Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 gas blowback WA


Recommended Posts

  • Replies 762
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Co nie zmienia faktu że nadal podawana jest od dołu,i jak nawet poda kulkę to co z dziurą i tym że komora z giety przystosowana jest do luf z aega i czy aby zmieści się w lufie zewnętrznej,lub nie będzie w niej gonić.Po za tym musi idealnie zgrać się z boltem i dyszą-bo w przeciwnym razie będą nieszczelności ,albo będzie kulki rozwalać ,lub też połamie dysze

Edited by SARCO
Link to post
Share on other sites

witam

niestety czeka mnie wymiana części w m4 wa i chciałbym zrobić to raz a dobrze i mam takie oto zapytanie :

- czy da się jakoś wzmocnić uderzenie blowa ( jakie części należy wymienić )

- czy koniecznie wydawać na części salowe ra-techa czy jest jakaś inna dobra alternatywa

- http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3329 - czy to jest suwadło czy pełen komplet z zestawem dyszy ?

Link to post
Share on other sites

Siłę blow-backu można zwiększyć na pare sposobów, m.in. mocniejsza sprężyna bijnika, cięższy buffer, cięższe suwadło, mocniejsza sprezyna powrotna). Niestety im cięższy układ, tym albo musimy zwiększać ilość dozowanego gazu (zawory, sprężyny), lub przejść na CO2, którego w wersji do WA jeszcze nie ma.

 

Co do części, to ja bym stawiał na stalowe podzespoły jednak, wytrzymałe i właśnie masywniejsze.

 

Co do linka, to tak,jest to cały zespół suwadło+ "zamek".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...