Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

U mnie problem z podawaniem wiąże się z potwornym lataniem maga w tym adapterze... dzisiaj podziałałem trochę z taśmą i jest lepiej. Pytanie na jak długo :/ Zaczynam doceniać magi od Gietki, jakby nie patrzeć, chyba najlepiej siedzące w gnieździe magi airsoftowe :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

2. Jeśli chodzi o jakość, uważam, że Xtreme również nieco lepsze (nie miałem na nich zacięć, choć mam lufę 6,03), co właśnie znajduje odzwierciedlenie w cenie.

 

Chyba Cie Bóg opuścił. Oczywiście używałeś G&G? I miałeś na nich zacięcia?

Link to post
Share on other sites

ma ktoś kolbe snajperska od SRc w gietce JG ? czy chwieje sie czy trzeba poprawiać cos ? bo np G&P w body CA lata lekko. ( widziałem u dwóch kumpli.) jak z wykonaniem i fakturą materiału ? czy taka jak body ? bo mam zamiar kiedys kupic bo mam dosc noszenia batki w skarpecie :P

Link to post
Share on other sites

Spełnia swoje zadanie, nie jest łamliwa. Biegałem z uszkodzoną przez 2 lata i nic jej się nie stało.

 

Co do kolby snajperskiej to z moich doświadczeń wynika że problemy są z zatrzaskami. Do TM nie podchodzi zatrzask CA, nie wiem jak z zatrzaskiem G&P. Ale jak widzę SRC do JG pasuje, ciekawe jakby było z TM'em i czy zatrzask CA czy TM pasowal do JG.

Link to post
Share on other sites

Moja wypowiedz byla na pytanie Azura :P

A luz jest ale to tyci tyci w przypadku body JG + G&P kolba (przy body CA nie testowalem).

Przy batce 10.8V kolbe bedzie mozna miec tylko na 3/4 pozycji rozsunieta (na 3 pozycji tylko jesli batka ta nie bedzie miala szpary na dziure w prowadnicy aby kolbe skladac)

Link to post
Share on other sites

345zł plus przesyłka :P waga: 398g i wysępie jakis rabacik :) wymiary pakietu: 27x49x160mm,

a jak nie wejdzie to weźmie sie mniejszy ciut :P

3700mAh : wymiary pakietu: 18x46x143mm, waga 320g

3200mAh - wymiary pakietu: 23x48x143mm, waga 293g.

jakbys mógł Ari ocenić który z nich wejdzie do kolby to będe wdzięczny baaaaardzo :)

wiem że masz ni-cd ;) 9,6 RC 2400 sanyo :P

Edited by seger
Link to post
Share on other sites

Moja Ni-Cd wystaje z prowadnicy o 8mm (czyli nie moge zlozyc kolby na 1 pozycje, ale na 2 juz bez problemu razem z wystajacymi kablami)

 

Ni-Cd ma wymiary 45x24x174mm

 

Prowadnica w srodku ma przekroj 50x24mm

 

Takze jak widac, twoj duzy kloc nie wejdzie do prowadnicy G&P (ale uwaga !! To G&P, byc moze w kolbie SRC wymiary prowadnicy od wewnatrzn sa inne)

Ale za to 2 pozostale ktore podales, zmieszcza sie bez problemu i na dodatek bedzie mozna na full kolbe skladac :)

Jak coś, to służę fotami jak to wygląda

 

 

Zakupem i rabacikiem sie zainteresuje z pewnoscia :) . Ale to jeszcze nie teraz, bo sa inne wydatki :) . Ale predzej czy pozniej sie odezwe :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...