Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

z innej beczki - o 11:00 prezentacja LIVE systemu VBS2:

 

 

Podobny setup do tego z BF3.

 

Zapraszamy.

 

K.

 

z innej beczki - o 11:00 prezentacja LIVE systemu VBS2:

 

 

Podobny setup do tego z BF3.

 

Zapraszamy.

 

K.

 

z innej beczki - o 11:00 prezentacja LIVE systemu VBS2:

 

 

Podobny setup do tego z BF3.

 

Zapraszamy.

 

K.

 

z innej beczki - o 11:00 prezentacja LIVE systemu VBS2:

 

 

Podobny setup do tego z BF3.

 

Zapraszamy.

 

 

Dodatkowo:

 

Pozycja UAV:

 

-uav

 

Pozycja artylerii:

 

-mlrs

 

 

 

K.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czołem,

 

BS-2 (w standardzie MBS-2) w maskowanieu PENCOTT Green Zone i Sandstorm:

 

 

Będzie można zakupi w detalu ?

 

Możesz mi powiedzieć, w jakim to tajemniczym celu kopiowałeś CAŁEGO POSTA ZE ZDJĘCIAMI tylko po to, aby zdać jedno pytanie?

 

Dobra rada - nie rób tak więcej.

 

Królik

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czy można gdzieś kupić mundur SPECOPS v.1 ( http://specops.pl/index.php/offer,umndurowanie_mundury,mbs-1_mundur_bojowy_specops_v1_wz93 )? Szukałem u dystrybutorów ale wszędzie pustki.

 

Czy można gdzieś kupić mundur SPECOPS v.1 ( http://specops.pl/index.php/offer,umndurowanie_mundury,mbs-1_mundur_bojowy_specops_v1_wz93 )? Szukałem u dystrybutorów ale wszędzie pustki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Hello Gang!

 

Trochę zaległości, po pierwsze nowy plakat na 2012:

 

 

 

SPECOPS_plakat_2012.jpg

 

Po drugie zaginiony artykuł na Equipped.pl:

 

http://www.equipped.pl/specops-fbi1-sky-marshall/

 

specops_fbi11.jpg

 

 

Po trzecie:

 

Szukamy ZORGANIZOWANEJ ekipy z okolic KIELC do modelowania naszego sprzętu na MSPO - czyli chodzących modeli - zainteresowane osoby proszę o kontakt na: info@specops.pl

 

Po czwarte:

 

Hipopotam_upgrade.jpg

 

Miłego weekendu,

 

Pan Kangur.

 

K.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Plecak PRS-1 + mundury MBS-1 podczas ćwiczeń MOSG:

 

PRS-1_SG_MOSG.JPG

 

K.

 

ZAPROSZENIE

 

Szanowni Państwo,

 

Mam zaszczyt zaprosić do odwiedzenia stoiska firmy SPECOPS podczas jubileuszowej, dwudziestej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach, w dniach 3 – 6 września 2012.

 

W tym roku SPECOPS Sp. z o.o. wystawia się na łącznej powierzchni 145m2, na której zaprezentujemy między innymi:

 

-taktyczne środowisko symulacyjne pola walki VBS2 w najnowszej wersji 2.0,

-zaawansowany symulator artyleryjski VBS2 FIRES,

-trenażer procedur wezwania wsparcia lotniczego CAS - VBS2 STRIKE,

-trenażer uniwersalny armaty przeciwpancernej 85 mm D-44,

-system kompleksowego szkolenia żołnierza i elementów ugrupowania bojowego – MINERVATM,

-kopuła multimedialna IGLOO DOME (używana min. do szkolenia FAC/JTLS/TACP),

-system symulacji batalionowej sieci łączności CNR-SIM PRO,

-programy szkoleniowe CASPIAN LEARNING – VBS2 WORLDS,

-trenażer dla skoczków spadochronowych do szkolenia z przelotów w systemie HAHO.

 

Wybrane technologie zostaną zaprezentowane w dedykowanej, 9-metrowej kopule multimedialnej H4 IGLOO DOME, na połączonym stoisku BUMAR – SPECOPS.

 

Nasi partnerzy zaprezentują również rozwiązania szkoleniowe dla operatorów przeciwlotniczych pocisków kierowanych GROM, zestawów przeciwlotniczych ZSU-23-2 oraz rozwiązań dla personelu bezzałogowych statków powietrznych (BSP) oraz śmigłowców wojskowych (bojowych, transportowych, CSAR).

 

W ramach współpracy, Ośrodek Badawczo Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM (Grupa BUMAR) zaprezentuje SK1-PLUTON, czyli prototyp sieciocentrycznego symulatora KTO ROSOMAK. Jest to, na chwilę obecna, najbardziej zaawansowany symulator wozu bojowego na świecie, oparty o technologię VBS2 FUSION.

 

MSPO jest również okazją do ogłoszenia oficjalnego rozpoczęcia działalności Bohemia Interactive Simulations POLAND, którego SPECOPS jest udziałowcem.

 

Na tegorocznej ekspozycji nie zabraknie również akcentów z zakresu umundurowania i wyposażenia – zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowsza ofertą umundurowania dla jednostek specjalnych oraz personelu BSP.

 

Do zobaczenia w Kielcach!

 

Z poważaniem

 

Maciej Stopniak

Prezes Zarządu

 

 

PS - technologia IGLOO DOME być może jest Wam znana:

 

http://youtu.be/eg8Bh5iI2WY

 

Robimy to samo - tylko z brygadą artylerii.

 

K.

Edited by Kangur_AU
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy znadja sie osoby które były chętne by posłużyc jako manekiny dla Specopsa?Wraz z kumplami bylismy juz zgadani że na 100% jestesmy gotowi by kilka dni pochodzic w szpeju Specops,ale niestety jakis "bardzo miły" Pan nie dał nam konkretnych danych.Rozmowa sie skonczyło w trakcie obgadywania szczegółów....Jakos wywarli na mnie nie zbyt miłe wspomnienia..

 

A możesz to napisać PO POLSKU? Twój post to bełkot.

Link to post
Share on other sites
Guest extremateria

Ja byłem chętny, ale nawet nie dostałem odpowiedzi. Olali i tyle. Potem napisali w swoim temacie, że potrzebują jakiegoś "zespołu" na miejscu.

Edited by Materia
Link to post
Share on other sites

Panowie,

 

dostaliśmy wiele ofert na "manekiny" - wygrała ekipa z JS4018 - każdy miał mój numer tel, wystarczył jeden telefon żeby potwierdzić zaprzeczyć.

 

Szukamy partnera z możliwością organizacji, dyscypliną, inicjatywą i logistyką - JS4018 była najbardziej przekonywująca i ten wybór okazał się słuszny.

 

Wszystkim, którzy odwiedzili nas na MSPO, serdecznie dziękujemy - przepraszam że nie miałem czasu z każdym porozmawiać, czas targów jest bardzo specyficzny.

 

Postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić trochę zdjęć.

 

Pozdrawiam,

 

K.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Czołem,

 

Mamy zaszczyt przedstawić pierwszą publiczną prezentacje eksperymentalnego wzoru maskującego MAPA opracowanego przez doktoranta wydziału Architektury i Wzornictwa ASP w Gdańsku Macieja Dojlitko. Wzór maskujący MAPA został naniesiony na mundury SPECOPS MBS-2.

 

Rodzina wzorów maskujących MAPA została opracowana na podstawie badań środowiska, roślinności i kolorystyki spotykanej w Polsce. Wzór jest dostępny w kilku odmianach kolorystycznych. Mamy zamiar zamieścić wstępne wyniki prac porównawczych w terenie w najbliższym czasie

 

 

MAPA_12_10_2012_04.jpg

 

MAPA_12_10_2012_05.jpg

 

MAPA_12_10_2012_06.jpg

 

MAPA_12_10_2012_07.jpg

 

MAPA_12_10_2012_08.jpg

 

MAPA_12_10_2012_09.jpg

 

MAPA_12_10_2012_13.jpg

 

MAPA_12_10_2012_14.jpg

 

MAPA_12_10_2012_17.jpg

 

MAPA_12_10_2012_18.jpg

 

 

 

K.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...