Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z tym wyważeniem to też różnie, bo ciążenie na przód znika przy zastosowaniu regulowanej kolby oraz batki do niej albo chociazby zastosowania kolimatorka.

 

G36c niby bardziej sieje niz K lub zwykla, ale to tez zalezy od egzemplaza.

Moja G36c bez żadnych modyfikacji poza hop upem systema, na swoim maksymalnym zasięgu ma rozrzut sylwetki czlowieka czyli bardzo dobre skupienie, szczegolnie ze jest bez precki.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, miałem w ręku wersje G i C jednak zbyt dawno i nie na raz, by porównać ... zresztą wtedy nie myślałem o tym jeszcze wcale!

 

Wydaje mi się, że zdecyduję się na wersję K - jak "kompromis" między długaśną i ładną E, a poręczną i brzydszą C ;)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Opinii jest tyle, ilu jest posiadaczy. Ta luneta dołączana do zestawu jest do kosza, jeśli tak Ci zależy na niej, to na specu jest taka sama, tyle, że BFT, z powiększeniem 3.5x za 200zł. Niektórych sekretów grzechotnika nigdy nie poznamy...

 

Pozdrawiam serdecznie,

Filipoo23

 

Edit: powtórzenie słowa ;)

Edited by Filipoo23
Link to post
Share on other sites

Ironię wyczułem, chodziło mi raczej o to dlaczego tak napisaliście razem z grzechotnikiem..

 

Słyszałem, że niby całkiem dobra jest, z drugiej strony czytałem tez opinie, że to totalna porażka, stąd pytałem;)

 

Pozdrawiam1

 

Wytłumaczę inaczej... ;-) Z tą lunetą jest tak jak z lunetą np. 4*20. Kwestia złożenia się do niej i tyle. Wiadomo, jeśli ktoś będzie źle patrzał w to to mu się nie będzie podobać, bo nie wiele zobaczy.

Mi to generalnie pasuje i w niczym nie przeszkadza, ale to kwestia gustu, tak więc przed zakupem warto looknąć przez tą lunetkę i zobaczyć czy odpowiada czy nie ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
QUOTE

Luneta jest wypas, o ile się umie przez nią patrzeć icon_razz3.gif A z tym u niektórych różnie.

 

 

Moja ironia była spowodowana powyższą wypowiedzią, która mnie rozłożyła na łopatki... I nie ze śmiechu.

 

 

Nie tylko Ciebie...

 

Pozdrawiam serdecznie,

Filipoo23

Edited by Filipoo23
Link to post
Share on other sites

Sam osobiście nie posiadam Gietki ale miałem okazję pobawić się przerobiona gietką kolegi. Konwersja z CA i Lunetka chyba RedDragons (bardzo podobna do CA). Porównywałem z gietka JG i muszę powiedzieć że jest różnica i to spora. Front CA ma inną fakturę (nieznacznie) ale jest sporo lżejszy od JG, nie leci tak do przodu (może jak by zdjąć dwójnóg było by lepiej). Luneta może nie jest idealna ale na większy dystans można spokojnie wycelować. Do celowania na szybko wystarczą mechaniczne na rączce. A dla tych co nie lubią lunetki pozostaje ris i kolimatorek.

Link to post
Share on other sites

A ja latarka taktyczna, laser taktyczny, termos taktyczny, na kolbie stoper oraz zegarek taktyczny, na górnej szynie RIS luneta taktyczna zintegrowana z kolimatorem taktycznym, chwyt taktyczny zintegrowany z pokrowcem na Snickers'a ;)

Link to post
Share on other sites

Może komuś się przyda porównanie 3-ch komór do giety.

Od Lewej CA , JG , PDC(metalowa z bebechami od JG):

Komory 1

Komory 2

Komory 3

Komory 4

 

 

 

 

oraz najczulszy element giet JG vs CA, CA na górze JG na dole:

Montaż Lufy

Sorki za kiepską jakość tego zdjęcia.

Montaż JG składa się z 4 elementów: metalowej góry, dwóch plastikowych połówek (z których wyłamują się komory) i metalowej rurki.

Montaż CA to dwa odlewy aluminiowe i z nich raczej komora niema szans się wyłamać.

Edited by Sheck
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...