Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 gas blowback WA


Recommended Posts

  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po oddaniu strzału kulka nie zostaje wystrzelona i zostaje w komorze?

 

Właśnie po oddaniu strzału kulka nie zostaje wystrzelona i zostaje w komorze.

Uzywałem kilku rodzajów kulek i zawsze jest tak samo, przy różnych ustawieniach HU też się blokują.

 

Do puki masz kulki w magu-zawsze będziesz miał jedną w komorze,a ile razy przeładujesz tyle razy kulka ci z lufy wypadnie.

To ja wiem ;-)

Edited by kulkago
Link to post
Share on other sites

Ja tak miałem z kulkami madbulla,tyle że mi te kulki rozwalało na kawałki i wystrzeliwało szczątki, albo po wystrzeleniu kulka spadała metr od lufy.

Sprawdzałeś czy regulacja HU pracuje płynnie na sucho-może się zawiesiła i nie chce kulki puszczać.Jeszcze jedna opcja-może masz coś nie teges z dyszą i całą dawkę gazu z mag przekazuje na blowback zamiast dzielić.

Link to post
Share on other sites

 

Mocniejsza sprężyna bijnika. Powoduje iż dozowanego gazu jest więcej, przez co zwiększa się teoretycznie moc zarówno strzału jak i odrzutu/podrzutu. Stosuje się ja też przy zasilaniu mocniejszymi gazami.

 

I czy można wstawić sprężynę od aega aby napędzała suwadło, i co to da?

 

To nie było mądre pytanie, przecież wiadomo, ze sprężyna powrotna w WA/ostrej M'ce jest zupełnie inna, bo przecież wypełnia całą przestrzeń przewodu kolby.

Link to post
Share on other sites

ja kupiłem tu:

www.airsoftglobal.com niby pre order ale już mi wysłali. bombery 58$ za sztukę. Nie wiem tylko która wersja jest tych magów bo podobno pierwsza partia miała jakąś wadę i źle podawała gaz. Powinienem dostać swoje w piątek lub w poniedziałek , przetestuję i napiszę co i jak.

Link to post
Share on other sites

Co to może być rozpakowalem m4 pudełka załadowalem i:

1. brak strzału – zamek nie pozostaję w tylnym położeniu bez wsadzenia magazynka.

2. bezpiecznik – nie można powrócić do pozycji zabezpieczony

3. rączka przeładowania - nie powraca na swoją pozycje

4. strzał można oddać tylko po zwolnieniu zamka do pozycji zaryglowanej (zrzut zamka następuje po zwolnieniu bold catch`a)

 

Jakieś pomysły? oprócz odesłania do serwisu

Link to post
Share on other sites

Taki żart, nie? :).

 

1. brak strzału – zamek nie pozostaję w tylnym położeniu bez wsadzenia magazynka.

 

No bo bolt catch działa tylko z pustym magiem? W ostrej jest to samo z tego co wiem.

 

2. bezpiecznik – nie można powrócić do pozycji zabezpieczony

 

No jeśli nie masz go przeładowanego to nie można go zabezpieczyć.

 

3. rączka przeładowania - nie powraca na swoją pozycje

 

Co znaczy nie powraca? Chyba tylko jk masz zamek w tylnym położeniu, no ale to chyba logiczne.

 

4. strzał można oddać tylko po zwolnieniu zamka do pozycji zaryglowanej (zrzut zamka następuje po zwolnieniu bold catch`a)

 

No a jak inaczej? to chyba nie bardzo rozumiem...

Link to post
Share on other sites

Co to może być rozpakowalem m4 pudełka załadowalem i:

1. brak strzału – zamek nie pozostaję w tylnym położeniu bez wsadzenia magazynka.

2. bezpiecznik – nie można powrócić do pozycji zabezpieczony

3. rączka przeładowania - nie powraca na swoją pozycje

4. strzał można oddać tylko po zwolnieniu zamka do pozycji zaryglowanej (zrzut zamka następuje po zwolnieniu bold catch`a)

 

Jakieś pomysły? oprócz odesłania do serwisu

 

 

ty tak na serio? :strach:

Link to post
Share on other sites

... prima aprylis był pare tygodni temu chyba ...

 

sory tytus_5 ale miałeś już kiedyś gazówkę ?

 

"1. brak strzału – zamek nie pozostaję w tylnym położeniu bez wsadzenia magazynka."

bo w magazynku jest gaz który powoduje blowback - po wystrzeleniu ostatniego pocisku zamek zostaje przez gaz wywalony do tyłu i dzięki odpowiedniemu mechanizmowi zatrzymany w tylnej pozycji (...czyli kiedy w magu nima kulek zamek zostaje złapany przez boltcath- bez maga ta sztuczka nie wyjdzie.. lol ) jak byś sobie to wyobraził żeby zamek sam skakał do tyłu na napierającą na niego sprężynę ? chyba że panowie z WA wymyślili sprężynę która zasysa i zarazem dociska sama zamki :P gaz byłby chyba wtedy zbędny

 

"2. bezpiecznik – nie można powrócić do pozycji zabezpieczony" to chyba wynika z odwzorowania orginału

 

3. rozwiń :D

 

"4. strzał można oddać tylko po zwolnieniu zamka do pozycji zaryglowanej (zrzut zamka następuje po zwolnieniu bold catch`a) ... "

zamek musi zabrać kulkę i się zaryglować przy/w komorze hu (tak jak w orginale - zamek musi pobrać pocisk i wprowadzić do komory i dopiero jest gotowy do strzału)

zasada taka sama jak przy klamkach - trzeba przeładować i dopiero sie strzela (bolt catch tylko trzyma zamek z tyłu po wystrzeleniu ostatniego pocisku żebyś nie musiał go sam odciągać po wymianie maga- klikasz i zamek sam wraca zabierając kulkę)

 

jak się myle proszę sprostować :P

 

a i ostatecznie po przemyśleniu ... pomiń to co napisałem przy 3 punkcie :P

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

jesli moge komus pomoc to mam

 

komore G&P nowke na gwarancji za 200zl

sowadlo stalowe wraz ze sprezyna(kop masakra) doskonaly zestaw przy stosowaniu mocniejszych gazow 500zl

http://www.airsoftextreme.com/store/index....roducts_id=3910

 

wszystko to co w linku

 

WA CQB stalowe body, plus mag, kolba A2, 1500zl

fotki wysle na maila

Edited by lusia
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Dobra to byl zart pryma aprylisowy sorry Panowie zamotałem sie strasznie - jak młody - ok Panie Moderatorze prosze o usuniecie mojego wypoconego i durnego posta - sorry za zamieszanie - tak wiem to nie ma GearBoxu

Chyba się nie wstydzisz tego, że pytasz ;) To tak jak z jazdą pojazdami - nie każdy kierowca poprowadzi ciężarówkę.

Link to post
Share on other sites

Nie nie wstydzę po prostu się zamotałem - po 5 latach zabawy AEG - ciężko jest przesiąść na coś co działa jak oryginał i człowiek się mota jak dzieciak. A tak to jest jak człowiek jest napalony i nie myśli o niczym innym jak tylko swojej zabawce :) hehehehe

Link to post
Share on other sites

Nie nie wstydzę po prostu się zamotałem - po 5 latach zabawy AEG - ciężko jest przesiąść na coś co działa jak oryginał i człowiek się mota jak dzieciak. A tak to jest jak człowiek jest napalony i nie myśli o niczym innym jak tylko swojej zabawce :) hehehehe

 

respect za przyznanie sie do bledu.. ;-)

racja dziala to calkowicie inaczej niz AEG i jest to doskonaly dowod na to ze obsluga repliki AEG (po za nowym TM Sopmod) nie ma praktycznie nic wspolnego z obsluga ostrej broni.

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool
racja dziala to calkowicie inaczej niz AEG i jest to doskonaly dowod na to ze obsluga repliki AEG (po za nowym TM Sopmod) nie ma praktycznie nic wspolnego z obsluga ostrej broni.

Kupujemy je, męczymy i pieścimy się z nimi właśnie dlatego, że GBB w pracy przypominają ostrą broń.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...