Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gearbox z Custom's


Recommended Posts

Sklep Custom's wymienia parę elementów Gearbox'a na lepsze :killer: . Ale jak to potem wygląda. Bo jak mówią ,że jest tam łożyskowana prowadnica sprężyny to równie dobrze może być z tworzywa :-F . Prosiłbym o zdjęcia Gearbox'a wszystkich którzy mają go modyfikowanego przez tę firmę.

P.S.Żeby nie było na mnie - kto tego nie potrafi niech tego nie robi!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdzie znaleźć taką łożyskowaną prowadnicę z tworzywa?

 

Jak kupują hurtowo, wymieniają części i lekko podnoszą cenę to i tak się im to zwraca. Nie muszą naprawiać 100 razy ABS'owej prowadnicy. A potem mają pełno sprężyn M100-M120 nowych i masę akcesoriów do tuningu... Przynajmniej tak mi sie zdaję. Chyba, że od razu kupują "ulepszone"...(w co wątpię)

 

Militaryk- prościej by było się ich zapytać bo oni wiedzą najlepiej co wkładają.

Link to post
Share on other sites

Z tego co widziałem po hurtowniach i sklepach internetowych, w kilku przypadkach było tak, że towar na hurtowni jest mocniejszy od tego w sklepie internetowym, a sklep się chwali, że wymieniliśmy to i tam to podnosząc żywotność i moc replik. Więc wygląda na to, że faktycznie podnoszą ich żywotność przez zmniejszenie ich mocy.

Link to post
Share on other sites

Co też wychodzi na zdrowie walczącym :-P .

 

Ale w przypadku "II generacji" chińczyków (z +-340fps) wymiana tych kilku plastikowyh części na metalowe + wyregulowanie pozytywnie odbija się trwałości. Stockowy szkielet i zębatki przeżywają na M110, więc by coś padło to trzeba postarać się.

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites

Co do podnoszenia mocy i zwiększania żywotności..

W stocku 'chińskim' dostajesz łożyska plastik fantastik, prowadnicę full ABS, głowicę plastikową która rozpada się w rękach.. no i gwóźdź programu - spring - twardy jakby było to m130 albo i więcej, daje pierdyliard fps, ale przez tydzień, potem się zdepta i masz kichę..

Sam decydujesz czy mają Ci wsadzić m110(360fps) czy m120(400-420fps)

 

Jak Ci wymienią te części to GB nabiera kultury pracy i jest cacy.

 

Tak jak kolega wyżej napisał, precka plus gumka do repliki Customs.pl i śmigasz aż miło.

Edited by sasza
Link to post
Share on other sites

a co powiecie na tuningowaniu u Krakamana. Oni też zaczeli sprzedawać karabinki ze sklepowym upgrejdem takim jak na customs.pl

 

Części w obu sklepach są wymieniane na podobnej jakości, różnice mogą występować jedynie w jakości serwisu. Poczytaj opinie o sklepach w dziale "Polskie sklepy" to się rozeznasz mniej więcej co i jak.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Riddick' date='5/7/2008, 01:29' post='803470']

Krakman daje PJ, a customs Apple.

 

Piszesz to na podstawie dedukcji czy dowiedziałeś się bezpośrednio ze sklepu? Pytam, bo mnie ta kwestia od dłuższego czasu nurtuje.

 

no to ja sie zapytam o zbrojownie icon_biggrin.gif czy ich tuning jest rownie podobny do krakmana i customsa? :> co prawda wymieniaja mniej czesci, ale i ceny maja troche mniejsze

 

O którym tuningu zbrojowni piszesz konkretnie? Z tego co wiem, oni nie robią czegoś takiego jak PJ i Customs, tylko sprzedają albo stoki albo konkretnie wzmocnione repliki, każdą z odpowiednią modyfikacją.

Link to post
Share on other sites

no to ja sie zapytam o zbrojownie :D czy ich tuning jest rownie podobny do krakmana i customsa? :> co prawda wymieniaja mniej czesci, ale i ceny maja troche mniejsze :D

 

 

Oni nie tuningują wszystkich replik(tylko na życzenie). Z resztą... Ich oferta z takimi cenami wygląda słabo... Np.: hmmm.. heh, właśnie ścieli ceny :) . Ale 440zeta za nie wzmacnianego AKS74N Boyia to nadal słabo. Krakmani dają już w tej cenie sprężynę, łożyska i prowadnicę. Ale customs dodaje jeszcze głowicę tłoka i zębatki za niecałe 40 zeta więcej. I tak to jest lepsza oferta :) .

Link to post
Share on other sites

Problem w tym, że sklepy piszą iż w replice są "wzmocnione części" nie wyszczególniając często czy one są zmienione w stosunku do "stoka" czy też po prostu w stoku one są wzmocnione.

 

Tak jak pisałem - mniejsza nawet o części, podstawa to dobry serwis. Części wkładane do PJ są wystarczającej jakości na te repliki.

Link to post
Share on other sites

Standardowo replika posiada wiele wzmocnionych cześci Gearboxa:

 

- kierunkowa głowica tłoka

- wzmocniona prowadnica sprężyny

- stalowe zębatki z czterema zapadkami przeciwpowrotnymi

 

 

Czyli nie wymieniane. Z resztą... Lepiej zapytać o to OLO'a :) .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...