Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ 25


Recommended Posts

heh. Czy miał ktoś w łapkach inne magi niż standardowy hi cap? Interesuję mnie najbardziej mid cap i ew krótki G&G. Chodzi o to jakie wogóle magi jeszcze do niego pasują i bez problemu podają kompozycik? Wiem opcja szukaj i google nie gryzą ale szukałem i żadnego konkretu Oo

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1298

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3529

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3662

który z tych jest 101% sprawny w PJ 25?

Edited by Stricker
Link to post
Share on other sites
  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja używam w swojej SR magazynków midcap na 50 kulek od G&G :)

Otóż po trochę zabawy pilnikiem ładnie wchodzi i jeszcze śliczniej podaje kulki.

 

P.S.

Sprzedaję na części swój karabin bo mnie krew zalewa.

Jak by ktoś coś chciał to walić na PW -Mam gb od G&P z cichym zestawem cylindra i m170 z wzmocnionym tłokiem.

Itd...

 

Edit:

Żaden z w/w nie wchodzi bez drobnych poprawek z tego co słyszałem...

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites

Fotek nie dam bo jestem za skąpy ;-)

A tak na serio, piłowałem przede wszystkim tam gdzie jest to wgłębienie na tył magazynka, oraz trochę po bokach.

To przy wkładaniu magazynka trzeba piłować.

Bo wkładasz powoli i delikatnie maga i "czujesz" gdzie się blokuje i jest za ciasno...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

hej

mam kilka pytań:

 

Czy w wersji krótkiej, w tych świeżych sztukach (teraz dostępnych u krakmanów) cały czas występuje problem z krzywym chwytem? Czy może już się z tym uporano?

Jeśli tak to czy stokowy chwyt od m15a4 od CA podejdzie?

 

Czy po wymianie komory HU na elementa dalej pozostaje problem z dyszą? I skoro u Krakmanów twierdzą, że dysza od AUGa nie pasuje, to zapewne nie wsadzą jej tam na moją prośbę, a więc nie ma szans, żeby ją wymienić nie tracąc gwarancji?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest używanie zawieszenia 3 punktowego firmy Specter. Jest sztywne, ma szeroki pas i jest bardzo wygodne. Z przodu jest opaska która obejmuje RISa a z tyłu jest system pasków który obejmuje kolbę. Jedyną jego wadą jest cena tego zawieszenia.

 

Jeśli chcesz jakieś zwykłe zawieszenie 3-punktowe to kup sobie uchwyt na RIS z tzw kropkiem [LINK].

Edited by Kacper_ol
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

 

Od pewnego czasu jestem szczęśliwym ;-) posiadaczem PJ 25. W zwiazku z przyszłym tuningiem chcialbym wymienic szkielet gearboxu, gdyz ten PJ podobno nie nalezy do najmocniejszych.Lecz w ofertach sklepów nie potrafie znaleść gearboxa przedłuzonego (oprocz na taiwangun) jedynie v.2 standardowe.Mogłbym ktoś mi pomoc i podac podpowiedz gdzie znajde taki szkielet?

 

Bylbym wdzieczny rowniez za pomoc przy wyciszeniu pracy gearboxu, a zwlaszcza za porade co do cichej głowicy tłoka i cylindra, jakiej firmy (najlepiej jakiś link;)

 

Dziekuje za opowiedz i pozdrawiam wszystkich

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Cześć! na początku jako że jest to mój pierwszy post tutaj ;]

 

Mam zamiar kupić sobie SR25 od JG. I nie chcę bawić się tutaj w uber-pro-h4X00r-sn1p3ra. karabin baaaaaaardzo mi się podoba i tutaj mam takie pytanie:

Czy jeżeli będę "szczelał" sobie raz na jakiś czas serią to czy GB padnie? Ja wiem że to chinol (i że 470fps... aleee), ale jeśli ktoś ma jakieś inf. na ten temat byłbym wdzięczny.

Dalej. Czy na początek wystarczy wymienić preckę na SYSTEMĘ, hop-siup KA oraz gumkę (Guardera albo SYST.) i dało by się z tego sensownie strzelać?

Powtarzam jeszcze raz, nie chcę bawić się w snajpera, a raczej chciałbym w drużynie pełnić funkcję takiego jakby wsparcia (pilnować okien w budynku, żeby nikt się nie wychylił i takie tam).

 

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź :]

 

//EDIT:

 

Acha, i jeszcze jedno o co chodzi z tą wymianą rączki 9że niby krzywa jest czy co) i jeżeli trzeba to mógłby ktoś podesłać linka (najlepiej z tajwana) co wmontować na jej miejsce?

Edited by avalid
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uzyskałem stabilne 507 fps i na razie starczy na święta matce kupiłem kolbę do krótką kolbę do g3 i nie wiem o co ja mógłbym napisać do dzieciątka. Myślałem o rączce transportowej. Tylko co wybrać? Tą z M16 czy tą z G36? jeszcze nie widziałem sr'ki z czymś takim, ale oryginalność przede wszystkim. http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesori...6_src-1311.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...