Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Moge podzielić się jedynie wiedzą jaką zdobyłem na zagranicznych stronach. Właściwie to jest to(nie licząc rozmiaru i paru szczegułów) G17 z KSC jednak ma on cięższą lower frame i pare wzmocnionych elementów w tym również BB loading ramp czyli część która nagminnie psułą się w G17(choć w Polsce żadnemu z G17 i G18 nic sie nie stało). Właściwie to słyszałem o nim same pochlebne opinie. Swojego czasu na forum była dyskusja na temat G17 i G18 KSC. Wyszło na to że są to świetne repliki a z zagranicznych stron i forów wynika że G19 jest jeszcze leprzy. Potem podam linki do jakiś opisów, fotek i filmów.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Ja mam G19 KSC-KWA ale wydaje mi się że dużej różnicy nie ma.Do mojego G19 gazu wchodzi wystarczając dużo aby wywalić jakieś 50 kulek co do mocy i zasięgu to nie ma co narzekać, puszke z 1,5m na wylot przebija, w człowiek można trafić z odległości ok 20-25m kulkami 0,2g.

W moim modelu po kilku miechach używania pękła gumka która trzyma kulke dokładnie pod HU i teraz kulki niestety lęcą po ok 10m w dół ale nie wiem czy jest to wina tego modelu czy moze moja.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja tylko dodam od siebie że miałem problem z dużą utrata gazu podczas ładowania do magazynka . (może była to wada fabryczna ??) można to usunąć w prostu sposób docinamy na wymiar maleńki plasterek gumy modelarskiej albo takiej zwykłej i umieszczamy ją między zaworem a obudową magazynka i sprawa załatwiona ja jeszczo tylko powiem że jak dla mnie to najleprze osiągi glock 19 ma na GG i 0.3 kulkach

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przy wykonywaniu takiej „uszczelki” należy być bardzo dokładnym. Jeśli nasza gumka będzie zbyt gruba i wejdzie zbyt ciasno wtedy niemalże uniemożliwi ono napełnienie magazynka(zawór tylko częściowo będzie otwierał się przy napełnianiu i gazu z nabicia starczy nam na około 10 kulek). Jeśli zaś gumka będzie zbyt luźna wtedy trochę gazu dostanie się pod nią i ja „wyrzuci” gdy odejmiemy butle. Trzeba troszkę z tym po kombinować - naprawdę warto gdyż wtedy gaz pięknie się przelewa i nic nie ucieka.

Pamiętajmy też ze gumka z czasem twardnieje i zaczyna się kruszyć. Zalecam wymianę co +/- miesiąc.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ja stosuję w M9 KWA pół-milimetrowej grubości uszczelki wycięte z wentyla rowerowego. Taki detal, a ileż gazu się zaoszczędza ...

KJW w swoich magazynkach montuje coś takiego fabrycznie i strat gazu przy ładowaniu nie ma... i to jest chyba jedyny plus jaki daję tej firmie

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Oi!

Odświeżę troszkę temat Glocka i zadam pytanie:]

Otóż stałem się szczęśliwym posiadaczek Glocka 19 (seria KSC).

Regulacja HU jest baaaardzo kłopotliwa. Może ktoś ma złoty środek, czym i jak regulować HU, by nie sprawiało to wielu trudności.

Bardzo proszę o pomoc.

Cheers!

BoT

 

P.S. Skorzystałem z opcji szukaj, ale nic nie znalazłem na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie masz oryginalnego klucza to masz dwa wyjścia:

1. Dorobić takowy z kawalka blaszki. Nie powinno to być zbyt trudne.

2. Regulować HU zdejmując zamek, wyjmując lufę wew. z HU i wtedy iz nawet palcem powinno sie dać go przekręcić.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A ja mam problem z GLockiem... mianowicie bardzo często mi się glock zacina, wiecie czym to moze być spowodwane ?

 

moja 19-stka ma około 4 miesięcy. Stosuje osłone lufy metalową G&G i plastikową co była od nowości na obydwoch problem ten sam... :(

Link to post
Share on other sites

NavySeal nie zamek to :http://www.machinegun.pl/sklep/product_info.php?cPath=39_97&products_id=580 (czyli lufa zewnętrzna:) )

 

Opisze dokładniej sytuacje: ładuje magazynek(po przejściach upadł mi pare razy i gaz ucieka z gniazda ładowania gazu(w moim przypadku propanu)), ładuje kulki 0,28g (guardera), oddaje strzał zamek zacina się w połowie, jak go dopchne to jest w porządku ale przy następnym oddaniu strzału to samo i tak cały czas :(.

Mój Glock poza metalową lufą zewnętrzną ( G&G link powyzej) nie miał nic więcej zmienianie, co najlepsze jak włoze stockową lufe zewnętrzną(czyli z polimeru) to samo zacięcia występują:(

 

Jakieś propozycje jak rozwiązać ten problem ?

 

EDIT: NavySeal teraz otrzymam odpowiedź ?

Link to post
Share on other sites
Mój Glock poza metalową osłoną lufy ( lufą zew. G&G link powyzej) nie miał nic więcej zmienianie, co najlepsze jak włoze stockową osłone lufy(czyli z polimeru) to samo zacięcia występują:(

LUFA ZEWNĘTRZNA! A nie osłona lufy. Jak się będziesz posługiwał prawidłową nomenklaturą masz większe szanse uzyskania satysfakcjonującej Cię odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

W moim przypadku problemem zacinania się pistoletu był magazynek.

Po zakupieniu nowego egzemplarza problem znikł.

 

Gdzieś na forum widziałem post gdzie było opisane jak konserwować magazynek i całą replike w przypadku używania propanu. Jeżeli ktoś pamięta gdzie to było proszę o link ( nie moge tego znaleźć :( )...

Link to post
Share on other sites

Własnie to ! ( dzięki ).

Rozumiem że ten zabieg :

( Regularne smaruje:

- 2 części o których mówi instrukcja(czyli taką półokrągłą płytkę w tylniej części zamka oraz dźwigienkę/młoteczek w głównym mechanizmie "uderzeniowym" w ramie – te 2 elementy ze sobą „współpracują”

- cała szynę(wgłębienie) w zamku oraz metalowe elementy/prowadnice po, których się ona ślizga w dolnej ramie

- uszczelki w zaworze górnym magazynka: wciskam zapałką zawór, psikam olejkiem i „pompuje” tak aby smar się dobrze rozprowadził

- zwilżam olejkiem uszczelkę na samej górze maga(ta prostokątna przez którą wylatuje gaz) przed jego włożeniem do broni na spoczynek

- gumową końcówkę dyszy(ta która wchodzi do komory „nabojowej” i podaje gaz bezpośrednio na kulkę)

)

...Nalezy wykonywać po kazdym użytkowaniu repliki ? (po strzelaniu).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...