zapomnieć, 80m to był max.

Na bbwarzach 0.43 strzelanie na 100m staje się realne, nawet na takiej odległości kulki mają nikłą tendencję do "skręcania" w lewo/prawo, podążają za pionową siatką celowniczą. Podczas gdy guardery miały tendencję do skręcania nawet na 80m.

 

Jak narazie, nie spotkałem się z rozpadającymi kulkami w magu jak to miało w przypadku kruchych guarderow.

 

Tak jak wspominałem, test w zamkniętym pomieszczeniu przeprowadzę w następnym tygodniu, mam na stanie straighty 0.36 to porównam je :]

Edited by hardboiled
Link to post
Share on other sites

BB King - BIAŁE precyzyjne kulki 0,43g 2000 sztuk 79zł

Dzisiaj doszły do mnie kulki. Dziwne uczucie gdy paczka taka mała a taka ciężka ;)

 

Pierwsze wrażenie nie jest zachwycające...kulki matowe w porównaniu do G&G, wyraźnie widoczne miejsce wstrzyknięcia, innych zauważalnych defektów czy nierówności brak.

Po przecięciu brak pęcherzyków, środek jednolity.

 

Przetestuję w niedzielę.

Link to post
Share on other sites

Jedne z białych Straight'ów też miały fakturę papieru ściernego. Fakt że gumki pożerały w zastraszającym tempie i były bardzo czułe na HU, szczególnie było to widać jak HU był marnie złożony i z kulki na kulkę dawał minimalnie różne dociski, ale przy dobrze złożonej HU ślicznie latały.

Link to post
Share on other sites

Dajcie Panowie znać jak wyszły testy bo mi się zapasy kończą i też będę musiał coś zakupić. Zastanawiam się właśnie nad tymi 0.43g BB Kinga bo w końcu jakieś białe się pojawiły.

 

A jeszcze mam taką ciekawostkę, kolega jak się z nim kłóciłem że niema dostępnych białych ciężkich kulek udowodnił mi że są: http://www.taiwangun.com/kulki-0-43g-2000-szt-premium-p-j?from=listing&campaign-id=19

No ale PJ'otów to raczej do mojej precki nie będę ryzykował sypać ;)

Link to post
Share on other sites

Dziś podczas testów guarderów 0.43 o 0.4g przy przyłożeniu magnesu do jednych i drugich te o wadze 0.4 przyklejały się do magnesu jakby były zupełnie metalowe. 0.43 kręciły się nie symetrycznie pod magnesem i przylegały do niego tylko przy bezpośrednim dotknięciu jej nim. Być może 0.4 mają bardziej jednolicie rozłożony cięzar na powierzchni kulki? Co o tym sądzicie ?

Link to post
Share on other sites

Strzelałem z Kulek P&J 0,32G i jedynym mankamentem to była podatność na wiatr w końcowej fazie lotu. Trzeba było porządnie je przebrać bo dużo kulek trafia się z ubytkami albo nadlewami niestety. Po rozcięciu kilku nie miałem żadnego pęcherza. Lufa może i nie najlepsza ale 6.01 PDI Reven i 0 zacinki, w magazynkach jak i lufie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mamy informację pewną na ok. 90%, że wszystkie te kulki pochodzą z jednej fabryki. Mieliśmy okazję je testować, jednak jakość pozostawiała trochę do życzenia i była znacząco poniżej tego, co będą prezentować nowe snajperskie kulki Dum Dum. Nie dajcie się nabierać na 2000 kulek 0.43 za 55zł ;)

Nowych Dum Dumów w innowacyjnych opakowaniach z dozownikiem po 1000 szt. spodziewajcie się już w sierpniu :)

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem P&J (swoją drogą, za 191pkt z ich programu partnerskiego, nie wiem czy bład, czy co, ale śmiesznie mało), jak tylko dostane to dam znać jak to lata.

 

@hellmans, Wiesz, z zasady nie ufa się komuś kto chce ci coś sprzedać :P Ale gdy się pojawią, również chętnie wypróbuje dum-dumy, głównie żeby zobaczyć czy się czymkolwiek różnią.

Link to post
Share on other sites

Jestem po niedzielnej yebance z użyciem BB King 0,43.

1. Problemy z podawaniem - czasami strzelał normalnie, czasami załapywał po 1-2 strzały po kilkukrotnym wyciągnięciu i włożeniu maga (na tym samym magazynku i kulkach GG problem nie występował).

2. Baaaardzo duża czułość na HU - dosłownie minimalny ruch regulatorem decydował czy kulka leciała w górę czy w dół...ustawienie optymalne przy jednoczesnych problemach z podawaniem było...stresujące.

3. Jak już podawał i ustawiłem dobrze...to leciały jak szalone. Zasięg zabójczy (oj zdziwiło się parę osób), skupienie znośne.

 

Suma sumarum...czekam na nowe body i komorę HU, może nie lubią się kulki z moją obecną SCAR'A VFC.

Niemniej jednak przy taniej cenie ocena dostateczny minus, więc wciąż patrzę z nadzieją na Dum Dumy...

Edited by Visq
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...