Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

eM 14,zacina sie zamek.


Recommended Posts

Wiec w mojej eMce cymkowej,kiedy chce 'przeładowac' poprzez atrape zamka przeładowywującego (xD taki cyngwajs koło przyrządów celowniczych po prawej,nie mylic z selektorem ognia ^^)zaciągam ja i na koniec sie cholera zacina ^^ Nie wiem czym to jest spowodowane,moze nie naoliwione czy jak? Jak myślicie ?? :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Chłopaki, ochrzaniacie kolegę, ze za często się bawił... Tym się nie da nie bawić! Jak tylko na strzelance ktoś mi da do ręki m14 to tylko raz strzele by zobaczyć jak puka a potem sie cały czas tym bawię. To jest tak genialne jak hałasy z ful metalowej beretki HFC ;-) .

Link to post
Share on other sites

Tratatata. Zamek odciągnięty do końca zawsze powinien zostać w tylnym położeniu i należy go zwolnić po przez BC. Zamek nie odciągnięty do samego końca - powraca z powrotem na swoje miejsce.

Może masz coś z "BC" to taki magiczny przycisk do zwalniania zamka. Znajduje się on po przeciwnej stronie niż selektor ognia.

Ten BC bardzo lubi wypadać i gubić się, lepiej sprawdź czy jest w porządku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

a ja mam tak w mojej m14 że jak zamek wraca do normalnej pozycji to jakiś 1 cm przed końcem to zacina się w szczelinie między GB a takim wystającym kawałkiem (nie znam jakiejś wahowej nazwy tego kawałka) i dopiero jak mocniej pociągniesz zamek to przeskoczy.....xP

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Troszeczke odkopie temat, ale nie czułem potrzeby zakładania nowego, skoro już jeden na forum taki jest.

 

Odciągam zamek do samego końca i nie wraca. Gdy odciągam tylko do połowy to wraca.

Mój BC działa tak, że dopiero jak go nacisnę to blokuje mi powrót zamka.

Bez naciśnięcia jego, po prostu im dalej odciągam tym ciężej on chodzi.

Poza tym, po puszczeniu go z połowy swojej drogi, wszystko jest ok.

Ale jak zwolnię zamek i pozwolę mu na powrót to ta część za którą się trzyma odłącza się od blaszki przy korpusie i kółku które normalnie powinno być wewnątrz rączki zamka.

 

Co w tej sytuacji mam zrobić, jak to naprawić, czemu takie cuś mam?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...