Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bushmaster, przedłużając lufę narażasz się tylko na niepotrzebne wydatki. Lepiej zostaw sobie stockowy cylinder, a kup PORZĄDNĄ preckę o długości stockowej, powiedzmy Prometheusa - podejrzewam, że skupienie będzie lepsze niż w tej Systemie, mimo mniejszej długości. Ale kosztuje 250 złotych :F

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

Na Gunfire jakiś czas temu pojawił się wynalazek o nazwie GF36KE, który jak się okazuje jest przebrandowanym G36 od JG (cóż za niespodzianka!).

Miał ktoś z tym do czynienia? Cena jest nieco zaporowa moim zdaniem, 800 zł za JG, jeśli można wyhaczyć nowe CA za 899... No i na polu bitwy pojawił się też ARES.

Jeśli ktoś już miał to w rękach, czy też może rozbierał, niech się podzieli spostrzeżeniami. Bo jeśli jedyne, co w replice się zmieniło, to RIS na chwycie przednim, to panowie z Gunfire robią sobie trochę jaja.

Link to post
Share on other sites

Na Gunfire jakiś czas temu pojawił się wynalazek o nazwie GF36KE, który jak się okazuje jest przebrandowanym G36 od JG (cóż za niespodzianka!).

Miał ktoś z tym do czynienia? Cena jest nieco zaporowa moim zdaniem, 800 zł za JG, jeśli można wyhaczyć nowe CA za 899... No i na polu bitwy pojawił się też ARES.

Jeśli ktoś już miał to w rękach, czy też może rozbierał, niech się podzieli spostrzeżeniami. Bo jeśli jedyne, co w replice się zmieniło, to RIS na chwycie przednim, to panowie z Gunfire robią sobie trochę jaja.

Trochę, to jest mało powiedziane! W chińskich sklepach, podobne, oRISowane giety kosztują kilkanaście dolarów więcej niż normalne wersje (porównuję ceny replik bez rączki transportowej z lunetą Link1, Link2). Ponadto w wersji z RISami, jak widać, dostajemy jeszcze tłumik dźwięku!

 

Ciekawe też co to za niby wzmocnione części wsadzili? Przecież wymiana łożysk i prowadnicy sprężyny wystarczy aby zrobić z G36 JG replikę, niemalże, niezniszczalną (przy stockowej sprężynie).

Reasumując - zwykłe zdzierstwo ze strony GanFrajera. :strach:

Edited by siridar
Link to post
Share on other sites

pewnie te zrisowane gietki :) gdzie masz Ca za 899zł ?

Hmmm mógłbym przysiąc, że jeszcze kilka dni temu na Capri była promocja... a teraz znów jest za 990.

A może gdzie indziej to widziałem? W każdym razie, cena utkwiła mi w pamięci, będę jeszcze szukał :)

Grzechotnik - tak, chodzi mi o te potworki całe w szynach.

Edited by WolfHeart
Link to post
Share on other sites

Koledzy mam G36K oraz G36C, które zostały lekko zmodyfikowane ponieważ G36C miało od razu adapter do magazynków od M16 i rozsuwaną kolbę jak w M4. Adapter do magów M16 został przeniesiony do G36K zaś zwykły do C. Adaptery zostały dobrze zamocowane i w jednej i w drugiej wersji. Niestety w G36K kulki co chwilę zacinają się w okolicach hop-up - lufa. Lufa jest stockowa w obu karabinach, używane kulki to P&J 0,25. A zacinki łapie tylko wersja K. G36C też się zdarzają jednak o wiele rzadziej niż w G36K. Może być to przyczyna kulek, ponieważ po użyciu goldenbullets 0,23 złapałem w trakcie strzelania tylko jedną zacinkę. Mam pytanie co może być przyczyną takiego działania repliki, czy są to tylko kulki czy może coś innego??? :wink:

Link to post
Share on other sites

Czyli wina niekoniecznie leży w adapterze ,lufie hop-upie itd. Tylko raczej w kulkach, Jednak muszę przyznać że na początku używania i jednego i drugiego karabinu nie występowały żadne problemy. Oczywiście zamówię inne kulki i sprawdzę jak będzie działać. Dziękuję bardzo za pomoc i również pozdrawiam! :)

Link to post
Share on other sites

Adapter Battleaxe przykładowo również dziwnie działa i ma sporo problemów z zacinkami. Z tego co pamiętam - miał je i ma nadal tylko na Pejotach (mówię o swoim przypadku). Być może Panowie z JG skopiowali wady pierwowzoru (?). Spróbuj lepszych kulek, a jeśli to nie pomoże, spróbuj innego maga.

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie tak jest magazynek powinien być dobry aczkolwiek nie jestem na 100% pewien ponieważ, był wsadzany inny od M16A2 tylko też od firmy JG, i podawał dobrze, raz wyjąłem adapter i wsadziłem do niego naładowany magazynek, wyskoczyło z niego kilkadziesiąt kulek, nic się nie zatkało wszystkie wyleciały w jednym tempie. Po tym wszystkim można dojść do wniosku że jest to wina kulek bo magazynek raczej dobrze podaje, poza tym w drugim karabinie ze zwykłym magiem i adapterem też się nawet dosyć często te kulki zacinają. Jednak muszę sprawdzić jeszcze jedną rzecz jak sprawdzę to wam napiszę o co chodzi. Magazynek dobrze podaje, przed momentem naładowałem cały i zacząłem strzelać przez okienko, postrzelałem postrzelałem, zrobiłem na moment przerwę i zacząłem strzelać ponownie. Po chwili przerwałem i zacząłem podkręcać magazynek, i jak nacisnąłem spust to usłyszałem taki trochę tępawy dźwięk i stwierdziłem że złapał zacinkę. :???: Ale w sumie muszę przyznać że i jeden i drugi karabin łapią zacinki w bardzo podobne sposoby, czyli jak na razie muszę spróbować innych kulek i zobaczyć co będzie. Mam jeszcze jedno pytanie, czy kulki firmy golden bullets to mniej więcej to samo co pejoty??? A tymczasem dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Edited by gattling
Link to post
Share on other sites

Koledzy mam G36K oraz G36C, które zostały lekko zmodyfikowane ponieważ G36C miało od razu adapter do magazynków od M16 i rozsuwaną kolbę jak w M4. Adapter do magów M16 został przeniesiony do G36K zaś zwykły do C.

 

Koledzy zamieniłem znowu te adaptery tam gdzie były w zestawach pierwotnie i na razie wszystko dobrze działa i się nie zacina. Jak by coś działo się znowu w C czy w K to napiszę a tymczasem bardzo wszystkim dziękuję za pomoc z której na pewno niedługo skorzystam! ;-) Pozdrawiam!!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...