Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak masz oryginały to daj tu na forum, niech ludzie wiedzą z kim mają do czynienia. Mamy wolny rynek i łaski bez. Są inni producenci i sprzedawcy z którymi się miło i przyjemnie robi interesy. Czasy komuny dawno minęły i to im, a nie mi powinno zależeć...

Link to post
Share on other sites

Nie mogę na forum. Przejrzysz temat to zrozumiesz dlaczego.

 

Anyway, ja w innej sprawie;

 

Od Marca nasze produkty będą dostępne w nowych maskowaniach: MIRAGE, ROGGENWOLF WARG 5D-PL, ROGGENWOLF WARG 5F-PL, A-TACS i jeszcze Hyperstealth 7D-PL i 7F-PL - wersja pustynna i leśna.

 

Coyote Brown i Olive stają się teraz kolorami STANDARDOWYMI.

 

Cena będzie BEZ ZMIAN - to znaczy, produkt z czarnej Cordury będzie kosztować tyle samo co produkt w MIRAGE lub ROGGENWOLF - materiał na całym świecie kosztuje tyle samo jak się kupuje w hurcie, nie dajcie sobie kitu wcisnąć że coś jest droższe bo jest w MC.

 

CENY - od 2011 ceny zostają podwyższone - wrosła cena bawełny!

To znaczy, są inne powody, ale najbardziej podoba mi się ten z bawełną, bo to taki kultowy powód podwyżki cen w tekstyliach, zawsze kojarzy mi się z tą sceną:

 

http://www.youtube.com/watch?v=nHXi3R5llHg

 

 

Poza tym jako ciekawostka, rusza niebawem anglojęzyczna wersja Forum SPECOPS - taki eksperyment. Zobaczymy - są dwa uda; albo się uda albo się nie uda.

 

Z innych ciekawostek to zapraszam na TWITTER: http://twitter.com/ SPECOPS_PL oraz na naszą stronę na FB: http://www.facebook.com/pages/SPECOPS/114145935285964?ref=mf

 

 

pytania / problemy / pretensje / wnioski / skargi / zażalenia : info@specops.pl albo dzwonić do mnie: +48 506 426 721

 

Pozdrawiam,

 

Maciek

Link to post
Share on other sites

No no, niezły PR:( Ciekawe gdzie tego uczą? Może to jest jednak sposób....

 

Jedno zasadnicze pytanie- gdzie można ten uber wypasiony, najlepszy i niepowtarzalny sprzęt kupić? Proste pytanie i proszę o prostą odpowiedź, a nie wykaz adresów i telefonów. W przeciwnym wypadku po co tu te reklamy i informacje- żeby nas niegodnych poinformować w czym nie będziemy chodzić i czego nie będziemy używać?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

BPT-4 już nie ma w produkcji, ale jest kompatybilny z BPT-5 - w sumie różnice są kosmetyczne.

 

Co do dostępności: tego sprzętu NIE MOŻNA kupić.

 

To są tylko obiekty pożądania i zdjęcia w internecie. Najprościej być jednostką MSWiA albo MON i złożyć zamówienie, to bardzo pomaga. W detalu - w tej konkretnej chwili - bardzo ciężko, można próbować w PA-KO na przykład. Firm na rynku jest masa, naprawdę jest w czym wybierać.

 

Czekajcie w ukryciu.

 

K.

Link to post
Share on other sites

tylko że BPT-5 koliduje mi z kamizelą a 4 nie :P poza tym, BPT-5 ma za duzo "klamerek, paseczków i regulatorków" co mnie osobiście tylko wkurza a nie pomaga :)

 

Dobra, kupiony :)

 

Jaka cena taśm krocznych ( nie dostałem odp. na maila) ? Nie znałazłem u dystrybutorów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czekałem w ukryciu przez 8 miesięcy a teraz jestem szczęśliwym posiadaczem munduru od Tru-Speca i oporządzenia z Miwo Lubliniec i Praszka. Niech czekają frajerzy tacy jak ja wcześniej, dopóki nie zmądrzałem. Nie tylko Specops jest na rynku.

Edited by Królik
Link to post
Share on other sites

Ohtar tylko po jaką cholere w takim razie w ogóle pokazywać swoje produkty, prowadzić stronę internetową, mieć dystrybutorów. Niech specops trzyma swoje produkty w ukryciu zamiast z każdą pierdołą ktorej i tak nie ma lecieć do soldiersystem. Tam są zajawki poważnych firm.

Edited by Jaeger
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cieszę się, że jeszcze niektórzy Klienci uważają nas za "poważnego dystrybutora". Jednak nie wiem Kolego co miałeś na myśli w wypowiedzi z kropkami, aczkolwiek wydaje mi się że trochę popłynąłeś. :( Faktycznie ból mamy wszyscy i trudno się nie zgodzić z Kangurem w tematach tego jak łatwo się prowadzi interesy w Polsce. Nie jestem również zwolennikiem (aktualnej) polityki prowadzonej przez firmę Specops, ale to ich biznes nikt tego nie zmieni co by nie pisał na forum, czy gdziekolwiek indziej.

 

p.s.

Przepraszam, że się wtrącam, bo nie mam zwyczaju udzielać się w tematach o innych firmach, ale zostały tu napisane słowa, których nie mogę zaakceptować.

Link to post
Share on other sites

hej, chyba coś się pokręciło - my jeszcze dystrybutorów nie wyzywamy od najgorszych - aż tak źle to z nami nie jest.

 

Podstawowy problem, i nikt temu nie zaprzecza jest taki że na nasz sprzęt trzeba czekać bardzo długo. Nikt nie mówi że jest inaczej.

 

Żeby to rozwiązać potrzebne jest kilka milionów PLN, które trzeba zarobić.

 

W międzyczasie - jak jest mega problem - dzwonić - pisać - odrobina upierdliwości i wszystko załatwimy. To nie jest fabryka pinesek, drutu, gwoździ i giętych parasoli - nikt nie mówił że będzie lekko.

 

K.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że każda firma broni swego wizerunku, ale zarzucanie mi że "popłynąłem" nie jest w porządku. Owszem, mam żal do do firmy, że mnie olała i staram się tu przekazać swoje odczucia i sposób w jaki zostałem potraktowany, żeby pokazać innym, że istnieje też inny punkt widzenia, a nie tylko ten prezentowany przez Specops. Nie wymyśliłem sobie przebiegu rozmowy pomiędzy dystrybutorem a producentem, a przekazałem to, co z grubsza przedstawił mi sprzedawca - a sądząc po przykładzie podanym przez Jaegera jest to całkiem prawdopodobne. Może sprzedawca przekoloryzował, może ja źle zrozumiałem. Nie napisałem, że producent wyzwał dystrybutora, tylko że użył takich słów w rozmowie i jestem w stanie sobie wyobrazić jak taka rozmowa wyglądała;)

 

Żeby nie ciągnąć tego tematu proszę Moderatora o usunięcie problematycznego postu nr 620

Edited by Ultiva
Link to post
Share on other sites

my jeszcze dystrybutorów nie wyzywamy od najgorszych - aż tak źle to z nami nie jest.

 

Owszem, poprzestajecie tylko na wyzywaniu klientów.

 

Ciekawe że zawsze kiedy firma się tłumaczy z tego dlaczego nie robi czegoś to wytłumaczeniem jest fakt że potrzeba kilku milionów. Ktoś to poza mną też zauważył?

 

Jak pytano o pokrowce na plecaki w mc to wytłumaczeniem był brak kilku milionów na maszynę do spawania ultradźwiekami pfaf, choć inni takie poprostu szyją.

Jak pytano o kabury z prawdziwego zdarzenia to był brak kilku milionów na linię d tłoczenia kydexu

Teraz jak się pyta czemu u dystrybutorów praktycznie nic do kupienia nie ma to brak kilku milionów, choć w takim np miwo nie trzeba kilku milionów żeby zakupić sobie kilka ładownic, cargo i coś tam jeszcze, obsługa jest miła i nikt nie każe czekać w ukryciu.

 

Czy też może jest tak że kontrakt na torby na nonele się skończył i firma ledwo zipie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...