Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A szukałem szukałem ale niestety nic nie znalazłem. Tak czy siak dzięki za link, lecz chodzi mi raczej o ładownicę do której zmieszcze normalne mp5k a nie żebym miał je w połowie bez kolby, przedniej rączki i magazunka... no może magazynek przeboleje ale bez rączki ? Wolałbym kabure z której wyjmę mp5k i zacznę strzelać (po włożeniu maga)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Szukałem, nie znalazłem. Nie ma tu, nie ma w internecie.

Jak można wykonać system (nie jestem pewien czy tak to sie nazywa)

nośny na udo do MP5K? Tak żeby można było dość szybko go stamtąd

wyciągnąć i użyć, bo ma to służyć jako broń boczna. Mile widziane fotki

lub linki jeśli ktoś jednak znalazł. Z góry dzięki :)

Link to post
Share on other sites

A co do szelek zdjecie nie bardzo wiem jak to ma wyglądać założone z zapiętą MP5....

 

To proste. Po lewej stronie masz 2 ładownice na magazynki. Po prawej jest taki uchwyt (coś na bazie karabińczyka) do którego przypinasz kurza, natomiast rzeby się nie kołysał na wsyztskie strony jest jeszcze rzep na rączke od kurza.

Link to post
Share on other sites

Delikatne sprostowanie :)

Jest pasek z napą ktory zapinamy (jesli dobrze pamietam) miedzy gniazdem magazynka a kablakiem spustu.

 

W kazdym razie noszenie mp5k na udzie jest chore. Niewygodne, czas dostepu słaby, "zapiecie" ponownie ... tez słabe. Jak tak bardzo chcesz mp5k na bron boczną/szukasz fajnego zawieszenia to kup te szelki. B. fajny patent. Do ASG wystarcza w 100% :)

 

Miałem, niestety, sprzedałem taki zestawik kiedys - wiec wiem co mówie :D

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Spotkał sie ktoś z takim czymś? Potrzebuje kaburę lub coś innego do mojej MP5 PDW ponieważ moja broń główna lubi czasem zrobic mi kawał i przestaje strzelac chciałem MP5 użyc jako boczniaka:) Najlepiej żeby było by to coś udowego bo jak będzie sobie bezwładnie wisiec na jakimś zawieszeniu to za długo nie pozyje :-F ma ktoś jakieś propozycje na coś takiego? Może troche dziki pomysł ale trzeba sobie jakoś radzic:) Aha zapomniał bym wymontowanie przedniego chwytu oraz kolby nie wchodzi w grę :-P

Link to post
Share on other sites

Udowo też nie jest to najlepszy pomysł, chyba, że masz duże uda. Poza tym kabura na coś tak ciężkiego musi być podszyta gumą, ew. czymś co uniemożliwi jej przesuwanie.

Kiedyś były dostępne w sklepach specjalne szelki przeznaczone dla modeli MP5K. Miały po jednej stronie zaczep dla repliki, część mocującą do paska i opaskę

przytrzymującą Kurza w jednym miejscu a z drugiej strony ładownice na magazynki.

 

O takie coś : http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...-V5K_cat_Slings

Link to post
Share on other sites

Na udo rozmiarowo by pasowało bo przymierzałem:) Nad takimi szelkami też myślałem tylko raczej kamizelka przeszkadzała by w ich noszeniu :/ a może ma ktoś jakiś pomysł jak mogło by to wyglądac? Dam wzór do krawcowej żeby coś takiego uszyła :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...