Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

dzięki xel20 teraz pytanie które mnie nurtuje od czasu kiedy zaczełem szukać gumek HU do m700.

 

Czym one się różnią :D ta sama marka, to chyba tylko ceną...a może to inne modele. Nie mam pojęcia. Linki:

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1517

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1987

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=617

Link to post
Share on other sites
  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście, tym bardziej, że z częściami w Polsce jak zwykle krucho...

I tak w tym momencie nie mam jak wymienić lufy na preckę bo jest tylko z Ca 650mm,a ja chciałem MB.

Jak z wykonaniem magazynków w bellu? Jakość taka sama jak KJW? Sprawdzał ktoś na innych magazynkach dla porównania na chrono?

Link to post
Share on other sites

nie ja sprawdzałem ale źródło znam więc: w porównaniu z magiem od tanaki to tak samo jak z stockowym magiem od kjw:czyli lepiej od razu zakupić nowy mag. A w porównaniu do maga kjw to z bell'a wypada lepiej.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zamówiłem tą replikę, gdzy korespondowałem z taiwangun.com z prośbą o uszczelnienie systemu ( od maga do komory hu ) to odpisali mi

witam

Nie uszczelnialismy tego modleu silikonem ale jesli ma to wplwy na moc

to jestesmy w stanie to zrobic .

Wieć do końca tygodnia dam większą reckę i od razu opiszę jak z robótkami ręcznymi załogi taiwangun.com :mrgreen:
Link to post
Share on other sites

wcsoraj montowałem zestaw gumek z G&G jest to wierna kopia tanaki. miełem w rękach m700 tanaka i teraz tego BELL'a, jakościowo minimalnie gorzej od tanaki, ale szybko to rekompesuje precka 6.03 na stocku :)

teraz pytanie z innej beki.

 

MAGAZYNEK, Mam jeszcze ten z BELL'a a na tanaki 249 pln uzbieram w czasie 2 miechów ( kłopoty finansowe) Ale mam pytanie, gdy ładuje maga i jest tak na oko w połowie zapełniony to zaczyna gaz uciekać przez otwór wlotowy ( tam gdzie ładujesz gaz). Jak załaduje trochę więcej niż połowa maga to nagle zaczyna wariować i przez ten sam otwór ulatnia się gaz tak długo aż nie będzie miał takiego ciśnienia. Zdaje mi się że rypnięty jest ten zawór. Jak i co z tym zrobić?

Link to post
Share on other sites

dexterkrak jeszcze nie zrobiłem tego ale koło 15 gdy wróciłem po replikę ( do domu ) wziełem i doszedłem na miejsce zbiórki okazało się że on teraz wgl nie podaje gazu. Gdy załaduję go więcej niż pół, to zaczyna puszczać 'syczeć' gaz, po czym gdy ustanie wkładam go i przy próbie oddania strzału ledwo co z lufy kulke wypluje. A ten smar, mam z stti silikonowy ale w sprayu. Będzie dobry? zazwyczaj ten używałem.

Edited by tkn07
Link to post
Share on other sites

ku mojemu zaskoczeniu to nie wina magazynka, mag jest wpełni szczelny. Zauważyłem też że "zamek" odpowiedzialny za pobieranie gazu nie pobiera go wogóle. Sam już nie wiem. o 13 strzelałem a o 15 już nie funkcjonował, aż do teraz...

Link to post
Share on other sites

rozwiąznianie dla tych co przy jednym strzale cały gaz ucieka, iglica nie działa, komora nie ciągnie gazu przy wystrzale. Najpierw rozręcamy mag od boku, wyciągamy to 'kowadełko' poluźniamy kurek wylotu gazu. Zamykamy mag, nie skręcamy go na maxa, tak z pół mm zostawić i napchać tam smaru i lekko dokrecić. Rozłożyć zamek i dokręcić iglicę ( stockowo jest słabo skręcona) i miłej zabawy. Pisałem to na szybko, ci co mają większą nieco wiedze, połapią się.

Link to post
Share on other sites

wracając do awaryjności. moja mp5 z galaxy( pierwsza replika :D) była mniej awaryjna w ciągu jej roku używania, niż tego gaziaka w ciągu tych 2 tyg. Ja wymiękam, leci o gwarancji i kupuje maga z TANAKI. I polecam wszystkim zrobienie tego samego. Czyli: bez wymiany gumek, magazynka, uszczelnienia komory HU się nie obejdzie :D

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...