Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

To chyba nie ten dział ale generalnie coś tu z czymś się będzie porównywać więc jakoś tam ujdzie.

 

Mianowicie - potrzebny mi karabin/pm maksymalnie wyciszony. Z góry zakładam, że będzie miał tłumik ( nie do schowania precki tylko do tłumienia ;) ) ale pozostaje sprawa GB. Co byście polecili jeśli chodzi o średnią półkę cenową, tj. 500-1000 zł. Powtarzam, nie chodzi mi o miliard fpsów ani wytrzymałość, tylko o głośność.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że P90 będzie dobrym wyborem. Plastikowe body będzie wygłuszało pracę gaerbox'a która stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie, co też przekłada się na emitowany hałas. Do szczęścia potrezbne są ci jeszcze: łożyska kulkowe, głowica tłoka i cylindra systemy (cicha-grzybek). ewentualnie jakiś jeszcze lekki tłok aby zmiejszyć masę zespołu poruszjącą się w gearboxie.

Edited by pidżefjat
Link to post
Share on other sites

Wybrałem, po części ze swoich doświadczeń z MP5SD5, po części z waszych rad, głównie dlatego, że trafiła się okazja, AK47 TMki. Tłumik, wyciszona głowica etc., mata tłumiąca na wewnętrznej stronie body, doświadczenia niedługo opiszę. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Słyszałem że jedną z najlepszych do wyciszania replik jest AUG TM (niniejszym chciałbym poszerzyć temat o zaganienie replik łatwych do wyciszenia, a nie tylko cichych w stocku), który za pomocą tłumika i wsadzenia w środek maty do wyciszania komputerów jest na prawdę cichutki. Może ktoś z forumowiczów coś o tym wie lub próbował?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam again.

 

Jakie polecacie częsci do tuningu na dźwięk. Mam G3 SG/1 JG098

 

Bore-Up Systema do G3;

Prometheus 6.03 590mm;

 

 

A do obnizenia pracy mechanizmu hałasu, czy silnik tak dudni?

Jakbym wymienił na Systemę Magnum to by coś zmieniło?

Ale wtedy to nowa bateria i ładowarka nie?

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

odgrzanie kotleta 2 :P

steyr aug (jak Ca tak i JG) z założonym tłumikiem to najcichsze repliki stockowe z jakimi miałem kiedykolwiek doczynienia

z Dumą mogę dodać że mojego świetej pamięci auga z JG nie było słychać na auto z ok 15 metrów,faktem jest że coś mi się dziwnego z GB stało bo na chrono pokazywał mi 290 fps ale po doszczelnieniu układu strzelał jak "normalny chinol"

Osoby z Rybnika,Jastrzębia i okolic mogą potwierdzić że ta zabawka póki żyła była naprawdę cicha (miałem konkretną glebę i aug połamał się w kilku miejscach)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...