Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

pawelkotas0412 nie wiem czy taki szajs. Ja tam mam tego bell'a, po wymiane gumek z g&g ( capri, kupiłem ostatnie które były dostępne xD) i maga krótkiego z tanaki ( kumpel chyba z wgc zakupy robił to też mi zamówił). z ok 70 metrów 9/10 kartka A4. bez wietrzna pogoda, 30% wilgoci zawartości w powietrzu. Strzelane pod lekkim kątem ok 20 *

Więc to chyba nie aż taki szajs;p

Link to post
Share on other sites

"Strzelane pod lekkim kątem ok 20 *" Jeśli strzelałeś lobem to mam nadzieje, że Ci sie pomyliło z tymi stopniami, bo na odległości 70m daje to kosmiczne wyniki (w sensie złe oczywiście).

Co do magazynków Tanaki to mam rozumieć, że z nimi problem nieszczelniści został wyeliminowany?

Link to post
Share on other sites

właściwe dane to " z ok 70 metrów 9/10 kartka A4. bez wietrzna pogoda"

 

A reszte tak dopisałem :D Na poważnie, radzę od razu zakupić maga z tanaki oraz gumki HU zg&g. Tyle z zabiegów technicznych. 3-9x40 starcza spokojnie, luneta oczywiśćie :)

 

 

Potem ewentualnie komora HU, choć ta narazie działa i nie ma objawów nadchodzącego się samo uszkodzenia.

Edited by tkn07
Link to post
Share on other sites

jakie szczegóły? Poprostu brak nieszczelności. Nie ma kłopotów z brakiem regulacji gazu. Nie masz kłopotów z tym że wypada z slotu na maga po włożeniu ( te stockowe po jakimś czasie się mocno rozrabiają, ten z tanaki do teraz mi trzyma). Poza tym teraz mogę stwierdzić że lepiej było wziąć jakiegoś springa... Wczoraj grałem springiem na strzelance i powiem że nie licząc że miałem kłopoty z naciąganiem takiej sprężyny to m24 z CA lepiej ciągnął jak na te +-540 fps...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

nie chodziło mi o celność i powtarzalność, ale o to, że można było wystrzelać ponad dwa magi na jednym nabiciu GG. W przypadku moich magów bellowskich wystrzelenie jednego maga kulek było czymś niemożliwym. A co do celności, zasięgu i skupienia to nie ma o czym mówić przy braku gumki hop up.

 

Co byście powiedzieli na długie magi od AICS? Opłaca się czy nie? Słyszałem, że są z nimi jakieś kłopoty

Link to post
Share on other sites

nie jestem pewniem, kiedys uslyszalem ze dluzsze magi gorzej utrzymuja gaz. a co do bell'owskich magow. moj stockowy przed zchranieniem sie potrafil wytrzymac 2 magi kulek na 1 ladowanie gazu. oczywiscie podczas trzelania 2 maga na tym samym gazie zasieg nie byl tak porazajacy jak ten pierwszy. co do zasiegu i powtarzalnosci. zasieg jest taki jaki mial byc ( po wymianie na maga z tanaki) a co do powtarzalnosci, nie mam teraz chrono .

Link to post
Share on other sites

Odnośnie magów z tanaki. Lepiej kupić dwa krótkie (460/500zł) czy ten długi (250zł). Dodam, że na dwa nie mam kasy i nie wiem czy nie kupić długiego. A tak w zasadzie co jest z nimi nie tak? Oprócz tego że słabo trzymają gaz wszystko jest ok? Jak już wspomniałem kasy za wiele nie mam i wolałbym kupić długi magazynek. Myślę że magazynek za 250zł i w dodatku z tanaki nie może być do anala :-P

A więc zapytam i oczekuję jednoznacznych wypowiedzi: jaki mag kupić długi czy krótki (dlaczego)

jeśli ktoś ma jakieś ciekawe artykuły, informacje na temat tych magów to bardzo proszę o linki

Link to post
Share on other sites

Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na dręczące mnie pytanie, a mianowicie co daje power bolt i power pack, czy warto w te zestawy inwestować i czy będą pasowały do bella (do kjw nie pasują)?

 

Jak dobrze pójdzie to w poniedziałek zamówię maga z tanaki i zestaw uszczelek :D

 

I jeszcze jedno: Jakich kulek używacie (proszę o link)?

Edited by pawelkotas0412
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...