Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czołem,

 

Kilka nowych produktów:

 

1_x_g36_cqb_olive_1.jpg

Ładownica 1XG36 CQB

http://www.specops.pl/index.php/offer,lado...x-g36-cqb_olive

 

3_x_m4_cqg-olive-1.jpg

Ładownica 3XM4 CQB

http://www.specops.pl/index.php/offer,lado..._3xm4_cqb_olive

Potrójna ładownica do M4, przegrody na magazynki, wewnętrzny ściągacz

 

ladownica_200_556-olive-3.jpg

Ładownica 200X5.56

http://www.specops.pl/index.php/offer,lado...200_x_556_olive

 

Torba amunicyjna, możliwość konfiguracji na kilka sposóbów, mieści skrzynkę do Minimi 200 rnd. albo 8 magazynków do MK4/beryl. 7 magazynków do kbkAK. Można przytroczyć bezpośrednio do kamizelki albo przewiesić przez ramię - na konduktora.

 

2_x_rg42-olive-1.jpg

Ładownica na granaty

http://www.specops.pl/index.php/offer,lado...a_2x_rg42-olive

Ładownica na dwa granaty RG-42 lub podobne, zabezpieczona klamrą + ściągacz.

 

adapter_molle_3x3_olive-1.jpg

Adapter 3X3 na MOLLE

http://www.specops.pl/index.php/offer,inne...molle_3x3-olive

Służy do montażu kieszeni pionowych na poziomo - szczególnie przydatny do potrójnych ładownic pistoletowych.

 

adapter_molle_3x3_olive-2.jpg

Link to post
Share on other sites

Fajna ładownica na granaty. Szkoda że łudząco przypomina tą którą Currahee miała na MSPO. No ale oczywiście Specops nie kopiuje od nikogo. To inni producenci podróżują w czasie żeby skopiować Specops a potem mieć te produkty wcześniej w ofercie.

Edited by Jaeger
Link to post
Share on other sites

Synek, pieprzysz jak potłuczony.

 

Ciężko się wzorować na firmie, która z całym szacunkiem, ale ma 4 produkty w swojej ofercie to po pierwsze, po drugie to bardzo mały świat i każdy właściciel każdej firmy w Polsce, ma moją wizytówkę, i albo dzwoni do mnie bezpośrednio, a jak sprawa jest poważna to wysyła pismo.

 

Wklejaj co chcesz, rób swoje śledztwa, tak, to wszystko kopie, masz racje.

 

Czy ja mam też wkleić parę fotek? Nie zrobię tego chociażby z szacunku dla konkurencji, jak aby nie była, wszyscy bardzo ciężko pracują na tym rynku i każdy jest kowalem własnego losu. Nie zajmuje głosu w dyskusji, która mnie nie dotyczy.

 

Ty wszędzie widzisz spisek, sorry, to do psychologa nie do mnie, merytoryczny argument raczej odpada; ale jak się czujesz na siłach to zapraszam:

 

Tomasz Jerchewicz - dyrektor projektów, zadzwoń do niego i mu powiedz że coś skopiował. Numer masz na WWW.

 

Zachowaj swoje błyskotliwe uwagi dla siebie, moją opinię na swój temat zapewne znasz i nie muszę jej powtarzać ponownie na forum, a szkoda ;-)

 

Chwyć telefon i zadzwoń jutro do wszystkich jednostek wojskowych i wszystkich sklepów, które codziennie kupują mój towar i powiedz im że są w błędzie. Adresy masz na WWW, jak chcesz to Ci Tak-Taka doładuje, nie ma sprawy, niech stracę.

 

Pisz pozwy sądowe, rób własne lepsze i bardziej doskonałe projekty. Sprzedawaj swoje usługi konsultingowe - zapewne CV masz imponujące. Wolny kraj. Spotkamy się w styczniu 2011 i zobaczymy jaki zrobiłeś obrót, ile osób dzięki Twoim pomysłom ma prace, ile przetargów wygrałeś, ile tysięcy sztuk oporządzenia sprzedałeś. Proste.

 

Ja i tak zrobię to co zaplanowałem, nieważne jakim kosztem i za jaką cenę, a Ty dalej będziesz pisał te swoje brednie bo to jest jedyne na co stać słabych i przeciętnych ludzi.

 

JB

 

K.

 

PS - wkrótce prezentacja kolejnych kopii naszego oporządzenia, więc wielka prośba do konkurencji o jakieś nowe fotki bo nam już się pomysły kończą.

 

Pomysł Dnia dla Moderatorów - może przesunięcie postów jednego frustrata do oddzielnej kategorii <<już chyba de facto taka gdzies jest??>> uchronicie ten wątek przed klęską, jaka spotkała dotychczas na tym Forum każdego innego producenta oporządzenia starającego się zaprezentować swój asortyment? Taka tylko luźna sugestia.

Link to post
Share on other sites

Jako jeden z moderatorów pozwolę sobie zaznaczyć że nie każdy z producentów oporządzenia miał i ma problemy z prezentacją swoich wyrobów na forum - wypadki te dotyczyły póki co tylko MIWO Lubliniec i SPECOPSa i były poniekąd efektem ubocznym polityki wizerunkowej oraz formy kontaktu z klientem tych firm.

Link to post
Share on other sites

O, proszę, najpierw Kangur zjechałeś głupimi tekstami na kamizelkach Orkana że oPALSował najajnik w kamizelce, jak ktoś się pytał o PALSy na górze apteczki to też głupimi tekstami rzucałeś a teraz sam dajesz PALSy na ładownicach czyli imho w jeszcze głupszym miejscu niż góra apteczki albo najajnik??

Link to post
Share on other sites

@Jaeger: bacz na słownictwo, bo znasz tutejsze reguły, a z teorią spisków także radzę uważać, bo zaczynasz przeginać. Przypieprzyć się do ładownicy... sama radość dla publiki. Rzeczywiście iście rewolucyjny pomysł. Która część ŁADOWNICY Currahee jest tak innowacyjna? Obszycie, ilość szwów, gumka, zapięcie, czy PALSy, czy może użyty materiał? No i gdzie to obiecane zdjęcie? Jesteś fanem/przyjacielem/błędnym rycerzem Currahee, masz prawo, ale nie doszukuj się wszędzie spisku. Tym bardziej, że jeśli Currahee widzi podobny problem, wiedzą gdzie szukać SPECOPSa.

 

@MAJOR762: A jak się to ma do ostatniej wypowiedzi Kangura?

Link to post
Share on other sites

O przepraszam bardzo a co to ja przeklinam (np pisze ze ktoś pieprzy) albo wulgarnie wyzywam jak Kangur że mam na słownictwo baczyć?

 

Napisałem że będę miał na dniach to wstawię i zrobię tak jak będę miał. Mam fotograficzną pamięć i wiem co piszę.

 

Zresztą jaśnie prezes specopsu ma zwyczaj chodzić na targach po stoiskach i mówić po obejrzeniu "coś takiego będę miał w ofercie" więc łatwiej zwracać uwagę na takie produkty. A sam potem robi raban że mu kamizelkę skopiowano i doszukuje się co konkurencja od kogo kopiuje. Tak było z The Packiem amerykańskiego SpecOps Brand (ciekawe że tu jakoś larum nie podnosi sam na siebie że nazwa jest podobna) i Baktarianem Miwo L. Kali ukraść krowę dobrze, Kalemu ukraść źle?

Link to post
Share on other sites

Nie byłoby mojego komentarza, gdyby podobne rewolucje nie były w Twoim stylu. Jeszcze zrozumiałbym kamizelkę, choć jak już w innym wątku przytoczyłem, PC Currahee też korzysta z rozwiązań już przez kogoś wymyślonych. Ale ładownica? Taki rynek. Abstrahuję od tematów SPECOPS-MIWO L i innych, komentuję to co tu czytam. A ostrzeżenie co do języka tyczyło się "bucowatego" stwierdzenia.

Link to post
Share on other sites
@MAJOR762: A jak się to ma do ostatniej wypowiedzi Kangura?

Do którego fragmentu?? Wyraziłem swoje zdanie na temat produktu firmy Specops do czego owy wątek służy i nie złamałem przy tym regulaminu forum.

 

4 MAJOR762

 

beznazwy1tf.th.jpg

Taki przykład zastosowania. Zdjęcie z MSPO 09

Widzisz może małą różnicę w konstrukcji między ładownicami Specops i Currahee czy nie bardzo?? Bo jeśli dobrze widzę to właśnie zdjęcie Currahee dałeś.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Nie byłoby mojego komentarza, gdyby podobne rewolucje nie były w Twoim stylu. Jeszcze zrozumiałbym kamizelkę, choć jak już w innym wątku przytoczyłem, PC Currahee też korzysta z rozwiązań już przez kogoś wymyślonych. Ale ładownica? Taki rynek. Abstrahuję od tematów SPECOPS-MIWO L i innych, komentuję to co tu czytam. A ostrzeżenie co do języka tyczyło się "bucowatego" stwierdzenia.

 

Korzystanie z rozwiazań a skopiownie ładownicy z wymianą surface mount na zwykłą klamrę to troche rożne sprawy. Specops nawet nie pokusił się o zrobienie ladownic pojedynczych/potrojnych w miejsce podwojnych jak CRH. No ale uznanie tego faktu to kwestia dobrej/złej woli uznającego.

 

Zapamiętam następnym razem że jak ktoś mowi że "pieprzę jak potłuczony" to nie moge powiedzieć że jest to "bucowate". Przepraszam, więcej się to nie powtorzy.

Edited by Jaeger
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

w odróżnieniu od Macieja jestem znacznie powściągliwszy i staram się nie wdawać w niepotrzebne przepychanki słowne, szczególnie jeśli ich merytoryka leży głęboko poniżej dna. Niestety tknęło mnie coś i nieopatrznie zajrzałem w temat poświęcony wyrobom naszej firmy skutkiem czego zmuszony zostałem do zabrania głosu. Daleki jestem od udowadniania czegokolwiek komukolwiek ale pozwolę sobie zauważyć że:

 

1./ ładownica na granat w formie o której mowa powstała około czerwca zeszłego roku i początkowo miała zastosowanie w linii produktów Kaliber 93:

 

http://specops.pl/index.php/offer,kaliber_...ranat_kaliber93

 

2./ MSPO to zdaje się wrzesień 2009

 

3./ http://www.specops.pl/index.php/offer,lado...a_2x_rg42-olive

ładownica na 2 granaty jest rozwinięciem koncepcji z pkt.1 - pomniejszona i z racji rozmiaru wyeliminowane "skosy" które z założenia charakteryzować mają linię K.93 a Ładownica 2 x RG42 nie należy do wspomnianej linii.

 

pozdrawiam i życzę miłej nocy

 

Marcin Chrzanowski

Specops Sp. z o.o.

Edited by mchrzano
Link to post
Share on other sites

Wybacz ale jakoś mnie to nie przekonuje. Owszem są podobieństwa miedzy tymi dwoma kieszeniami do ktorych dałeś linki: sam nazwijmy to "koszyczek" kieszeni z gumą oraz sposob zapinania. Ale tył kieszeni, klapy, ich sposób wszycia są inne.

 

Poza tym no cóż. Ładownice Currahee powstały wcześniej. To że były czescia ekspozycji na MSPO to nie znaczy że były nowością.

Edited by Jaeger
Link to post
Share on other sites

Jaeger, ale z całym szacunkiem, to kieszeń na granaty więc ma to wyglądać jak kieszeń na granaty, a tak pozatym to podobną ładownice zaprezentował Super ok 2 lat temu na forum Orkana (absolutnie niczego nie sugeruje), więc nie wiem czy akurat dla Cavtana należy się pierszenstwo. Cav jest dorosły więc z pewnością doskonale potrafi zadbać o swoje interesy, jeżeli coś mu sie nie będzie podobało upomni się o to osobiście. Gdyby każda firma zażarcie broniła swoich wynalazków i wzorów, to ich oferty ograniczałyby się tylko do kilku pozycji. Wiem że Kangurski nadepnął Ci na odcisk, ale jeżeli już rozpoczynasz krucjatę, to bądź fair play i obsmaruj absolutnie wszystkich, którzy skopiowali coś, lub kogoś w większym, lub mniejszym stopniu - w tym takżę Currahee.

 

Nie wiem po co cała ta dyskusja i udowadnianie na siłę co było pierwsze jajko czy kura? Przeciętny polski szwej ma to wszystko w 4 literach czy jest to kopia czy nie. Cieszy się że ma jakikolwiek wybór poza "tym czymś" co mu MONar dał.

Edited by shellshock
Link to post
Share on other sites

Jager ładownica na granat pozostanie ładownicą na granat. I czego nie wymyślisz, to zawsze będzie wyglądało jak... ładownica na granat.

 

Podobieństwa pomiędzy ładownicami specopsu z serii k93 a ładownicą na 2xRG42 są bardzo duże, to są prawie identyczne projekty. Zmieniony jest tylko jak sam napisałeś krój klapy i sposob ich wszyscia do ładownicy, a to tylko dlatego, że ładownica mieści dwa granaty a nie jeden. Konstrukcja to wymusza.

 

MiwoL kiedyś napisało Ci coś niemiłego, to była krucjata anty MiwoL, teraz Specops napisał coś niemiłego, to jest kampania anty Specops. Skończ z teoriami spiskowymi i jak Ci nie pasuje to u nich nie kupuj, nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma, a co najważniejsze nie mów w imieniu ludzi którzy Cie o to nie proszą.

Link to post
Share on other sites

Hello,

 

Litości.

 

Każdy Shingiel wygląda jak Shingiel, każde CARGO wygląda jak CARGO.

 

Na MSPO zrobiliśmy nie setki ale TYSIĄCE zdjęć, robimy tak na każdych targach, od tego są targi. Powiem więcej, mamy na firmie tyle sprzętu konkurencji że już nie ma gdzie tego trzymać. Targi to dla firmy takie wejście w dorosły świat, jak my wystawiamy nasze produkty to konkurencja też robi fotki takie jest ich święte prawo.

 

Czy ładownice pistoletowe Curahee są tak różne od ładownic pistoletowych SPECOPS? Czy pokrowiec na Camelbak MIWO jest tak różny od pokrowca Curahee? Czy Plate Carrier Curahee jest tak różny od innych Plate-Carrierów?

 

Jakoś nikt nie robi z tego powodu afery, a Jeager się spina o kieszeń na granat RG-42 z klamrą. Tak jak mówiłem - dzwoń do działu projektów i się dowiedz jak Cię to tak intryguje.

 

Zresztą, jakie to ma znaczenie? Niech to nawet będzie identyczna ładownica. Co teraz? Może ładownica Curahee jest 10 razy lepsza. Może jest 2 razy gorsza. Może to też jest kopia kogoś tam. A może to pierwsza taka ładownica na świecie. Są z tego pieniądze?

 

Jak zawsze ludzie którym przenoszenie prawdziwych granatów nie grozi, mają najwięcej do powiedzenia.

 

K.

 

PS: Sorry ale nie pamiętam o co tam chodziło z Orkanem - wybaczcie ale przez 5 lat to się nazbierało trochę postów. Najważniejsze że jego kamizelka wygrała przetarg i to nie ma znaczenia czy jest bardzo dobra, przeciętna czy do bani - ważne że została sprzedana i to jest sukces, a to czy rzep jest w lewo, a klamra w prawo jest naprawdę drugoplanowe a prawdopodobnie nie ma żadnego znaczenia.

Link to post
Share on other sites

Gdy znalazłem ten temat miałem nadzieję, że znajdę coś ciekawego na temat oporządzenia specops, do którego zakupu się przymierzam.

 

A tu niespodzianka, 2 strony bezsensownej dyskusji, a to wszystko przez gościa który ma pretensję, że ładownica na granat wygląda jak... ładownica na granat.

No w pale się nie mieści.

Panowie, nie można go poprostu olać?

 

A wracając do tematu oporządzenia, waHam się między kamizelką K.93, a którymś ATEKiem z miwo praszki. Cena bardzo podobna, żeby nie powiedzieć ta sama. Spotkałem się z opiniami, że produkty specopsa są wykonane z lepszych materiałów, jednak wydają mi się troche ubogie w porównaniu do ATEKów z miwo, choćby brak poduszki strzeleckiej.

J

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...