Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ 25


Recommended Posts

Jestem posiadaczem tejże repliki z 470 fps. Kupując ją, na stronie było 430, ale gdy sprawdzili ten karabin przeznaczony dla mnie na chrono, okazało się że ma 470-480 fps. Po przyjściu do domu okazało się, że poprawili na stronie fpsy. Tydzień przed sylwestrem strzelałem pierwszy raz z tego karabinu i muszę przyznać, że zasięg i celność jest świetna :twisted: Trafienie w sylwetkę z 50 metrów nie nastręcza większych problemów. W karabinie nic się nie rusza, minusem jest tylko brak zaczepu na pas nośny z przodu oraz to, że na mrozie lubi się zacinać semi.

Edited by Snajper_Avred
Link to post
Share on other sites
  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem posiadaczem tejże repliki z 470 fps.

Trafienie w sylwetkę z 50 metrów nie nastręcza większych problemów.

Przerażasz mnie. Masz 470 fps i uważasz, że trafienie bezproblemowe z 50 m to jest sukces?? Nie pogniewaj się, ale do tego wystarczy jakieś 100 fps mniej :)

Link to post
Share on other sites

Musze ci zmartwić nie jesteś pierwszy 8) I znowu musze ci zmartwić. Nie jest tak różowo jak sie wydaje, gearbox G&P owszem wchodzi od dolnej połówki body natomiast wsunąć góną jest cholernie ciężko także wymagane są pewne przeróbki body niestety. Natomiast sam gearboksik faktycznie wygląda pięknie i mam nadzieej że w połązeniu z zębatkami o zwiększonym przełożeniu posłuży długo...

 

Uf czyli karabin został już rozdziewiczony gb od G&P. Grzechus7 Czy możesz powiedzieć Co trzeba tam zmieniać?

Bo już czort z tym że ciężko wchodzi... Ważne aby wszystko dobrze z sobą współgrało...

A nie można Szkielet trochę "przypiłować w mało istotnych miejscach" Jeżeli takowe są- Jak zgadnę pewnie chodzi o górę GB więc może spiłować lekko to takie wystające?

 

Możesz dokładnie opisać co i jak? Bo właściwie 800pln piechotą nie chodzi :???:

 

P.S.

Jeszcze jedno pytanie: Jaka maxymalna długość lufy wewnętrznej wchodzi nie wychodząc po za lufę zew. (tak by tłumik był tłumikiem a nie "chowadłem" na wystającą lufę)

Wiem ,że kurka wodna gdzieś to było ale przeczytałem temat łebkami i nie znalazłem -.-'

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites

Wiem, że trafienie z 50 metrów to nie osiągniecie, ale ktoś wcześniej pisał, że przy tym karabinie może być z tym słabo. Powyżej 70-80 metrów bywa trudniej. Myk z baterią polega na tym, żeby ją wsunąć do końca i przesunąć trochę, żeby tylko było widać pół baterii (zaklinować). Ja w ten sposób ją umieszczam i da się zamknąć :)

Link to post
Share on other sites

650mm, 705mm już wystaje(wartości maxymalne razem z tłumikiem). Lufa wewnętrzna identyczna jak w Mce (do końca lufy zewnętrznej).

 

Nic już z tego nie rozumiem :wink:

Inaczej:

Chodzi mi o to ,że jak zdejmę tłumik to żebym nie widział wystającej lufy wew.

I chodzi mi o długość lufy wew. jaka maxymalnie zmieści się w lufie zew. nie wystając ;|

Jeżeli 650mm mieści się w lufie wew. to ta lufa wew. musi być cholernie długa... :???:

 

W przyszłości zamierzam wstawić tą konwersję:

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2217

To ma 24cale~609mm

A ta lufa jest na pewno dłuższa niż nasza z SR-25

 

P.S.

Czy można jakoś zmienić materiał tłumiący w tłumiku od SR-25?

Bo tłumik chyba jest taki dość stały ;|

Link to post
Share on other sites

650mm razem z tłumikiem.

510mm bez tłumika (Lufa Mkowa).

Proste jak landrynka na Polsacie w niedzielną noc ;)

Czy można jakoś zmienić materiał tłumiący w tłumiku od SR-25?

Jeśli w ogóle nie zmienisz to będziesz miał straszną celność. W stocku siedzi tam gąbka do rur kanalizacyjnych do ochrony przed oparzeniem. Sam pisałem, że powietrze wpadające do większej przestrzeni natychmiast się rozpręża i powoduje turbulencje kulek, tak w skrócie.

Ja wymieniłem ten materiał, zmienił się ton strzału, celność bardzo dobra.

Link to post
Share on other sites

Mógłbyś poinstrułować w miarę jak to zrobić? tak żeby niczego nie uszkodzić itd...

Nie mam jeszcze sr-25 ale za niedługo będę ją miał i chciałem wiedzieć jak najwięcej.

mieć tłumik który nie tłumi :wink:

Po wymianie materiału tłumi ten tłumik wogóle ?

 

BTW:

Co można wstawić do stockowego GB?

myślałem o zębatkach od SR-25 G&P :

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1434 /wygląda jak by była zardzewiała^^

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1435

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1433

 

Pisałem kiedyś z ASGshop.pl na ten temat i mówili że te zębatki to te zębatki infinitive (chyba ,że mogę się mylić bo mogło im chodzić o zębatki z GB ale to chyba te same prawda?)

 

Ktoś wie jakie magazynki w końcu do tego karabinu pasują? :|

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites
mieć tłumik który nie tłumi sciana.gif

Po wymianie materiału tłumi ten tłumik wogóle ?

 

Żaden tłumik dostępny dla rynku cywilnego, czy do ASG nie tłumi w 100%. Różnica z tłumikiem i bez jest ogromna, ale to częściowe tłumienie fali, przez nas określane jako zmiana tonu na bardzo basowy.

Link to post
Share on other sites

@feder91 - jak podoba Ci się taki chwyt, to lepiej kup konwersję od Silesia Factory. Jest bardzo podobna, możesz ich poprosić o dowolną długość lufy (nawet pod 650 mm wew.) no i masz ładny tłumik płomienia na końcu.

 

Magi:

G&P siedzą dobrze, ale nie podają ciężkich kulek

G&G i CA jak pisał jeden kolega w innym temacie pasują po małej przeróbce

Magazynki od shitguna m47 pasują spokojnie po owinięciu rolką taśmy izolacyjnej (mamy wtedy fajny, krótki mag).

Link to post
Share on other sites

U mnie mag prawie wcale nie wystaje, tak jak krótki mag od G&G. Osobiście bardziej mi się to podoba, już na pewno bardziej od oryginalnego stockowego hi-capa. No i w sam raz na milsimy, w ostrej taki krótki magazynek ma też 10 kul.

 

1003910xz8.th.jpg

 

U mnie też wystaje trochę żółta taśma, teraz jest zastąpiona czarną izolką, wygląda ładnie. No i żadnego styropianu, mag blokuje się jak wszystkie inne :)

Edited by blaszko
Link to post
Share on other sites

O ludzie! Jak możecie!? To jest okrutne wstawiać zwykły magazynek oklejony styropianem i tańmą :wink:

To wygląda nie profesionalnie ;-)

A tak na serio:

Silesia chyba nie robi luf zewnętrznych, chyba ,że może by zrobili :)

 

Bo nawet mniejsza o konwersję! chodzi mi o długość lufy zew.

Ubzdurałem sobie coś takiego:

http://img369.imageshack.us/img369/351/kon...lufasr25zy6.png

Link to post
Share on other sites
O ludzie! Jak możecie!? To jest okrutne wstawiać zwykły magazynek oklejony styropianem i tańmą sciana.gif

To wygląda nie profesionalnie

 

Jak możecie, okrutne..ble ble bla... ;) Nie lubię Hicapów, człowiek sobie radzi... :D

 

Będziesz z takim kijem latał? giwerę będziesz nosił na ramieniu, a do strzału szykował się jak Rusek z PTRD.

Edited by penio151
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...