Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD5: World at War


Recommended Posts

poza Tym jest tam napisane "oraz". Kto wie, może będziemy walczyć w 2 różnych wojnach.

 

Frozenfish, to "oraz" tyczy się tego, że poza kampanią amerykańską będzie dostępna kampania radziecka, stąd to wyrażenie. Dlaczego twierdzisz, że gra będzie o dwóch wojnach, z tego tekstu wynika, iż akcja będzie się toczyć w czasie drugiej wojny światowej.

W pierwszym przypadku po jednej stronie znajdują żołnierze amerykańscy i australijscy, po drugiej fanatycznie oddani Cesarzowi żołnierze japońscy.

Amerykanie i Japończycy walczyli przeciwko sobie w XX wieku ostatni raz w czasie II wojny światowej,

Autorzy nie zapomnieli także o Europie.(...)

front wschodni tuż przed zakończeniem wojny.

no i ten cytat również wszystko wyjaśnia, znów II wś

Link to post
Share on other sites
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

COD

jest moją najlepszą grą w jaką kolwiek grałem

mam same orginalki 1,2,4(3 na konsole ale nie mam)

i sie chyba załamie ja 5 będzie na konsole :twisted:

mnie stac żeby iść do sklepu i kupić grę a nie śćiągniąć z neta jak jakis...

 

pozdro all

Link to post
Share on other sites

W CoD 5 walczymy z Japończykami w czasie 2 wojny światowej.

 

"W części piątej autorzy zmieniają teatry działań i przenoszą gracza w wilgotny klimat azjatyckiej dżungli oraz na front wschodni tuż przed zakończeniem wojny."

 

Chyba chodzi o zakończenie II wojny światowej czyli walki Amerykanów z Japończykami na atolach. Wydaje mi się że mamy klimaty MoH Pacific Assault. :-F

 

PS.Obejrzyjcie Trailer i przypatrzcie się mundurom i bronią od razu wiadomo. :P

http://www.cdaction.pl/pokaz//1730/2

Edited by Kalashnikov
Link to post
Share on other sites

Znowu II Wojna Światowa? Ile to już gier o tym było... Geeezzz.... Nie ma oryginalności już na świecie. Np. taka wojna w Korei - broń z czasów II światowej, pierwsze helikoptery itp itd. Jakoś o tym mało gier powstało.

 

Faktycznie jest to "Zapomniany Konflikt".

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A mi się marzy CoD podczas wojny w Jugosławii :uśmiech: dużo roboty dla snajperów :-F to by było coś, mi się już II wojna znudziła sorry ale większość gier jest w tych realiach :roll: a może kolejne CoD to będą w kosmosie :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Akcja gry będzie toczyła się na Śródziemiu w czasach II WŚ.A wracając do dostępności na "blaszaka" to powinno byc tak jak terez z GTA IV zapowiadali że na konsole a teraz w listopadzie wchodzi na PC : :twisted: .Wracając do CoD'a to prawię napewno bedzie na PC,lecz to i tak nie będzie nic specjalnego oprócz fabuły aczkolwiek silnik ten sam co z CoD4:MW ale i tak warto zobaczyc i "cofnąc się w czas" do tej II Wojny Światowej :)

 

Pozdrawiam

----------------

Waldi

Edited by Waldi
Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak nie podobało mi się, że zrobili CoD4 w innych realiach niż 2WŚ, ale wyszło im to bardzo dobrze, teraz wielu osobom nie podoba się odbicie do 2WŚ, ale znając wszystkie produkcje Activision, Call of Duty 5 będzie grą bardzo dobrą ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Problem polega na tym, że Activision nie pracuje nad CoD WaW tylko treyarch. Firma treyarch stworzyła Call of Duty 2: Big Red One. Co prawda nie mówię, że będzie zła ale ta firma słynie raczej z gier pod konsole nie PC.

 

Treyarch nalezy do Activision tak jak Infinty Wards :) To jest ich studio...

 

http://www.treyarch.com/about

 

Founded in 1996, Treyarch, an Activision studio, is one of the most accomplished developers in the game industry...

 

BTW.

 

www.callofduty.com/beta

 

Instalka (darmowa) beta 850mb + rejestracja aby otrzymać CD-KEY i można śmigać po necie na 3 mapach ;)

Edited by Taran
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...