Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czyli problem leży w magazynku... hmm coś pogrzebiemy ; D

 

To nie wina maga,

Spróbuj nabić karabin i przytrzymać palcem "kowadełko(?)",

prawdopodobnie się zablokuje.

Nie mniej jednak kowadełko rusza się do góry i do dołu jeżeli przytrzymamy je w górnej pozycji (przytrzymując palcem), i strzelimy, to przy samym końcu się wróci, jeżeli do dołu to się nie wróci.

 

 

tkn07, nie wprowadzaj ludzi w błąd. 5% to jednak dużo.

 

Wyjmijcie cylinder i spróbujcie zrozumieć jak działa ten system, bo za dużo by tego tłumaczyć.

 

Ewentualnie dociśnij maga do przodu, będzie mniejszy opór i w tedy nie powinno tak być.

Edited by sebciu
Link to post
Share on other sites

co to jest to kowadełko? ; D i dwa ułamałem zawór do nabijania gazu w magazynku, gdzie mogę coś takiego dostać, a może ktoś mógłby mi sprzedać? : D

 

 

"kowadełko" - nie wiem kto tak to nazwał

 

to bolec który wciska magazynek, tzn to co otwiera zawór

Edited by sebciu
Link to post
Share on other sites

Witam! Niedawno kupiłem sobię tą replike. Na szczęście mam z nią tylko jeden problem...

Po regulacji FPS mój karabin "strzela"(mam na myśli wtedy, gdy kulka wyleci z przynajmniej minimalną mocą)tylko co 2 raz tj. strzał(kulka wyleciała)"strzał"(kulka się wyturluje z lufy).

Wiem że trzeba coś uszczelnic...ale co ?

Proszę o pomoc!

Z góry dzięki!

 

Zaponiałem dodać że mam ten problem dopiero po regulacji FPS.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

 

 

To co jest na specshopie, ten czerwone element to element taki jak w KJW, jeżeli nie masz kasy na to, to kup od kogoś taki sam element ze starego kjw, do tego gumka VSR i lufa DP

 

zajebista sprawa bo DF robi najdłuższą lufę 705mm 6.02 do PSG a w KJW podchodzi

 

Różnica między KJW a BELL/TANAKA to versa 1 i 2

w wersji 1 nie ma tej dziury w 2 jest(2 - KJW, 1- BELL)

http://img691.imageshack.us/img691/1057/beztytuuuv.jpg

Edited by VIPER-RT10
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

1.PH

2.CO2

3.GG i inne śmieciowate gazy...

 

m700 bell gg...kjw gg... ten o kjw założyłem ale ludzie zrobili w nim pogaduchę na temat bella. A ja powiem tak. sprzedałem ten chłam i zakupiłem sobie Tanake. Jak kogoś nie stać to niech dłużej oszczędza. Z tymi kopiami jest tyle użerania się...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Sebciu!!! jak ci smiga na tej lufie DF ?? jesteś zadowolony ?? poprawiło sie względem stocka??

 

Pozdrawiam

 

 

Co do pytania

 

Zdecydowanie jestem zadowolony, zmiana z 6.12 do 6.02-6.03 dała znaczną poprawę jak strzelałem do rynny na 70m po obcięciu przewodu to latało dosyć słabo, tzn zaczynała kulka spadać na 2m przed rynną, a teraz na 80m spokojnie trafiam i leci prosto.

 

Do gazówek najlepiej jest ładować jak najdłuższe lufy, bo zawsze można coś wykombinować, aby nie było efektu zasysania kulki(większe ciśnienie, przepływ, ilość gazu) a dłuższa lufa, to większa prędkość.

Edited by sebciu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...