Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kombinacje mundur-oporządzenie (kolor)


Recommended Posts

Jak myślicie co względem siebie odpowiada i się zbytnio nie gryzie. Nie chodzi mi o funkcyjność lecz aspekt wizualny.

Czy przykładowo: PLCE i nakolanniki w DPM będą się gryzły z mundurkiem w woodland i kapeluszem.

Szukałem takich porównań, ale jakoś nic znaleźć nie mogłem.

Link to post
Share on other sites

Płyty ceramiczne z 2 ręki też są obarczone pewnym ryzykiem - nie wiemy czy np nie były upuszczone i czy w skutek tego nie mają mikropęknięć (trzeba je prześwietlać rentgenem aby to stwierdzić). Płyty polietylenowe są pod tym względem mniej kłopotliwe, ale one z kolei są podatne na rozwarstwienie pod wpływem wysokich temperatur (np pozostawione samodzielnie czy w kamizelce przez dłuższy czas na słońcu) - więc również warto mieć możliwość ich sprawdzenia. Płyty stalowe są pod tym względem najmniej kłopotliwe w "obsłudze" ale oczywiście musimy mieć świadomość ich innych istotnych wad (odłamki, ograniczona wytrzymałość na amunicję AP, proporcjonalnie duża masa, bardzo gwałtowne przekazywanie energii mimo niewielkiego odkształcenia).

Link to post
Share on other sites
Swoją drogą ciekawe co by było gdyby np. Polak kupił sobie MTV albo jakiegoś CIRASa (szpej w kojocie) icon_smile.gif

 

Z tego co mi wiadomo to mógłby.... CIRASa na 99% ale MTV to w sumie sam nei wiem... Zresztą na forum wala się zdjęcie jakiegoś żołnierza WP w Cirasie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...