Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COD5: World at War


Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak znam teraźniejsze czasy to będzie tylko na konsole :|

 

Owszem. Dziwisz sie? PC dostal szanse w postaci CoD 4, i po tym jak CoD 3 byl tylko na konsole z wiadomych powodow - PeCetowcy niczego sie nie nauczyli i dalej piracili na potege. Na konsolach piractwo jest znikome, wiec sie nie dziw ze producent chce wydawac na te platformy. Ludzie ktorzy sciagaja gry zamiast je kupowac sami pogrzebuja rynek, a potem jest placz. Niestety - w wypadku CoD juz za pozno.

Link to post
Share on other sites

CoD4 na PC był na szczycie listy najlepiej kupowanych gier baaaaaardzo długo, przez co stał się jedną z najpopularniejszych dziś sieciówek... więc chyba nie jest aż tak źle.

 

Za piątą część odpowiada ekipa Treyarch, a więc ci sami ludzie, którzy wcześniej przygotowali Call of Duty 2: Big Red One i Call of Duty 3.

Czyli może nie być tak fajnie jak w Call'u 1,2 i 4. Nie grałem w 3, bo nie mam konsoli, ale słyszałem dużo złego o tej grze, że np. zepsuła klimat CoD'a.

 

Kiedyś gdzieś czytałem, że pierwotny producent serii CoD Infinity Ward, zapowiedział, iż grę na poziomie przykładowo CoD4 mogą wydawać co dwa lata, a nie co rok, jak wymaga tego Activision. Więc jeśli wierzyć tamtemu news'owi to produkt na miarę naszych oczekiwań dostaniemy w 2009.

Edited by Robson
Link to post
Share on other sites

Zarobil? Bo sprzedalo sie 2 miliony sztuka na PC?

 

http://www.cyberjoy.pl/news/154237/100.html

 

"Dokładnie we wtorek firma Infinity Ward podała serwisowi CNET, że Call of Duty 4: Modern Warfare, sprzedało się już w liczbie ponad 10 milionów egzemplarzy. Dane te dotyczą, rzecz jasna, całego świata.

 

Przedstawiciel Infinity Ward, Vince Zampella, stwierdził że gra największy sukces odniosła na konsoli Xbox 360."

Link to post
Share on other sites

No i co z tego, że był inny, ile można robić gier o tym samym? Udał się twórcom i to się liczy. Ja również żałuje, że nie będzie kolejnego CoD'a dziejącego sie w "dzisiejszych" czasach.

 

Szczerze powiedziawszy wolałbym Wietnam od daleko wschodniego frontu drugiej wojny światowej (czy jak to tam nazwać). Ale to już gusta, o których się nie dyskutuje ;)

Link to post
Share on other sites

Ludzie!! Nie czytacie??!! CoD 5 JEST W WIETNAMIE!!

 

http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=11692

 

nie namęczycie się. Pierwszy i drugi wers wszystko wyjaśni

 

W Wietnamie :wink:

 

 

"W części piątej autorzy zmieniają teatry działań i przenoszą gracza w wilgotny klimat azjatyckiej dżungli oraz na front wschodni tuż przed zakończeniem wojny."

 

Do tego tytuł "World at War"

 

Wietnam rozumiem to był konflikt światowy?

 

Matko jedyna.

Link to post
Share on other sites

Najlepsze jest to, że w tym artykule masz podane, że akcja dzieje się na froncie w Europie, ale ludzie tak jakby klapki dostali, wystarczyło, że podali informacje o dżungli i od razu, że Wienam. Coś cieńko z orientacją w histrorii :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...