Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adidas GSG9


Recommended Posts

Dobre sa do AT i juz, w zadnych innych butach tak dobrze mi nie wychodzily dynamiczne wejscia do pomieszczen uczelnianych :mrgreen:

 

Cholera, nie wiem, moze wypastuje je lepiej czy cos. Tez myslalem, ze z czasem przestana skrzypiec jak sie rozchodza ale poki co po jakis 3 tygodniach eksploatacji po 8 h na dobe dzien w dzien jakies znaczacej roznicy w skrzypieniu nie widze ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobre sa do AT i juz, w zadnych innych butach tak dobrze mi nie wychodzily dynamiczne wejscia do pomieszczen uczelnianych :mrgreen:

 

Cholera, nie wiem, moze wypastuje je lepiej czy cos. Tez myslalem, ze z czasem przestana skrzypiec jak sie rozchodza ale poki co po jakis 3 tygodniach eksploatacji po 8 h na dobe dzien w dzien jakies znaczacej roznicy w skrzypieniu nie widze ;)

 

A może to stawy Ci skrzypią ? :wink:

Link to post
Share on other sites
Cholera, nie wiem, moze wypastuje je lepiej czy cos. Tez myslalem, ze z czasem przestana skrzypiec jak sie rozchodza ale poki co po jakis 3 tygodniach eksploatacji po 8 h na dobe dzien w dzien jakies znaczacej roznicy w skrzypieniu nie widze ;)

moje kapciochy (hdki 10tki), przestaly skrzypiec po ... 3 miesiacach uzytkownania :D a pastowanie nie pomoze, bo skrzypie podeszwa (chyba ze to jakies inne skrzypienie)

Link to post
Share on other sites
Cholera, nie wiem, moze wypastuje je lepiej czy cos. Tez myslalem, ze z czasem przestana skrzypiec jak sie rozchodza ale poki co po jakis 3 tygodniach eksploatacji po 8 h na dobe dzien w dzien jakies znaczacej roznicy w skrzypieniu nie widze ;)

 

hmm wynika z tego że wypowiadam się, a potem tego nie pamiętam :lol:

Link to post
Share on other sites
Mi nie skrzypi podeszwa, mi skrzypi szeroko pojeta powierzchnia jezyka - zawiaze buciory mocniej i jak chodze to zginajac noge w kostce jest "skrzyyyp....'' wredne to strasznie. Brr. Nie wiem co robic. Help me, jestem taki zagubiony...

 

 

Przeanalizował sprawę i doszedłem do wniosku, że... ten skrzyp to pośmiertny jęk świnki z której zrobion są twoje buty. Więc rozwiązanie problemu nie leży we władzy święckiej, zgłoś się do przedstawicieli kościoła. Bo tutaj tylko egzorcyzmy pomogą...

 

 

 

:lol:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

lepiej kupic trampki z grudziadza i miec piatke z WF

 

zastanow sie do CZEGO chcesz miec obuwie, JAK je uzywac i ILE chcesz dac - wszystko sie przeklada na zastosowanie - wlasciwe narzedzie do wlasciwej roboty..

 

nie sa najlepsze.. maja jeden kurewski feler - ten kto biegal w gsg czy batesach po lekko mokrych powierzchniach to wie jak niebezpieczne sa :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Dokładnie mało trwałe szybko pękają na piętach, są to dobre buty do miasta choć dziwnie zachowują sie na mokrym podłożu i na drewnie myśle że mała gałąz moze spowodować glebę. Ogólnie but nosi się jak normalny bucik adidasa, buty w środku mają normalną sportową wkładkę i są wyścielone białą skórką. Oczywiście mówimy tu o czarnych skórzanych gsg-9 są jeszcze dwa inne typy zielony wersja jungle, i pustynny miałem dostać ten zielony ale jeszcze mi go nie dali wiec nie będę sie wypowiadał w tym momencie. Pustynne są okej ale po co komu pustynne w Polsce?? Widziałem jeszcze gsg-9 1/2 wyglądające jak wyskokie trampki.

 

Oto jungle:

09_1_b.JPG

Oto desert:

83_1_b.JPG

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

dobze powiedziales - wylacznie na suchej powierzni - ja w gsg9 malo nogi nie zlamalem na schodach - teraz mam "firmowe" batesy falcony i doklanie ten sam feler - bomba wszystko do chwili kiedy sie wbiegnie na mokry PCV :] w stosunku do GSG - bates poprawil konstrukcje gdyz sypnely sie od srodka i bebechy zaczely sie pruc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...