Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Inokatsu M4 M.T.W


Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Macie może informacje czy tuba od kolby to ta mil-spec czy commercial? Bo nie pamiętam, która ma jaką średnicę a chcę kolbę zamówić nową.

 

BTW. Moje inokatsu w końcu działa, niesamowite :)

 

 

tylko Mil-spec. Commercial jest za luzna bo tuba do jest szersza i dluzsza minimalnie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam

 

Chcę się dowiedzieć czy ten zestaw będzie dobry na rozpoczęcie swojej przygody z gazowymi karabinami szturmowymi ???

 

http://www.casg.pl/product-pol-732-RA-TECH-Inokatsu-Deluxe-Custom-M4A1-14-5-.html

http://www.casg.pl/product-pol-761-Magazynek-do-systemu-Magna-Pro-Win-do-Inokatsu-.html x 10

http://www.casg.pl/cat-pol-1214553893-Kulki-i-gazy-Gazy.html x 3-4

 

Wszystko z coyote ponieważ mam zamiar negocjować cenę zestawu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Sprawdzone konfiguracje przez użytkowników TheFlash oraz Cole z GGI:

Real upper z Prime lower, działa.

Real upper z IA lower, działa.

Prime upper z IA lower, działa.

IA upper z Inokatsu lower, działa.

 

Dodatkowo, Cole wspomina, że w konfiguracji IA upper/ Ino lower używa BCG od IA i magazynków ProWin.

 

Źródło:

http://gasguns.info/forum/viewtopic.php?f=52&t=6268

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A moje Inokatsu jest praktycznie od roku na serwisie u Kojotów. Od daty zakupu miałem je w domu łącznie koło 2 miesięcy. Nawet zapomniałem jak już wygląda. No ale cóż. Panowie z Kojot zadeklarowali, że jeśli tym razem wymiana bolta na jakiś super mega hiper nie pomoże, czeka mnie zwrot pieniędzy. Mam nadzieję że w końcu dostanę działający poprawnie karabin, albo zwrot keszu i będę mógł kupić cokolwiek co już nie jest gazowe i nie ma blowback'u czyli chyba kolejne PTW. Jestem załamany tym karabinem. Obrzydził mi karabiny GBB doszczętnie. A szkoda.

Link to post
Share on other sites

Skaut ja po 9 miesiącach użytkowania Inokatsu już go raz sprzedawalem nawet (na szczeście nie sprzedalem) i bylem załamany ale powiem tak, po 9 miesiacach majsterkowania i wywalenia kupy kasy :) mam zajebisty karabin. Moim zdaniem Inokatsu nie nadaje sie na GG. Prawdziwe oblicze pokazuje dopiero na CO2 (magi ghk).

 

Moj zestaw po majsterkowaniu jest taki:

- Ino wer. 2009 (hopup pod lufa)

- komora hop up i lufa ra-techa

- bolt oryginalny inokatsu (nie zaden ra-tech, nie zaden NPAS)

- bolt carrier stalowy ale od ra-techa

- bolt catch stalowy ra-tech (konieczna wymiana)

- buffer tube i spring.... od ar15 :) oczywiście skrócilem sprezyne (jakies 35%) tak żeby bolt catch lapal (lapie na 99% strzalow) dodalem dwie podkladki pod sprezyne jakies 3cm podkladu w buffer tube (trzeba sobie dopasowac metoda prob kiedy bedzie lapac bolt catcha).

 

Wynik: bb jest oczywiscie bardzo mocny (sprezyna od ar15), osiagi niczego sobie 480-490 FPS (co2), oczywiscie sa zacinki czasem double feed (ale w ar15 tez sa czeste), nie wywale oczywiscie na auto calego maga (nie da rady) ale i tak normalnie przeciez nie wywalasz 30bb na full auto bo po co.

 

testowalem pare GGBR (własne i pożyczone) ale teraz tak ze względu na look jak i uzykowanie i moc Inokatsu wymiata reszte GBBRów.

Link to post
Share on other sites

Jestem załamany tym karabinem. Obrzydził mi karabiny GBB doszczętnie. A szkoda.

 

Tak jest właśnie z GBBR.

Nie ma sensu bawić się w gwarancyjne/komercyjne serwisy bo to strata kasy i czasu.

Lepiej spędzić trochę czasu na lekturze i zacząć samemu "grzebać".

@Sanders z takim nakładem $ i pracy każdy GBBR Magny wymiata, niezależnie czy to będzie WA/WOC, Viper, Bomber/Prime czy VFC :wink: .

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich użytkowników tego tematu.

Szykuje się do zakupu Ino m4 sopmod 2011 super ver. czy koś to posiada i może podzielić się uwagami.

Najbardziej interesują mnie dwie kwestie - czy po wyjęciu z pudła da się tego używać bezawaryjnie - nie ma zacinek , magi podają itd... Wiem , że gbb to nie aeg ( miałem dwa podejścia do WA ale za bardzo mnie w.... ły ) , jednak kto raz posmakuje gbb to zwykłe aegi już nie "smakują".

Jakie magi najlepsze , czy w replice ino należy coś przerabiać aby śmigała na magach co2 ghk ????

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...