Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 od ics plastik


Recommended Posts

ja miałem na myśli tak ogólnie ten zasięg, o te zębatki się pytam bo tak namieszane jest w tym co ludzie piszą o ICS'ie bo, jak widać, pogubiłem się trochę :-F

i tak w tej chwili znalazłem to http://www.madonion.eu/Zestaw_D_do_tuningu...oreUp_p492.html

zwiększy mi to zasięg przynajmniej o te hmmm 10m

i jeszcze do tego precke wsadzić, to może 15m więcej :-F ?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Więc może tak podumowywując dla zagubionych ( chociaż dyskusja wydaje mi sie wyjątkowo w miarę klarownie prowadzaną) :

- do m120 powinien wytrzymać stock ( chociaż thor pisał że tłok mu padł) więc umówmy się że m110 wytrzymuje stock.

- przy sprężynce m120 - m140 trzeba wymienić tłok i prowadnicę sprężyny ( zębatki mają wytrzymywać sprężyny do m140 włącznie )

- m140=<do m180 wymiana bebechów w całym GB

- m180< wymiana chyba wszystkiego łącznie z silnikiem jak sie domyślam ( i będziemy się bawić w drwala-kosiarza)

 

- Zasięg 45m wiadomo można zwiekszyć chociażby wkładając preclufke i wymianiając gumkę ( chociaż niektórzy w tym wątku chwala stockową)

 

Co do body ... plastik kosztuje 750pln, metal 1150pln, więc jak łatwo obliczyć jest to ni mniej ni więcej jak 400zł różnicy. Plastik z opinii na forum jest solidny więc powinien troche wytrzymać i conieco znieść, a metal body zawsze można dokupić w przyszłości, skupiajac swoje finanse na poprawie osiągów repliki co dla osób z ograniczonym budżetem jest opcją zajebistą z uwagi na rozłożenie nieuniknionego najprawdopodobniej wydatku na dogodne i niskooprocentowane raty ( koszt body na raty vs. full metal 100zł na korzyść full metal)...a tak nawet w polbanku nie dają...

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

no i to jest porządny post, brawo POPSUJ

jak o mnie chodzi to mam batkę 9.6 już na stocku, jak uzbieram kase to kupie M110 i potem tłok, następnie prowadnice i już będę miał gdzie wsadzić M120, to było by tyle a jak to będzie działać powiem jak zrobię (czyli np. w piątek, mam nadzieję, powiem jak posuwa 9.6 na stocku :-F )

to tyle co będę robić w GB, jednak najpierw postaram się wymienić lufę (duża różnica między tymi za 200zł a za 100zł?) i.. hmm coś jeszcze trzeba koniecznie, chyba nie jak narazie

ps. dzięki za odp. i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

tak, precki MadBulla to dobry produkt, to "lustro" w środku to teflon:), który ciężko uszkodzić no i co ważne mamy 6.03mm. plusem jest też to że można strzelać na niej kulkami niższej klasy (pestki).

 

moje wiadomości opierają się na precce(tej 2 gen.) kumpla którą wsadził do CA. przeleciało już przez nią dużo kompozytu a teflon wyklucza jej zarysowanie. nie odnotował jeszcze zacięcia się pestek w lufie.

 

zachęcająca jest przyzwoita cena i jakość wykonania(sam zamierzam sobie taka wkrótce sprawić:D )

Link to post
Share on other sites

buehehehe ... pozwólcie że tak skomentuje na wstępie ... podjarany jak cholera kurier o 11 dzwonek do drzwi replika wszstko gra zajebiście, płace rozpakowywuje i ... broń jest ( przyjemna w dotyku, ładnie wygląda ... a jakże ;] ) magazynki 2 ( jeden dłuższy drugi krótszy ... dlaczego ? ) ale whatever oba ładnie kręcą, strzał na sucho i ... dźwięk rewelka głośny, fajny, przyjemny ... i tu pierwsze ale : coś jakby się rusza po oddaniu strzału pojedynczego lub po puszczeniu serii, na początku myślałem że to zwalniacz sprężyny tak odbija ale jak kolega słusznie zauważył coś jakby sie ruszało w chwycie ... silnik ? dlaczego ? ... no ale ... wracam z roboty idę postrzelać w lesie ... fajnie jest ... co tu dużo gadać. Kumpel ma AK47 cymy a wniej 400+ fps ja ~380 ( na dzieńdobry wymieniona sprężyna na ICS 110 ) i lata podobnie daleko ale zdecydowanie celniej, ROF zadowalający, zasięg ok, trochę krzywo strzela ( preclufka raczej siądzie niebawem ) i tak trwa sielanka przez 2 hi-capy. Ładuje 3, parę strzałów i zgrzyt ... co jest k.... myślę sobie, próbuje jeszcze raz i nic poza dymem unoszącym sie z front gripa. Rozbieram i batka gorąca jak cholera ( 9.6V 1800mAh KAN ) , dymi sie z niej...mam zagadke. Przekładamy moją batke do cymy kumpla i cyma działa, podłączam batke z cymy do siebie ( stockowa 8,4V 1100mAh ) i nic tylko batka nagrzana, podłączam spowrotem swoja, 2 naciśnięcia spustu i znowu dym... Zwolniłem sprężyne, złąmałem broń, obejrzałem GB i miałem wrażenie że poszedł tłok ( lata wewnątrz sprężyny jak chce ) ... ale na m110 ?! przez to bateria się tak grzeje ? Bo przy naciśnięciu spustu dolny GB działa ( chociaż cholernie nieregularnie ( raz zębatki robią 1 pełny obrót, raz pół, raz 2/3 )) ... eh może powiecie że pech i takie rzeczy sie zdarzają ale jeśli macie pomysł dlaczego tak się mogło stać pls hlp ... i jeszcze jedno. klapka o komory wyrzutu łusek ( ta co po otworzeniu której reguluje się hopup ) sie nie zatrzaskuje. Byle ruch i zamoistnie odpada ... w sumie i tak giwera poleci do serwisu więc to zrobią ale może macie pomysł dlaczego tak się dzieje i jak to można poprawić ( tak na przyszłość ) ... mimo wszystko zajebisty po dzisiejszym dniu mam jednak niesmak i w sumie trochę zawód... ;/

 

U mnie płytka jest, koszulka także, ale nie ma obiecanego zawieszenia taktycznego ( doślą w poniedziałek więc luz ).

 

pzdr i napiszcie co o tym myślicie ...

Edited by Popsuj
Link to post
Share on other sites

Z tego co zaobserwowałem, to nieregularne działanie dolnego Gb jest spowodowane przerywaczem ;-) ot co, to wszystko ;-) Latać w środku to może jedynie nakrętka od łożysko w przypadku łożyskowanej głowicy tłoka(w twoim przyppadku raczej nie ;-) ), albo prowadnica spr. :uśmiech: Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia(dla ICS'a oczywiście) :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...